Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    P2w kartičky dostávají nový obsah který ale nemusí být jen pejtuwin...
  • elwiscomeback
    never play on a patch day
  • Veskoslav
    Nevím jestli nějaká hra ustojí naráz připojených 35 miliónů. I kdyby jsi to měl pojištěné na 40 mega, tak to prostě je riziko.
  • TheGGG
    chceš snad srovnávat mistra humorné fantasy s tímto brakem?
  • Já to taky nechápu, firma jako Blizzard si to nedokáže uhlídat a to už asi po 150. Nevím no...
  • Podle mě si libujou je v tom, že o jejich hry je takovej zájem že padají servery.
  • nightborne
    Takže odlehčenej pohled na fantasy je "karikatura"? Chceš tím třeba říct, že Pratchett psal škváry =)?
  • tak uz to spustili a asi blizz "nema!" zkusenosti s velkym zatizenim serveru pac asi necekali ze se v launch day pripoji vsichni hraci ?!!? opet klasika cloud gamingu nejedeto! po 14minutach se spusti battlenet a pak cekate dalsich XXminut na HS a to pak spadne a muzete zkusit znovu cekat *15* *2* *10*
  • species
    Lord Gaben vyjimecne souhlasi, za me to byl witcher s warhammerem a i snad ten warcraft byl v te dobe temnejsi.

    Tahle karikatura je blbej joke.
  • tommyct88
    nemusis si ten rank udrzet, je za nejvyssi dosazeny rank, staci kdyz to dotahnes jak vysoko chces a muzes padnout dolu, chesta za max rank co jsi mel ti zustane
  • Naxx Out?! PogChamp
    Ne vážně.. to se zase bude tak 3 dny hrát super (každý bude mít unikátní deck) a pak se akorát přidají již do fungujících balíčků 2-6 nových karet a to bude vše. Možná se taky dočkáme něčeho novýho, ale to nebude dříve než po prvním turnamentu, protože si to budou chtít hráči schovat (něco jako Strifecro s Mech magem).
  • TheGGG
    vskutku degenerace fantasy žánru
  • Za goldy, euráče i arénky
  • Mam dementni dotaz, takze vsem chytrolinum se predem omlouvam *5* Nove karticky pujdou sehnat v balickach jenom za goldy, euro nebo za arenky?
  • Z těch odměn v závislosti na ranku mám radost. Podržet si +/- rank 5 se podle mě dá i ve školním roce za investice minimálního množství času a karty by se mohly aspoň trošku sypat.
  • To by znamenalo míň peněz pro Blizz. Ach ty naivko :D
  • ales.smutny
    Máš pravdu, dík za upozornění, nějak jsem měl zafixováno, že si člověk vybere.
  • oh to chcete rict ze mi porad budou padat gvg balicky? Ja prave setril goldy ted na areny s tim ze budu pekne nabirat novy balicky. No nevadi tak areny yebat.
  • Ano, budou náhodně.
  • "v Aréně si půjde vybírat z které sady chcete balíček za odměnu, už to nebude automaticky GvG"

    packy budou padat náhodně, ne? kripp to onehdá říkal v jeho videu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit