Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nezáviď *4*
  • Jedinej zapšklej seš tady ty.
  • Na hudbu mám spotify free, ale s těma šaškama souhlasím
  • To není subjektivní názor, ale hloupé, rádobyvěcné plácnutí.
  • kubi-wan
    Přesně tak... nechat si rozmetat nostalgii nějakym blábolícim chytrolínem za to nestojí.
    Tak jako tak, já si ty hry většinou spíš radši rovnou zahraju.
  • Jack1947
    Jestli to bylo narážka na mě tak děkuji, a nemíním měnit myslím že bych byl v dnešní době blázen já se řídím pravidlem když už máš vlastní dům tak mna něj už vydělat dokážeš"

    Jsem tě jen terochu vtipně poštouchnul no hate - jestli sis to vstáhnul na sebe osobně tak se moc omlouvám. Je mi líto že už na hry nemáš čas ale chybu hledej jak si napsal již především u sebe *3* ne ne nebrání jen vzpomínej jak jen libo. Taky vzpomínám a pro mladší ročník 97+ možná 2000 už působím také občas jako dinosaurus - když se někdo diví že wtf? ty si žil v době kdy ještě nebyl Facebook :D ale ne nepřipadám si fakt starý a lituju děti co nezažily hry aspon v družinách/ve škole. Jsou odkojeny již dnešní AAA pro(S)dukcí od kolébky. Já naopak mohu litovat že jsem nebyl veden už útlého věku k pc.. no litovat třebs bych neměl konzole pak *2*
  • maros.goc
    s článkom súhlasím úplne, len u mňa je to tak, že vyhľadávam výhradne videá bez komentára a miniatúry youtubera niekde v rohu obrazovky, proste len hranie, nič viac :)
  • Bohuzel, leda by mi pamet neslouzila, ale je to hooodne blizko, no Gauntlet 2 to urcite neni a jednicka vypada spis na maty/NES....ale uz sem chtel juchat :D Bohuzel jak rikam, je to zahada zahad
  • jnsCZ
    A nebyl to náhodou Gauntlet 2?
  • Ono tohle sledování letsplayů má dvě strany mince. Jasný, člověk zavzpomíná na ranná 90. léta, zavzpomínáš na to, jak se před školou měnily hry, jak sis o hodinách psal poznámky, kam tě kroky povedou plácnu v Might and Magic VI Mandate of Heaven. Z kapesného sis šetřil na Score, Level, Gamestar, Excalibur a Rybka s Andrewem byli naše modly....a zavzpomínáš i na Bílčocha, Zvelebila a spoustu ostatních, ALE....

    Neni nic horšího, než si pustit letsplay hry ze začátku 90. let a kliknout na nějakýho psychicky narušenýho youtubera, kterýmu je 30+, vysí(r)lá ze svého dětského pokoje, vyluzuje dementní skřeky a je to od pohledu obtloustlej, sociopatickej panic - bohužel většina těhle existencí na youtube :( to si pak občas řekneš, že si nechceš kazit krásný vzpomínky na hry ze svého dětství.

    Čest výjimkám, například banda z Games.cz dělá svojí práci na úrovni a moderátoři se chovají jako lidi a ná jako pacienti
  • Kde vidíš napsaný, že se cítím starý?
    Jen jsem napsal, že si občas (párkrát do roka, třeba při čtení nějakého článku jako je tento) zavzpomínám na úplný začátky mého hraní na PC (nepočítám dřívější hraní na PSku u známých).
    Ano, dětství bylo bezstarostný, nebyl třeba problém v zimě zapnout v sobotu ráno hru a hrát s kámoši až do večera.
    Dnes už není možný takhle vypnout. Práce, schůzky s klienty, neustálé vzdělávání se v oboru, věnovat se dítěti a manželce, starat se o barák, zahradu a auto, koníčky/záliby (od sportu přes filmy/seriály/dokumenty až po čtení), scházet se s přáteli a rodinou, výlety atd. (abys měl obrázek o časovým vytížení).
    Samozřejmě je to o prioritách, takže třeba hry musely z kola ven.
    To mi ale přece nebrání, abych si občas nezavzpomínal na ty časy, kdy jsem nemusel nic řešit.
    Každopádně kdyby mi takový život nevyhovoval, bydlel bych ještě teď u rodičů v pokojíčku, jako jiní, že?
  • Vakek
    Toto je jen váš subjektivní názor.
  • Tady někdo evidentně neví co to je stará hra ...
  • bohuzel ne, moc moderni grafika, toto byla opravdu hra doby prince, chicago ci tak...i kdyz kvuli opozdeni naseho trhu i technologii na rok nelze spolehat tak to ani nezkousim
  • Dobrý! Já jsem si Black Crypt letos koupil přes e-bay a těším se, že si ji poprvé zahraju. Zatím si jen zálibně prohlížím krabičku. Tehdy jsem byl PC-čkář a mohl jsem jen smutně koukat na recenzi v Excaliburu 12...

    Tohle je přístup ke starým hrám, slzení nad youtubem je pro slabochy.
  • Mart9
    Neděkuju. Myslim o dost starší hru, žádné pozadí ani domy. Jen černá obrazovka a pohybující se 2D postavy
  • Jack1947
    Když ted si připadáš už starý tak co třeba za 10-20 let - to už budeš ouplnej indalida potom *7* *12*

    No nevím, možná by to bylo nejlepší v tomhle zkurveným světě *12* *16*
  • michaliuz18
    ten pocit ked fifa v roku 2002 bola na tom horsie ako pro evo 2 :D ktore malo vzdy lepsie animacie a spracovanie. Zial v dnesnej dobe PES zaspal na vavrinech , fifa mu uz konecne siaha na paty
  • Postal. Nemáš zač.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit