Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MrSanta
    Oujééé. To se mi zamlouvá stále více a více. Hellraid hooodně stoupá na mém žebříčku očekávaných her.
  • oktavius66
    Vypadá to KRUTĚ dobře ! Určitě hra o které přemýšlím že si ji pořídím do sbírky *3*
  • Viktor_H
    Musím přiznat, že mi to vrací vzpomínky na Hexena a Heretica... Ach to mládí.
    • áááách, Heretic. Tos mi připomněl fajnovku, až jsem slzu zamáčkl.. *4*
      • Heretic moje nejoblíbenější hra, ...kterou díky portům a HD texturam si dávam i dneska ;)
  • Lawliet
    Takovej diablovitej Dark Messiah by mi vůbec nevadil. Diablovitej, tím myslím portály z úrovně do úrovně, měnící se lokace, věci jako toto. Heh, těším se na to jak bude vypadat zbytek. Lootovaní, interface equipu. Těším, těším. *1*
  • MidnighT91
    Jo má to obrovskej potenciál a mohla by se z toho vyklubat jedna z nejlepších her za poslední roky. Když se poperou s vývojem postav a budou tam zajímavé schopnosti s velkým množstvím kombinací + fascinující úrovně a velká spousta různých druhů vybavení a nepřátel (hlavně pořádně šílení bossové) tak by to mohl být zatraceně dobrej následovník Diabla...

    Vždicky jsem si říkal jaké by to bylo, kosit Andariel a její nohsledy z pohledu vlastních očí.
    Bohužel ale nějak nevěřím tomu že na něco takového lidi z Techlandu mají. Nakonec z toho bude trošku předělanej Dead Island...
    • misho8723
      Tak niečo na štýl FPS Diabla tu už bolo, nie? - Hellgate London..
      • To vůbec. Tvůrci to sice tvrdili, ale byl to hroznej paskvil. Z obrázků této hry, ale přímo čiší diablo atmosféra, ale těžší bude udělat zábavně bojový systém. I diabla člověk jenom seděl a klikal na potvůrky, ale tohle bude asi něco na styl Skyrim boje, kterej je nezáživnej, náročnej na soustředění atd.. Jsem zvědavý jak to provedou
        • V Dark Messiah boj fungoval celkom dobre aj v first person pohlade. Hellgate london bol zase 3rd person. Napriek bugom vsak celkom usiel.
          Ak by bol zachovany tento graficky styl a urovne by boli dobre nadizajnovane s dobrym bojovym mechanizmom tak sa mame na co tesit. Ale tiez moc studiu neverim. Nie v ich ambicie ale skor v ich schopnosti. Bolo by uzasne keby to zvladli. Ja by som to kupil okamzite. Nezostava nic ine len cakat co sa z toho vyvinie. Ale subojovy system a la Skyrim je podla mna prilis jednotvarny a jednoduchy s minimalnou moznostou taktizovania. Ten sa sem velmi nehodi. Nie to ze som si Skyrim neuzil ale chce to viac hardcore zalezitost. Taktizovanie, vyuzivanie skillov na 100% a planovanie vopred.
          • V DI byl super boj na blízko, tohoi bych se nebál
  • Vkládám do toho mnoho naděje..snad z toho vyleze dobrá hra..
  • Heretic a mladsi Painkiller. Obe skvely pecky na ktery rad vzpominam. Tohle vypada slibne..
  • Vy nás ale zásobujete, pane Karfík! :) Dobře to vypadá, moooc dobře!
  • heretic,diablo zabijak casu, co chtit vic:) mooc se tesim. jinak k tomu reskinu tak me to vubec nevadi dobra hra z jineho soudku rovna se dobra ale jina zabava:)
    • Jojo, jak ja to Diablo 2 proklinal, kdyz sem nemohl skoncit a porad to hral jak mágór. Nastesti u Diabla 3 sem uz rozumnejsi, takze sem momentalne na krasnych 530 hodinach behem jednoho roku *1*
    • heretic moje dávná láska
  • Z obrázků mi to přijde jako Hexen v novém kabátě. Uvidíme co se z toho vyklube :)
    • jj, taky jsem si na to vzpoměl, snad to ale dopadne přinejmeším stejně dobře jako Dark Messiah.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit