Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Noooo poserove jako ty se stoho po"erou a dostanou infarkt ale některi idi ne chcou se bat
    • Po..... sem určitě. Ale nejsem deb... Ty tu na mě valíš takový hov... a přitom se teď po.... u toho videa a voláš maminku. A navíc jestli se to vybere tak si to nebudu kupovat ale ty budeš dělat frajera a já ti potom budu moct říct................. chá chá buzno
      • Jack1947
        Reakce,reakce... *3*
  • Já myslím že na takovouhle hru se těch 250 000 nevybere ani omylem...... kdo by proboha chtěl dostat infarkt (a navíc by se z toho i pos.... než dostane infarkt) *10* *10* *10*
  • ekaT sgurD!
  • jak se nekdo muze bat v hre to nepochopim. to uz co muste byt za homouše *15* radej hrajte sims
    • Dutý palice se nebojej ničeho snad jen kromě svojí skrytý homosexuality, samozřejmě takový gumy pak verbujou do armády kde pak chcípaj jako první.
      • Jack1947
        "Gumy" = he/he... myslim ze ten kdo nema opravneni by nemel pouzivat jeho expertske terminy.
    • Jack1947
      Ty toho nechapes ocividne vice...
  • Jo, takže ve chvíli, kdy budete strachem pos*aní, tak na vás ještě vybafne démon z desátého kruhu pekla a vás rovnou odvezou... mě teda určitě *1*
    • snad bude mít ten gadget zabudované i automatické přivolání záchranky, až detekuje že jsi leknutím dostal infarkt
      • Jam97
        popřípadně přivolá pohřebáky :D
  • michaliuz18
    skor nie horor ale zle sny, a ucinky silnych liekov, schizofrenia, uzkosti a psychicke poruchy ... aspon zistite v tejto hre jak sa niektory ludia musia citit napriklad tí schizofrenici alebo rozny fóbisti ... som zvedavy na hru ake vo mne vyvola pocity
    • to jak se podobný lidi cítí, je občas evidentní i ze zdejší diskuse :)
    • Mas do velkej miery pravdu... Len nech si rozni tzv. "normalni jedinci" maju moznost cim dalej tym podrobnejsie zazit to, co prezivaju vsemozni ludia s psychickymi zadrhelmi, ktore si, zial, vacsina ludi nedokaze ani len predstavit. Ono je to tak... FYZICKY bolest si v takej alebo onakej miere dokaze predstavit prakticky ktokolvek, pretoze snad neexistuje clove, ktoreho by niekedy nieco nebolelo........... AVSAK psychicka "bolest", to je uz nieco cekom celokm ine a drviva vacsina ludia skratka nie je schopna si cokolvek podobne predstavit.
      Azda prave z tohto dovodu je tu i tato hra, ktora svojim sposobom aspon ciastocne simuluje mysel skutocneho jedinca v stresujucich okamihoch.
      Ci to cele VOBEC nejakym sposobom pomoze (comukolvek)??? To vskutku netusim, ale napad je to vazne dobry...
  • Jack1947
    Tohle zni pardne, pominuli tu cast o reseni puzzlu ( snad nebudou nejak zbytecne slozite) zvladani strachu ? jo chapu Indie ale ze by se fakt s hororem ve hrach blyskalo na lepsi casy?

    (Routine, Enter within,ten polskej a ted tohle )... vic hororu vic... no a to ze by to nebyla survival akce by taky zamrzelo kdyby se to nepovedlo tedy jestli se vubec ti prasule vyberou no. Skoda by to byla urcite kdyz ne. *3*
  • Nápad se senzorem zajímavý, ale ty řeči o nácviku zvládání strachu v reálném životě mi přijdou trochu mimo. I když hraju děsivou hru, je to pořád takový ten "příjemný" bezpečný strach, kdy se sice bojíte, ale v podvědomí je vám jasné, že ve skutečnosti se nemůže nic stát. S pocity opravdového strachu a úzkosti se to prostě nemůže srovnávat a pochybuju, že tahle hra na tom něco změní. Taky myslím, že hru, která by způsobovala reálný strach, by asi moc lidí hrát nechtělo.
    • Ty řeči o nácviku zvládání strachu nejsou vůbec mimo. Strach je emoce vyvolaná jedním ze stresových hormonů v našem mozku a je jedno, jestli je to strach o blízkýho člověka nebo strach při hraní hororu. Může se lišit intenzitou, ale je to pořád co do principu vzniku stejná věc. I na tohle se ale da mozek vytrénovat či spíš otupět, čili pak už ten strach nebude třeba tak intenzivní nebo paralyzující a jeden pak dokáže líp fungovat.
  • Mart9
    Podle nadpisu jsem čekal, že si zahraju horor ve stylu Princezny ze mlejna, ale ono je to kupodivu naopak. Když mám nasráno v gatích, hra usoudí, že se bojím málo a přidá na obtížnosti *1* To je něco pro fajnšmekry *2*
  • Revoluční věci nikdy nefungovali, aspoň né tak jak říkají. Naslibují strašně moc a v závěru to bude vykuchaná funkce, kterou známe z mnoha her.
    • kickasl
      "Revolucni veci nikdy nefungovali" je dost nestastna formulace, ale myslim, ze chapu co jsi myslel a souhlasim, ze tahle hra zadnu revoluci opravdu neprinese.
      • Co třeba kdybych to nazval revoluční myšlenka ? :)
        • kickasl
          "Revolucni myslenky nikdy nefungovali..."
          Ale muj problem je, ze revolucni myslenky PRINESLY pokrok(nektere)... Nekoho muselo jako prvniho napadnout, ze by bylo fajn, kdybychom si svy vudce mohli volit, a tak mame demokracii. Neni to perfektni, ale urcite je to pokrok.
          Proste tahle hra toho slibuje strasne moc a stoji za ni vyvojari s malym mnozstvim penez, kickstarter vypada, ze selze a ono to nekdy dopada spatne i kdyz se povede.
          Nakonec jsem si dal praci a nasel dil xkcd, ktery moje myslenky skvele vysvetluje a je mnohem lepe formulovany: http://xkcd.com/955/
          Pokud nekdo neumi anglicky nebo se mu nechce klikat tak jde zhruba o tohle: Sance, ze to vyjde a bude to revolucni je pomerne mala a pokud se tak stane, tak to bude jednoznacne dobra zprava, takze budu jen rad, ze jsem se nemel pravdu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit