Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jak ma ty barevne kontaktni cocky na obraku tak to jsem videl v metru a vypadalo to pekne
  • Hanzales
    Toho vetřelce na zem spadlého bych chtěl hodně moc. Možná by stačil i poloviční. Hlídal by komp.
  • Hezky. Jen na okraj - "Mirek" Buchta se jmenuje Ivan...
  • deridon
    ta co propagovala Defiance, nemá prostě chybu (červeno/fialové vlasy)
  • Keyz
    Je vůbec nějaká výstava kde se hlídá kdo je novinář a kdo není?Tak aby tak ta parta co tam je měla pohodlí a klid na práci.Jak se psalo tam tam může každý pisálek i snad nepisálek.
    • Docela slusne tohle resi 3GSM vystava o mobilnich technologiich. Zakladni listek 700EUR, a nad nim potom jeste za 2100EUR v podstate plnohodnotnej listek s pristupem ke keynotes a spol. Pak maj jeste zlatej a platinovej, ktery maj serepeticky navic a stojej 2700 a 5000EUR.

      Problem s prebytkem navstevniku vyresen. A cena metru ctverecniho stanku, hehe, to je teprve sranda. Vstupenky jsou proti tomu levna drobnost.
      • Keyz
        A jak to mají novináři?Myslel,že to jako na velkých akcí kde novináři mohou na více míst a mají určité výhody.Ostatní si koupí lístek když tam mají přístup a jak píšeš dle ceny lístku mají výhody.Pořád ale nemají jako novinář který tam jede pracovně a má tam prostě úkoly.
        -Proto je divné,že na E3 stojí frontu novinář nějaký osamocený blogger a návštěvník.Logicky by ten co tam jede pracovně a slouží také těm co tam vystavují by ve frontě měl být alespoň na lepším místě.
        -Na fotbale mně taky nevadí,že profi.fotografové mají super místa a fanda sedí v hledišti.Nechápu proč je to zde spojené.
        • life28
          novinár si na E3 spraví akreditáciu, musí mať nejaký web, na ktorom svoje informácie z E3 bude uverejňovať, napr. GamesCom má dosť prísne podmienky, kedy musíš dokázať aktivitu niekoľkých mesiacov dozadu. Až taký človek skutočne píše, má právo chodiť po výstave tak isto, ako každý iný redaktor.
  • Když jsou fotky slečen z herní výstavy...herní výstava mě nezajmá...)))
  • jnsCZ
    Petře, Pavle, nebo kdo to fotil - ty kožené dominy od Darksiders jsou zabrané z úplně špatného úhlu - protože měly především naprosto fenomenální pozadí. A ne že by je nešlo vyfotit - když se sjíždělo po eskalátorech od Starbucks, tak většina chlapů čuměla právě tím směrem :))
    • a co knim prostě říct a požádat je o zapózování? Místo toho je pokoutně očumovat z eskalátorů, konec konců jsou tam od toho :D Nerdi Nerdi :)
  • Kočky tam jsou dobrý. Hry letos stály za kulový :) Jinak doporučuji koupit nějaký kvalitní objektiv/foťák. Předpokládám, že je to foceno digitálem, jelikož ty fotky jsou šíleně zdeformovaný. JE tam použit hodně nekvalitní objektiv...
    • Není, deformace je daná širokým objektivem. Mám pro něj a jeho výsledky slabost. Kdyby to šlo, fotím na něj všechno.
  • bude se v podcastu někdo ptát na toho plyšového sheparda? :D
  • rami.cz
    Chvili jsem nechapal, jakou nalepku furt mate namysli :D Pak me to ovsem doslo a hledal jsem az jsem nasel :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit