Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vůbec nevadí, že to posunuli. Stejně v té době bude každý druhý pařit F4.
  • kubi-wan
    Tenhle trend větší=lepší mi už začíná lízt krkem. Krom toho chvástat se gigantickou rozlohou map, když mi nejsou schopný dodat hned na začátku kompletní hru, je fakt hloupý.
    Odložit do března, aby tam mohlo bejt při launchi víc obsahu? Radši bych odložení o rok, aby tam byl třeba celej obsah.
    • ubisoft
  • Tako ovecky, honem zabecet a otrast se ... jo sorry, trese se osel ...
  • ze by lidi dostali rozum a neprovedli dostatek predobjednavek kvuli tomu jejich novymu obskurnimu prodejnimu modelu (vysol prachy jak za plnou hru a mi ti ji, mozna, dodame po kouskach)?
  • Je to pravda, do března stihne Hitman vyrůst ze svých 180cm na 181. A to a to stojí.
    • *1*
  • Bigger Longer & Uncut *16*
  • Kéž by k tomu dělal zase soundtrack J. Kyd :)
    • Hudbu k tomu možná budu dělat já. Už jsem dělal jedet beatek jedné hiphopové skupině z Dolních Bojanovic. Jsem totiž i DJ. Kromě toho, že jsem model, svalovec, kameník, volič Miloše Zemana a ochránce české kultury proti hordám z jihu. BTW mám fotku s Benem Christovaem a Filipem Grznárem.
      • Bodré pododpoledne pane Vrána! Minulou středu jsem se rozhodl, že si postavím na zahradě umělecky laděnou pyramidu na uskladnění kompostu. A hledám kameníka! Platit můžu ve výborném zavařovaném ovoci které dělá moje žena a králičích kožkách té nejlepší kvality. Prosím ozvěte se mi na číslo 909 555 909, kód 81. Děkuji!
        • Nevěděl jsem že existuje eště nová uroveň trollingu ale tohle bych definoval jako troling level: novinky.cz :D
      • Havlistická levičácká pravdoláskařská sluničková svoloč židobolševických zednářu, za podpory vrahů z USA, nás rozloží dřív, než hrozba z jihu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit