Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja mel na mysli tady ten vas prehravac u clanku. celkem hruza... proc nedavate proste odkazy na youtube videa rovnou kdyz to tu stoji za "vsak vite".
  • me tenhle typ hry nic moc nerika, ani v tom moc hru nevidim. Asi netouzim byt u hrani umelecky obohacen. taky me irituje ten malej kluk, kterej slouzi hlavne k tomu aby to bylo vic ,,zasadni,, a kdyz se rozprskne na sto kousku tak si mozek krici..jezisi dyt to je dite!!! Dost lacine..a ehm..uchylne.
  • Mám dojem, že se to nevylučuje.
  • solomon.short
    no, ja to myslel dobre. nemusim s tebou souhlasit, ale pravo na nazor ti budu branit.

    rozcilim se jen u naprosto jasnych agitek...

    Lukas mi nevadi, jde poznat ze ma "v hlave". oproti tomu pan Vrobel je mi naprosto proti srsti. a to i herne. prsi se ze dohral dark souls a v receni na treti dil bezelstne prizna ze nepozna mimica od truhly - kuprikladu
  • Tohle dělal Grygar pořád i ve Fight clubu. Mimo téma jeho politické a další názory které obhajoval. Koukám, že to zase zavádí *15*
  • Nejsem ani blázen. Dneska nemáš svůj den. *4*
  • Pokud ani neprimo nezijes z dotaci a presto jsi prounijni, pak si zralej pro Chocholouska. Ve sve domnence jsem s blazny nepocital. *1*
  • Sorry, ale jestli jsi to nepochopil doteďka, tak bych s tím asi strávil víc času, než jsem ochoten do diskuse s tebou investovat.
  • Přesto jsi mi ještě neodpověděl na otázku, jakým právem si dovoluješ mluvit o tom, co patří ba neoatří do recenzí na cizím webu, krom ega a vlastní namyšlenosti
  • Podle mě má recenze zůstat politicky neutrální. To, že ji někdo zneužívá k propragaci vlastních politických názorů, je prostě špatně, bez ohledu na to, že zrovna v tomto případě s Lukášem Grygarem souhlasím na sto procent.
  • Ne, ty jsi akorát měl potřebu zdůraznit, že jsem demokrat, a přesto si dovoluju (ó jaká smělost) kritizovat obsah recenze na videohru. A podsouváš mi, že chci o tom obsahu rozhodovat.
  • Já o volebním právu nic nepsal
  • solomon.short
    uprimne, radeji zmrsenou demokracii, nez jakoukoliv totalitu. ale uz jsme opravdu off-topic.

    musel jsem zeditovat, po update google keyboard se zapnuly automaticke opravy a vysledek se nedal cist. tak pardon.
  • solomon.short
    jj, presne tak je to mysleno
  • Směšování kritiky obsahu recenze a upírání volebního práva je... roztomilé.
  • A kdo jsi ty, že si myslíš že máš právo rozhodovat, co patří do (video)recenzí, pane demokrat *1*
  • Ne, to je základní vlastnost. Když to odstraníš, není to demokracie.
  • To je problém demokracie. Fixed.
  • To je demokracie.
  • ripper
    Pěkně udělaná videorecenze.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit