Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Khanemis
    I když se leckomu ten současný způsob distribuce posledního Hitmana nepozdává, tak bych řekl, že málokterá singleplayer hra dnes dostává takovou péči dlouho po vydání jako právě Hitman. I když to možná trvalo dlouho, než se vše zkompletovalo, tak je to pořád slušný výkon. Jsem zvědavý, jak bude IO pokračovat dál.
    • Tak hlavně způsob disribuce už je v tuto chvíli stejně úplně pasé. Když to koupíš, dostaneš plnou kompletní hru. Přesně tak, jak ji všichni křiklouni chtěli.
    • spoock
      jsem celkem zvědavý jak bude řešena druhá sezóna, zda bude taky vycházet postupně nebo vydají hru naráz
  • Jack1947
    Ty jo nová kampan ? proč ne... *3* Hmm asi to bude jen pár misí ale stejnak dobré.
  • Lukyz
    Ten závěr mě trochu mate. Vyčetl jsem z toho, že i když mám jen Intro pack, tak za $20 dostanu upgrade na GOTY + všechny novinky. Ne že by se mi taková věc nelíbila, jen mi nepřijde moc reálná *1*
    • dostanes upgrade pre tie misie ktore vlastnis, ostatne misie si musis samozrejme zakupit dodatocne. ak ich ale zakupis, upgrade sa bude aplikovat aj na ne dodatocne
  • Budete ji prodávat i na xzone? S DVD první sezóny. Nechce se mi to celé stahovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit