Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Marcelskrc

    no sem s tím

  • MidnighT91

    https://www.youtube.com/watch?v=27Wgx6yNYk8 1:41:20 AI celkem pobaví... 

  • skoda ze nejdou urezavat casti tela 

  • TheGGG

    toto má šanci na hru roku, takže kupuji určitě... konečně něco dobrého ze světa star wars (spolu se seriálem mandalorian). Recenze mluví dobře a mělo by to být i dobře optimalizované, takže koupím na PC, pěkně i s tou terminátoří hrou. Příjemný konec roku.

    • Jack1947

      Mandalorian Je super! skoro jako by to ani nebylo o Star wars. Přesto to je a postupně se to odkrývá.Uvidíme co dál no.

    • lito

      tohle má všechny aspekty hry roku. Vyšlo to v listopadu. Dohraje to každý. Nemá to složitý příběh. Má to světelné meče. Je to barevné. Je to totální mainstream pro všechny.

      • TheGGG

        příběh to samozřejmě má a to dokonce disney uznaný canon. Má to dle všeho skvělý souboják, skvělou grafiku, je to na hodně hodin, zajímavé prostředí atd. Opět, hraní indie artsy fartsy her z tebe nad-hráče a elitu herní komunity nedělá...

        hrou roku bude buď jedi fallen order, sekiro, resident evil 2 a možná death stranding (ale spíš ne, skvělá hra, ale ne pro všechny), astral chain to asi taky nedá. Takže to vidím na boj mezi resi 2, sekiro a fallen order

        • Hodne hodin? Hru ste zrejme nehral. Ake bolo moje prekvapenie ked som sa dostal k poslednemu bossovi po 10 hodinach hrania. V piatok na poludnie mi hru dorucil kurier a v nedelu na popludnie som uz nemal co hrat. Inak hra je spravena dobre (pribeh, hratelnost, hudba) ale ta dlzka je tragicka.

          • TheGGG

            špatně hra zabere kolem 15-20 hodin... možná to chce nehonit se za koncema  dát si trochu práce s prozkoumáváním okolí... já tam mám 18 hodin a ještě jsem nedohrál

        • Ravenor

          Každý opravdový fanoušek SW ti řekne, že disney uznaný kánon je k smíchu a jen to hře snižuje body. Jestli to chceš zkusit, doporučuji počkat na nějaký větší opravný patch a pak se do toho vrhni, zatím bych ti ale doporučil počkat.....

        • Coffin.Corner

          Ten kánon, který zabil Kyla Katarna a potažmo cely svět Dark Forces? No tfuj tajxl... 

          • clovicekO

            Přesně tak, od té doby co to má Disney se nemá cenu ohlížet na nějaký canon. Jediné star warsy jsou pro mne I-VI, Jedi Knighty, Dark Forces a čau.

            • Harshday

              Chybí ti tam i republic commando.😬

            • Veskoslav

              A kde máš KOTOR? 

              • Derp_1337

                Reakce na příspěvek:

                KOTOR se odehrává o 2000 let dříve, takže tam vůbec nevzniká nějaký problém s konfliktem příběhů. Myslím, že u KOTOR se automaticky předpokládá, že to je ok.

                Nejhorší je situace s veškerou tvorbou, která se odehrává mezi epizodou 3 až 4. Tam se najde spousta děl (ať už hry nebo knihy), které si navzájem odporují.

                • Carnage666

                  Reakce na příspěvek:

                  Něco na tom Kotoru bude protože např. Old Republic MMO nepotkalo zrušení.

        • lito

          Sekiro těžko - moc těžké, pokud si tam navolíš vyšší obtížnost na parírovaní bez Charmu - tak ti to žádný novinář nedohraje a navíc byl ten hejt, jak je to těžké apod. No chance v rámci mainstreamu.

          RESI 2 - vskutku nechápu, jak se Remake může účastnit hry roku. Jinak máš pravdu, bude to favorit, ale pro mě nepochopitelné.

          Death Stranding - indie - artová - metaforová hra v AAA produkci - to neuspěje.


          Jinak Disney uznávaný kanon? To je jako pozitivum?


          PS. Jinak nechápu, že se ti libí Death Stranding. To je přesně typ hry, proti které normálně bojuješ. Čili indie-art. Jen Kojima vytrolil všechny včetně Sony a nalil do toho prachů od Sony jako svina a pár dní před vydáním oznámil PC verzi. A ti co čekali akci- stealth, těm se směji do teď. Best trolling of the year. Ten chlap je prostě troll non plus ultra.

          • TheGGG

            sekiro to samozřejmě vyhrát může, hlasovat budou novináři z celého světa, ne jen tydýti z kotaku a ign... navíc proč by si to průměrný hráč měl jakkoliv ztěžovat? Normální hráč to s trochou trpělivosti dohraje za nějakých 50 hodin (za předpokladu že bude lemra jak já a umře 40krát u Isshina :D)

            Resi 2 je v podstatě nová hra, od základu předělaná a překopaná a lze ji brat v pohodě jako hru roku

            Death stranding není vyloženě indie, když Sony nalila do Kojimi takový prachy a dělal na tom velký team... pár cen za herecké výkony a vzhled to zhrábne, no jak jsem psal, na hru roku to asi nebude.

            A disney sice dost věcí zkazil, ale povedl se jim rogue one a teď mandalorian a jedi fallen order. Takže občas mají své chvilky (pokud zrovna nevyprodukují odpad jako EP 7 a 8 ) a fallen order je podle všeho skvělá hra, já si ji teprvé budu kupovat, ale pokud to minulý rok mohl dostat GoW, proč né teď fallen order. Alespoň konečně zase vychází pořádné AAA singleplayery...

            • lito

              tak jasně, že to není indie. Indie je nezávislá tvorba a Kojima se přece jen spoléhal na engine od Sony apod. I tak si asi rozumíme, že je to blíže indie hře než klasické mainstream hře od Sony(Horizon např.)

              U Rogue jsme fakt usnul, jak to bylo nudné. Po půl roce jsem zjistil  kdesi na diskuzi, že je tam Vader. Takže jsem zkoukl na youtube toho Vadera  a chápu, proč to mají lidi rádi. 

              • TheGGG

                Reakce na příspěvek:

                a pokud jde o jedi fallen order má to v příběhu zahrnutý hratelný flashbacky i na order 66, což za mě automaticky znamená, že to bude jedna z nejzajímavějších her ze star wars za mnooooho let

              • TheGGG

                Reakce na příspěvek:

                nudilo to možná tebe, ale jinak je to jeden z nejlepších dílů star wars a obecně to lidi milují kvůli spoustě věcem... chce to nežít v bublině.

                • lito

                  Reakce na příspěvek:

                  v jaké bublině? Tak snad mi dovolíš můj názor. Film byl pro mě strašný a neudržel mou koncentraci. Popravdě i přiblbé Last Jedi jsem dokoukal, tohle jsem ale nedal. 100 lidí 100 chutí. 

                  • TheGGG

                    Reakce na příspěvek:

                    názor mít můžeš, ale faktem je, že obecně je ten film hodnocený skvěle a TLJ, to jsem vypnul po 10 minutách... to je zase můj názor.

                    Takže to že tě rogue one nebavil, neznamená, že obecně to mezi fandy není bráno jako nejlepší disney wars produkt.

                    • MidnighT91

                      Reakce na příspěvek:

                      Tak to něco vypovídá o SW fandom. Tady máš 2 hodiny důvodů proč je ten film naprosto nelogickej nesmysl. https://www.youtube.com/watch?v=GCSvj92qI2Y

                      • Derp_1337

                        Reakce na příspěvek:

                        Hele, jestli chceš rozebírat logickou rovinu filmů, tak v tom případě absolutní většina filmů neprojde testem. Vždycky najdeš něco, co scénaristé nebo režisér opoměli nebo nestihli.

                        Rozdíl je jenom v tom, jestli to jsou nějaké drobnosti a nebo jsou to díry velikosti planety.

                        -----------------------------------------------------------------------------------------------

                        To video, které jsi postnul je totální blábol. Autor videa si stěžuje na úplné blbosti. Jako třeba "Ředitel Cranich přistál daleko od Galenova domova a pak celou cestu šel pěšky. To bylo nebezpečné, protože kdyby Galen chtěl, tak by ho mohl z dálky zabít odstřelovací puškou". To je argumentační nesmysl, protože Galen je zatracený vědec! Běžný vědec není mistrem odstřelovačem! Autor očividně viděl nějaké "válečné filmy", v kterých odstřelování vypadalo jednoduše a tak předpokládá, že to zvládne úplně každý.

                        A i kdyby Gavin se štěstím na své straně dokázal zastřelit Cranicha, tak co pak udělá se zbytkem výsadku Death Trooperů?? Po ztrátě momentu překvapení by byl nahraný a profesionálně vycvičení vojáci by ho přemohli a zastřelili celou jeho rodinu.


                        Autor videa si v absolutní většině případů z prstu vycucal různé teorie a vůbec se neobtěžoval zamyslet se nad tím, zda se nenajdou protiargumenty.

  • MalyZeli

    Fantasticka hra.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit