Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SalemCZ
    Manželka mu to zakazuje. Proto pije jenom na conech :D
  • příklad? V čem ho překonali? Vždyť trojka je brak, Sapkowski nikdy nesklouzl v nějakému zachraňovaní světa apod. Vždy to bylo komorní...
  • sakra, jednicku uz bych znova asi nedal
  • Diky za tuhle uzasnou serii! Hodne stesti s Cyberpunkem :)
  • KrPa
    nemuze moc, ma malo penez *1*
  • Souhlasím, zejména poslední kniha je hrozně nevyvážená. Co se týče herního průmyslu, autora musí štvát, že tak nevýhodně prodal autorská práva a zároveň, že hry předčily známost jeho knih...
  • Rozhodně mě to příjemně dostalo. Navíc jsem teď před instalací prvního dílu a chci si to celé zajet znova (měl jsem teď delší dobu pauzu abych trochu "zapomněl"), takže i notná inspirace
  • Paulcz
    jojo, málo chlastá :)
  • Vše nejlepší a hodně štěstí se Cyberpunkem 2077 :)
  • rohlos
    Přesně to jsem chtěl napsat. A všichni se tam vožrali, všechno rozbili a nikdo si nic nepamatoval... *15*
  • KrPa
    sap je dobry spisovatel, ale jako clovek je fakt hrozny
  • Takže něco jako svatba v knížce :D
  • Na oslavu by si to zasloužilo tapetu na plochu
  • Jako jo, ubrek sem si...
  • Jedna z mála her co si udržela kvalitu v pokračování. Komunikovat s NPC byl prostě zážitek s každým jedním což se dá říci jen o málokteré hře. Už teď je mi smutno za každou jednou postavičkou *9*
    Doufám že s dalším projektem to bude minimálně srovnatelné co do uvěřitelnosti příběhu a kvalitou postav.
    Díky moc CDProjekt. Zaklínač si u mě rezervoval speciální místo v srdíčku *14*
  • odpustam aj tie bugy, glitche, trojka je minimalne top RPG poslednej dekady.
  • Všechnu čest a slávu, kterou zaslouží. Četl jsem to všechno nejméně dvakrát, takže nechci nikomu nic upírat. Je to spíš takové guilty pleasure. Chtěl jsem hlavně pochválit vývojáře, kteří skvěle vystihli základní témata a atmosféru Sapkowského světa a v některých případech spisovatele dokonce dle mého skromného názoru překonali.
  • Ať je to jak chce, byl to on, kdo to cele vymyslel a napsat, hry se na to jen nalepily. A že jsou některé příběhy "možná" lepší? No, řekl bych, že první telefon se taky nevlezl do kapsy.
  • Spisovatel je takový trochu samorost, myslím, že vlastně hernímu průmyslu pořád nerozumí. Některé příběhy zejména ve třetím díle hry převyšují kvalitu Sapkowského knih. Ta je poměrně dost kolísavá, i v těch nejlepších (závěrečné díly pentalogie) se dá najít spoustu formálních chyb, jako je nestřídmé omílání některých motivů a slovních obratů a podobně. Jasně, je to čtivé, ale sláva Sapkowského knih dávno překročila literární úroveň díla. Z velké části za to, myslím, vděčí právě počítačovým hrám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit