Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fallanga
    Když tyto ankety ovládne Zaklínač, tak se zlobit nebudu. Ta hra je úžasná. Pro mě je hrou roku Life is Strange, ale chápu proč to bude Zaklínač vyhrávat (nebo, proč to už vyhrával).
  • to jako souhlasíš se Zaklínačem jen proto, že je na to obrovský hypeeeee, ikdyž jsi to nehrál? Tak takhle fungují masy? Jako pokud máš rád soap opery ve stylu Mass Effect, kde musíš ničit prastaré zlo a zachranovat svět, tak asi ano, ale i tak prvně zahraj, pak něco suď...
  • MikeR
    Nojo, proč ne. To cukroví vypadalo jedle, ba dokonce schopně. To poznáš už od pohledu. Chytrej tah, kvůli tomu si i odpustím kecy na panáčky ze Star Wars. *4*
  • Life is Strange jsem s nadšením zkusil a se zklamáním přestal hrát. Podle mého názoru si titul nezaslouží.
  • 1 souhlas
    2 mám, zatím jsem nehrál, ale asi taky souhlas
    3 souhlas
  • Kde je Pillars of Eternity, vy lamy?
  • Souhlas, pro mě letos jednoznačně

    Life is strange
    Witcher 3
    Fallout 4

    Telltale games mají co dohánět.
  • Ne to je jediný důvod, proč si ty myslíš, že to je úspěšný, ta hra by zdaleka neměla takový prodeje, kdyby neměla dobrý příběh. Jediná hipsteřina, kterou nesnáším a kterou jsem pod tlakem "martine zahraj si to, je to fakt bomba" ze všech stran koupil. Pro mě jeden z kandidátů na hru roku, kromě Z3 (u kterého jsem si ovšem koupil už i datadisk) jsem hrál prakticky všechny AAA tituly co vyšli na PC, žádná z nich na mě neudělala takový dojem, jako Life is Strange a pochybuju, že se to povede i tomu zaklínačovi
  • slušný výběr. Potěšilo první místo i poslední desáté v podobě Everybody's Gone to the Rapture. U mě je trojka Ori, Life is Strange a Bloodborne, pod bednou pak těsně Metal Gear, kde mě vadilo pár mušek. Tady tyhle ankety obecně ovládne asi Zaklínač, který je určitě fajn a navíc za ním stoji slušná reklama, takže tu hru hráli letos asi úplně všichni.
  • fallanga
    Náhodné pořadí nebo ne, Life is Strange na prvním místě mě potěšilo. Ta hra si to zaslouží.
  • eStar
    Klobouk dolu. Life is Strange na první místě bych opravdu nečekal, ale rozhodně nemůžu říct že si to ta hra nezasloužila.
  • Zkus si to zahrat, treba se ti rozsviti...
  • "Herní pořad Games TV vybírá 10 nejlepších her roku 2015" -> Ten obrázek z Life is Strange je vtip? Jediný důvod proč je to ůspěšný, je ten, že nad těmi hipsterskými lesbami slintají nadržení hráči.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit