Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG

    dobrej john wick simulátor... poslední hitmany jsem hrál jako rizí TPS a docela sranda

    • Jack1947

      Opět naprosto si nepochopil ten typ hry - naopak mě akce u Hitmana příjde nudná, nucená a méně zábavná. To není Tomb raider kterej se hraje tak  že vše vystřílíš - tady vždy šlo o to aby ses zbavil cíle co možná nejtišeji pak odejdeš téměř neviděn, schválněš si zahraj Hitman, Hitman:Silent assassin to se prostě jako čirá akce hrát nedá.

      • O te tichostii nevim zabit borce delem ze stare pevnosti melo neco do sebe :D

  • ten dav je taky nějakej divnej, všichni koukaj do náhodných směrů, jako by jim ulítly včely

  • nejsem moc fanoušek tohoto restartování nazvů, už teď je to bordel googlit, co teprv až pojedeme třetí a čtvrté kolečko restartů


    "pamatuješ Hitmana dvojku? ta mě fakt bavila"

    "jo, ta mise na vesmírný stanici byla fakt boží!"

    "počkej, mysliš Hitmana 2 z 2028??"

    "né! přece Hitamana 2 z 2035"

    "Jo aha!"

  • spoock

    Pribeh v Hitmanovi byl vzdycky spis jen na okrasu, lineární Absolution je dukaz, ze tlaceni pribehu az moc vede k tomu, ze uz to znovu hrat nechcete. Mi novy Hitman sedi, byt s mnoha rozhodnutima autoru nesouhlasim. Mi spis vadi, ze lze hazet snad cimkoliv a mnohdy se pak vse zvrhne v jednu mechaniku s jinym skinem predmetu. AI mi prijde prumerne tupe. Trochu bych bral, kdyby se nahodne generovalo, kdo prokoukne vas kostym, obcas by AI mohla menit trasu, trochu vic nevypovitatelnosti by mohlo zamichat s tim jak mnozi hraci prochazeji levelem nazpamez.

  • Lukyz

    Já bych strašně rád mechaniky nových Hitmanů jako SP titul zaměřený na nějakou dějovou linku jako měli ty staré. Hrát hru jen jako grindovačku kvůli odemykání předmětů a leaderboardům mě fakt nebaví 😓

    • Jack1947

      Tak tak svatá pravda, jen příběh na okraj to není ono.

    • homeles8

      však v Hitmanovi 2016 to tam bylo, ne?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit