Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • del0
    Ano, jistí. Konzole jistí 30fps s propady a dlouhé nahrávací časy. Mimochodem, nahlášeno za porušování nových pravidel. Vydáváš se za mě. Admin ať si ověří datum založení popř. změny avatarů. Have a nice day, kryplíku.
  • Neskakej,jeste jsi nepreskocil.
  • V klidku na Ultra uz se tesim *4*
  • Docela se mi ty 4GB VRAM začínají vyplácet na moji GTX 670. Na nové hry je už 2gb málo. Neříkám, že 2gb jsou nedostačující, ale je to málo
  • Ani ne, pojede mi to na ultra, co tobě na ps4 nebo notebooku po mamince pusinko?
  • ekvivalent r9 280X je GTX 770
  • Na té minimální sestavě to pojede líp než na konzolích a lehce lepší sestavy to rozjedou na high aspoň a to mi bude úplně stačit.Opravdu mi stačí FXAA,ultra textury,medium stíny,nějaký ty odlesky a polovinu fičur vypnu.K tomu 1920x1080 a nějakých 35-50 FPS a jsem rád.
  • ja nevim k cemu tyhle udaje jsou..mozna pro nejakou uplne zakladni orientaci..Clovek se stejne poradne nedozvi jak mu to pobezi dokud to nezkusi. ja mam třeba pouze 750TI a pomerne stary 4 jadro od AMD na 3Ghz a třeba Dragon Age mi bezi na high/ultra detaily kolem 40 fps. To same třeba Dying Light nebo Lords of the Fallen. Kdybych si mel ridit téma pozadavkama co udavaj tak bych zadnou z tehle her nemohl koupit.
  • Taky budu bleed,pc master race!pc nejlepsi misto na hrani *1*
  • GTX 960 je karta delana pro hrani ve fullHD a to splnuje paradne, s nizkou spotrebou a dokonce se zdrojem 400w. Vykonem mirne pokulhava za 280x, cenovy rozdil se srovna ve prospech nakupu lepsiho hw kvuli AMD karte. Co se tyka gtx970 ta splnuje nejen hrani ve fullhd ale i vysso rozliseni a opet za lepsich provoznich podminek. Cena stejna jako 290x.
  • 960 je slabsi jak 280X ok. R290x neporovnavam, protoze tato karta vychazi cenove stejne jako 970gtx je slabsi jak gtx970, vice topi, opet vice zere, opet potreba silneho zdroje a lepsi chlazeni. Nejde jen o spotrebu katmrty, ale take pricist chlazeni navic, silnejsi zdroj. Mozna driv bylo lepsi poridit AMD kvuli cene, dnes jsou ceny totozne a AMD proste je nesmysl. Pockame a nove radeony a uvidime
  • skus na gtx spustit hociaku hru na monitore vacsom ako full hd, najnovsie hry ti vsetky blbnu, gtx970 ma malo pamate a stoji kvantum penazi
    vykon na fullhd podava bohovsky, ale kolko kua stoji
  • Veskoslav
    970 není konkurence pro 280X, to je 290X. 960 je konkurence pro 280X i když tu 280X poráží. 980 nemá podle mě v současné chvíli obdobnou kartu od AMD, protože R9 295X2 je slabší jak Titan, ale silnější jak 980.
  • Je to nazor cloveka, ktery drive pouzival bezne ATI Radeon karty. Ale v pohode kazdy mame jiny nazor, ja jen se smeji kdyz slysim ty IT borce v obchodech co zakaznikum nabizi AMD karty jak jsou strasne super:-)) takze porovnejme 280x s GTX 970. Porovnej si teploty, rozdil 100W, porizovaci cenu, nutnost lepsiho chlazeni bedny, vykon, technologie, silnejsi zdroj pro AMD a nejen ze se cenovy rozdil srovna, najednou gtx vykonove a ve spotrebe vychazi mnohem lepe. Co se tyka celkove spotreby? Intel procesor a nvidia karta v porovnani s AMD kartou a procesorem je spotreba az dvojnasobna. Ale kazdy preferuje jine, nikomu nerozmlouvam nic. Navic AMD neni uvedena, protoze hw naroky vypustila nvidia
  • Je to jen a jen o optimalizaci.
    Například na mém notebooku s i7, 8gb ram gtx 770M by měl BF4 běžet jakž takž na 40fps high.
    Stačilo do konfigurace hry přidat řádek, díky kterému BF4 používá místo jádra jednoho jádra všechny 4.
    Voila FPS na Ultra včetně 4xmsaa a hbao vylétlo na průměrných 55fps s poklesy k 47 a maximem 70fps.
    Holt jsou tři možnosti.
    1) hra zoptimalizuje tak, že šlape jako víno
    2) na nějakou otpimalizaci se vývojáři vykašlou, jelikož proč by s tím vůbec ztrácely čas
    3) hra se nezoptimalizuje záměrně, díky kontraktům s intel/nvidia pro zvýšení prodeje nového šrotu.

    Je to smutné.
  • Koblih, Semeno, Lízat.
  • Tell me, do you read?
    You will!
  • :) no, toto je presne koment cloveka, ktory amd nikdy nemal, ale je zmasirovany marketingom :)

    ta stara technologia pouzivana z cias radeonov je lepsie pripravena na dx12, tie stare hrozne 2r graficke amd karty sa stale vykonovo drzia najnovsim nvidia kartam(okrem titanu)..nvidia vydava pomaly kazdy tyzden nove drivery kde optimalizuje ako sialena, aby si udrzala nejaky vykonnostny naskok
    ak neporovnavas high end, kde je teraz ten rozdiel vo W naozaj cca 150W v prospech nvidie, tak je bezne v segmentoch rozdiel tak 60W v prospech nvidie, co robi rocne tak par desiatok korun, alebo par eur
  • Mozna tam neni uvedena i5 ale starsi i7 ve srovnani s uvedenym AMD procesorem, to bych mozna videl jako duvod. Kazdopadne s tim co pises souhlasim
  • Veskoslav
    To máš pro změnu zase pravdu ty. Měl jsem to specifikovat, protože to, co jsem původně napsal je samozřejmě nesmysl. i7 jsou silnější, když seto vezme okolo. Bavíme se o desktopech, ne o verzích v noteboocích. Takže příště to musím lépe napsat, abych nebyl za vola.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit