Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nikdy me zadna jejich hra nechytla. Ale tohle vypada fajn. Kez to tak bude. Podzim je na rpgčka jak delany :-)

  • Spiders nevzbuzuji prilis duvery, jejich hry nejsou spatne, ale dle meho pomerne jasne ukazuji, co znamena budgetova hra. Snazi se delat velke hry, ale nemaji na to rozpocet a tak skrtaji tam, kde se to prilis nehodi. Jina studia se vydaji cestou mensich ale kvalitnich indie her, Spiders se drzi sveho. Stale doufam, ze to jednou vyjde, ze konecne dostanou penize na to nekterou z jejich her konecne "dotahnout do konce". GreedFall vypada nadejne. Bylo by fajn, kdyby se z toho vyklubala dalsi ne tak docela AAA, ale kvalitni hra. Treti letos po The Plague Tale a Outward.

  • Na tohle se letos těším asi nejvíc. Připomíná mi to první Risen a ten mám rád 🙂 a obecně mám rád hry na ostrově! to je božíí zasazení

    • No podle videa to připomíná spíše toho 3. :) Což nebyla tak špatná hra, ale určitě nic z čeho by člověk sedl na zadek.

      • je to tak, ale já si to ještě nechci připouštět 😂

        • spíš mě teda děsí jejich předchozí hry.. Technomancer, Bound by Flame - žánr v podstatě stejný a ty hry byly strašný. ale tohle vypadá líp. 

          • TheSuffering

            No to si právě nejsem úplně jistý. Láká mě to také, ale když jsem viděl ty souboje... Nezbývá než doufat.

            • jo, ten souboják vypadá fakt blbě 😐

              přijde mi, že to je strašně jednoduchý, takovej současnej klasickej show-off hrdinových skillů a.k.a "můžeš to hrát jak chceš, protože je to tak snadný že to nevyžaduje vůbec nic". Na všech videích ve všech soubojích má hrdina full hp, mobky jen choděj kolem a koukaj na něj. Doufám že tam půjde nějaká vyšší obtížnost, ale obávám se že to stejně nic na AI nezmění, max budou mít ty figuríny víc HP.. doufám že se pletu

  • Hidden

    Spiders zatim docela mile prekvapuji, po jejich predchozich vselijakych hrach, ktere clovek nemel nejak chut kupovat ani ve sleve. Doufam, ze se konecne poradne vysvihnou, Greedfall zatim vypada celkem nadejne. :)

  • Jack1947

    To je od těch béčkařů ? tak to si moc iluzí nedělám a i s obrázků to nevypadá že by to měnilo zajeté koleje😉

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit