Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MidnighT91
    Lidi potřeboval bych poradit... Hru už mám objednanou, je to jednoznačná koupě ale nejdřív jsem ji stáhnul a po chvíly hraní zjišťuju že i když to mám na ultra chybí my tam některé effekty například tam vůbec nemám žádné mraky kolem vrcholků hor, nad ohništi se výří vzduch ale není tam oheň ani kouř, nikde žádná mlha ani ten krásnej effekt s vířící se vodou pod vodopádem a skákajícíma rybama tam nemám a vůbec celkově je ta voda dost divná... Jako by my chyběly veškeré částicové effekty... tak se ptám setkal se s tím už někdo ? je to staženou verzí ? nedá se to spravit úpravou configů ? Dodatek... i pavučiny mám neviditelné, zabiju pavouka co si chtěl smlsnout na elfovy a pak zjistím že ten elf jen tak levituje mezi dveřma...
    • Mám stejný problém, ta hra teď kvůli tomu vypadá jak vyblitá. Snad se to brzy vyřeší, no a zatím ....... to stejně budu hrát dál. *2*
      • BombCZE
        Na skyrimnexus.com je neoficiální patch a ten to opraví, funguje i na české verzi. *5*
    • Hairy_Ass
      To je nějaký divný...
  • S tou grafikou tam musí bejt nějaká chyba.
    Mam to na Ultra a vypadá to jak na Low.A navíc když chci zapnout Anti Aliasing tak ho dam na maximum a on se vůbec neuloži po odkliknutí OK.
    Nevíte co s tím? Jak to dostat na maximum ?
  • to verim proto sem po prvnim boji prepnul na 5 obtiznost a polozsky komplex zmizel ted to ma ty spravny koule
    • Hmm mne na Mistr obtížnost zabila Šavlozubá kočka dvěma skoky? *1*
  • prosím,někde sem četl,že se skyrim na ps3 padá.je to tak?
  • BoB.2
    Poradí mě někdo zničeho nic mě klesla LUKOSTŘELBA z 57 na 25 nemam žadnou nemoc ani negativní kouzlo prospaní ani modleni ve svatyních nepomáhá?! *13*
    • zkuspouzivatcarky *1*
  • No ked som hru zapol prvy krat tak som bol v soku... bol som sklamany, strasne sklamany. No po prvej hodine hrania som si zvykol na menu a nedoladenost ovladania mysi. No a hra ma v skutku zacala bavit. Dokonca natolko, ze som skoro zmeskal do prace a v praci som sa uz tesil domov aby som v tom mohol pokracovat.
    Pribeh to ma slusny, rozmanite prostredie,moje oblubene dialogy, ...

    Hra nema velke naroky. Hram to na Notebooku ATI RADEON HD5730 1GB, 3GB DDR3, AMD TURION Dual Core 2,5GHz
    Vsetko na ultra + 8x Antialiasing 8x Antistropic - (akurat asi ulavim tomu antialisingu trochu, ked som zacal bojovat s kuzelnikmi a bolo ich viac tak FPS zacalo pokulhavat).

    Kazdopadne graficky skvost to nieje, ale krasa prostredia, to je ina vec. Hory su naozaj uzasne.
    • Jo, občas ty scenérie, třeba mamutí kosti v bublajícím jezírku na lávových polích, nebo design některých dungů potěší. Nejvíc mě štvou ty sterilní domky ve městech, něco jim zchází prostě... ale včerejšekj sem se krom oběda, provizorního chleba se salámem, od Skyrimu ani nehnul :D ...btw doporučuju v ini přidat do [Display] iPresentInterval=0 ..zruší vsync a tim pádem to mnohem zlepšuje pohyb myši. Navíc je pěkný bDrawLandShadows=1, bTreesReceiveShadows=1 ...stíny prostředí a stromů, nechápu proč ani na ultra tyhle věci prostě nejsou zaplý *16*
      • Ahoj, diki za radu. Skusim to.
  • Heh ted jsem něco zkusil.
    A to že jsem dal nastavení grafiky na Maximum a pak na Nejnižšía vypadá to uplně stejně.
    Zdá se že je chyba v ukládáni nastavení Grafiky.
    Dáš na Ultra a furt je to na Low
    • Rozdíl tam je,ale není nijak velký.Nejvíce to je poznat na texturách.Rozdíl v FPS dělal u mne při LOW a ULTRA 15.Spíše jsem se divil nastavení odrazů ve vodě.Pří LOW odrazy jsou na prd a při Ultra jsou méně na prd :) Když se řekne odraz ve vodě představoval jsem si něco jiného.Rozhodně stromy oblohu ani další věci ve vodě nevidím.Co jsem se díval na internet tak to má asi být :(
      • Ja si myslím že ne.Páč sem koukal na youtube jak to někdo hraje na PC a ta grafika a všechno uplně nádhera a ja to mam uplně k zblití... achjo
        • Tak v článku zde máš odkaz na PC Gamer.Tam jsou dva obrázky jak to vypadá.U tebe to snad vypadá jinak? :) Ten rozdíl dělají nejspíš DirectX efekty.Záleží jakou máš kartu,ale nejsem si jist do jaké míry je Skyrim využívá.
          • Ano vypadá to nějak takhle http://imageshack.us/photo/my-images/51/tesv2011111021113759.png/
            Ale mnohem horší ty šrouby co jsou na tomto screenu tak u mne nejsou ani vidět.
            A to hraju BF3 na Ultra a BF3 Multak na Hight....
            • u me to vypada stejne jako na tom videu .. pomohlo zapnuti selfshadowingu na stromech a krajine .. ne kuli detailum ale kuli plasticnosti sceny ...
            • No jenže když se podívám na todle http://www.youtube.com/watch?v=ReBy4UDeHps
              Například tak to vypadá 1000x lépe a nádherně oproti tomu co mam ja.To je horší jak grafika v minecraftu.
            • Tohle bylo i u Rage. Dost textur bylo zblízka vyloženě hnusných.Úskalí konzolových portů :(.BF3 jsem nehrál.Jestli to tam není asi si dali více záležet :)
  • pocuvajte kdo mi poradi na skyrima kde mamstiahnut tu ultra HD grafiku ? a ked chcem stahovat mody bud je error alebo je iba cast modov ja bi som chcel mat cely skyrim v Ultra HD
  • Jenom dve slova o Skyrimu : F*cking Epic
  • Je to bug nebo to tak ma byt, hned v te prvni vesnici je nejaky lucistnik, a ten mi behem par minut zvednul level na 7 a lukostrelbu na 40...proste ho najmu jako pomocnika , zaplatim si lekci a pak mi sam nabidne at si vezmu jeho veci, tak si ty penize vezmu zpatky, znova zaplatim, udelam to 5x a povysim uroven...je tohle v poradku ma to tak probihat? protoze jsem ted vlez do toho prvnihu dungu v dejove linii, ( mimochodem moc hezky vymyslenej) ale i kdyz jsem obtiznost zvednul o dva nad defaultni porad se mi to zda hodne jednoduche ...jinak me se to graficky velmi libi...
    • samozřejmě že je to bug...
    • Všetky tes sú dobre známe tým, že sa dajú skilly (a tým pádom aj level) "nagrindovať." Ešte z Daggerfallu si pamätám ako som pri stene vo fighters guilde trénoval deštrukciu, alteráciu a mysticizmus naraz. :) Aj v Skyrime je na to kopec príležitostí.

      Osobne sa mi to nechcelo robiť, pretože hra je dosť ľahká (aspoň to, čo som zatiaľ prechádzal), takže to nemá veľmi zmysel. Ale záleží na tebe.
      • no to si z oblivionu taky pamatuju, jenze tam jsem za dvacet minut povysil level jednou, tady za dvacet minut budu na 20 lvlu :) mozna jeste vys... mozna je to nejaka feature pro zlodeje, ze jako obelsti toho ucitele.. anebo je to bug , v tom pripade by mi to ovsem znicilo hru :(
        • Btw na doplnenie : z toho čo som doteraz hral mi vychádza, že reálne bude možné dosiahnuť minimálne 2x vyšší level ako v Oblivione - takže l20 bude asi ako l10 v Oblivione.

          Teda ak bude postup na vyššiu úroveň relatívne lineárny. *1*
        • Nič ti to nezničí, skrátka sa na neho vykašli a choď plniť questy. Keď sa ti bude zdať, že postava je slabá, vždy sa k nemu môžeš vrátiť na "nagrindovať" pár levelov.

          Nie som si istý, ale v predchádzajúcich tes mali "tréneri" vždy nejaký limit, po ktorý ťa mohli naučiť skill, takže predpokladám, že aj tento maník ťa to nebude schopný naučiť do 100%. Keďže je skoro na začiatku, predpokladám, že max bude 50 - a to nie je až tak veľa.
          • Masa-san
            Ja se učil destruction a restoration na mágské výšce a tam je omezení 5/ level a na lvl je potřeba 10 zlepšení se vněčem ne ?.. takže pokud učí jen lukotřelbu nemělo by se dát naučit více než 5 stupnů za lvl ...
            to omezení výškou skillu je tu myslím take, alespoň učitelé mají hodnosti expert/master atd ..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit