Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • budu ke hraní potřebovat tu kravinu PunkBuster, jako u BF 3? Jako sorry, ale dříve mi do compu tahal dost nechutného spywaru
  • Stáhl jsem, tak uvidíme jak to spustí. Člověku se do toho ale ani moc nechce, při možnostech a kvalitěInsurgency.
  • Princ.Jablon
    Takže ne-přeskinování tkví v tom, že z loadoutu zmizely RPGéčka, přidaly se dva módy a přidalo se na už tak dost vysokém tempu který z BF4 dělaj bratránka CoD se stroji? Modlím se, ať se Rainbow Six: Siege alespoň ze třetiny přiblíží k tomu prezentačnímu videu, a pak zmizí naprosto zbytečná slátanina typu BF:H v propadlišti dějin jako Medal Of Honor: Doorfighter
    • Jack1947
      Cože RS.SIEGE aneb zboříme váš dům jednou ránou, tak kjak to dělají speciální jednotky spetznas v Rusku... děkui ale ani to nechci.
  • Rozhodně nejde JEN o přeskinovanou čtyřku, jde o přeskinovanou čtyřku za plnou cenu!
  • Kravicka
    Vidim to tak, ze zacnou delat blbosti (Hardline je zacatek) a nebudou vedet kam se znackou pohnout jako s NFS a stejne tak to i zazdi.
  • Jako hra to nemusí nakonec být špatná, ale problém vidím v názvu. Když vydávají Battlefield, čekám Battlefield.

    Místo aby se vrátili k základům série, jdou do něčeho úplně jiného. Možná je to dobře, ale já bych přecijenom viděl odvahu DICE/EA se konečně postavit čelem ke značce Battlefield a ukázat dnešním usmrkancům, proč tahle série měla něco do sebe. Začal bych jasným odlišením se od CoD a likvidací naprosto zbytečného singleplayeru. Přeju si návrat ke kořenům série.
    • On taky nikdo normalni nic nad BF2 nehraje. A pokud vemes mod modern warfare, tak ten byl jeste o dost lepsi nez bf2.
    • Toho se asi jen tak nedočkáme. Dokud to sype....víš jak. *3*
  • Čtu tady jak je to špatný, ale stejně se najdou lidi co to koupí a bude to další hit. Já to nechápu.
    • Krescz
      lidi to chtějí (lidi=děti) a těm je jedno, že je ta hra sh*t...hlavne, ze jsou cool
      • No hlavne ze si vy dievcata mate o com poklebetit na tiscali.cz, ze ? Milujem ked nevyrastenci pouzivaju vyraz "deti" na inych hracov.. No hlavne ide o to vypadat ako tvrdas co ? Venujte sa radsej skole, decka usoplene :D
        • Jack1947
          Škole? díky tu mám zejtra dneska jsem si potřeboval po zkouškovém dát volno. Protože to byla síla. Soplák budeš asi i ty.
          • Tak jo, buď kecáš, nebo je Západní civilizace ve většim rozkladu, než jsem si myslel.
          • O zkouskovem *15* *15* *15* *15*
            Jakou vejsku studuje kkt co neni schopen vyjadrit jedinou souvislou myslenku co by mela hlavu a patu.
            • Jack1947
              Když už tak Vošku, máme tam Rétoriku no to je pro někoho horší jak Čeština protože se tam dělají projevy mluvnvnické, které mi zas problém tolik nedělají narozdíl od písemných. Táhni za carem ty sovjetská hnido. *3*
        • Krescz
          jdi postavit zeď taťko *11*...hlavně, že ty teď vypadáš jako drsňák ty velký chlape, který se staráš o tři děti a musíš každý den chodit do roboty na 12 hodinové směny
      • Jack1947
        Těm je jedno že jsou debžové. *4*
  • Battlefield je snad hlavně pojem pro válečné bitevní pole, plus BF hry jsou pojem pro přiblížení velkoleposti bitev všemožné bojové techniky, proto vypadá zařazování picandy mezi chlupatýma a zlodějema dost mimózně a zatím kapku trapně (hrál jsem první betu). Asi jako udělat Star-wars hru bez vesmírných lodí, světelných mečů nebo toho, co si pod tím kdo představí a má rád.
    A co mě u Hardline mrzí snad nejvíc, neudělat dneska co-op do takovéhle hry, to je fakt hřích...
    • Taky jsem se tomu ze začátku hrozně vysmíval. Battlefield? O policajtech? Wut?
      Ale přeci jen to ještě neznamená, že to bude špatná hra *3*
  • Hral jsem BF Hardline a je to jen preskinovanej BF3 a 4.
  • Mam ps4,jak prosim stahnu tu betu?
    • http://www.strejda-google.cz/#how+to+download+BF%3AHardline+beta+on+ps+4

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit