Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No a?
  • Mě to přijde spíš jako nejvíc nudný způsob. Protože kouzla jsou hodně omezená a muset někoho trefit víckrát než zbraněmi mi nepřidá jako větší zábava spíš jako větší otrava. Kdyby byl větší výběr kouzel a ty umožňovali lepší taktickou hru, tak by mi to nevadilo, jenže tohle je kliknu 6x místo 3x.
  • Takže to stále nedohnalo moderskou scénu.

    Textury to ma horší jak mod. Efekty také a to Nemluvím o skriptech....
  • Hmm..ja nemyslim ze mody nutne potrebuji externi zdroje aby k necemu byli. kdyz si vzpomenu co dokazal udelat mod Francesco Oblivion leveled creatures and items s celou hrou za pomoci pouze esp. souboru tak si rikam ze spis jde o to co tam kdo dokaze za pomoci default veci udelat. Samozrejme nahotinky, mece ze star wars, pokemony, lokomotivu nebo letajici pevnost tam udelat asi nepujde:)
    navic na platforme jako ps4 kde se hodne hledi na to aby tam vse bezproblemove a snadne bezelo by mody s externimi zdroji delali peknej bordel, uz vidim jak by si tam nekdo natahla 4k textury,ENB a kdo vi co a PS 4 by to nedokazala ani spustit..Takhle to na konzolich nefunguje..esp only je bezpecna cesta jak dostat na konzole aspon nejake mody, coz bylo driv naproste scifi. Ono v dobach Morrowindu a i jeste oblivionu velka vetsina modu bezela pouze pres esp vanilla editor a kazdej byl rad ze to tak je, podobne to ted budou mit i na PS4.
  • Chápu, že je tam nějaké to extra místo navíc. Jen poukazuji na zbytečnost toho vůbec povolit mody na PS4 za těchto podmínek. Přibližně 99.9% modů obsahuje nějaké ty externí soubory pokud se nejedná o tweaky či vyložené cheaty přidávající milion septimů přímo do inventáře nebo zvyšující účinnost zbraní atd. Vytvoření čehokoli nového bez externích assetů je takřka nemožné. Lituji ty neznalé uživatele PS4 co si SSE koupí s vidinou "Mod it until it crashes".
  • Asi proto aby tam na to bylo dost mista? nebo bys chtel aby tam bylo 20mb a porad si musel resit jestli se neco vejde? Ale tobe stejne jde jen poukazat na to ze tam nepujdou dat jine veci..o to misto ti ani nejde..zejo?
  • mě baví nejvíc čistěj zloděj/vrah bez kouzel a s alchymií a samozřejmě kuší :-) (samozřejmě enchanting a smithing je základ vysoké obtížnosti). na endgame pak už jen zabíjím pomocí vkládání jedu do kapsy :-). Jinak Skyrim je asi nejzajímavější při hraní za upíra s modama "better vampirism" + "royal bloodline" (ten druhý už není tak podstatný) a k tomu "bat travel vampire power". Vřele doporučuju všem, co nezkusili. Jen mě mrzí, že něco podobného není pro werewolfy......dá se sice něco málo najít, ale není to ono řekl bych
  • Ono by to hrálo více lidí s magií kdyby si pohrali s inventářem
  • A na co vůbec potřebuje PS4 ten 1GB volného místa když podle všeho nemají jít nainstalovat žádné externí soubory jako meshe, textury nebo třeba i scripty? Na esp mi stačí tak 100 mega když budou ty modyfikace vážně obrovské.
  • No..jasne..a co jako? O tom sem vubec nemluvil..
  • dohrál jsem to skoro jen s kouzlama, ale s kuší je taková sranda že jsem neodolal *1* ale to až endgame hlavní příběh jsem dohrál čistě s kouzlama
  • Ty mas v hlave opravdu vymasteno...
    Zadarmo je to i pro PC z toho duvodu, ze vsechno uz davno meli, jen prostrednictvim modu, tak ted jen nektery mody nemusis davat a mas je v danem baliku uz zakomponovane...
  • MalyZeli
    Pekny textury muzou byt i v beznym rozliseni, ne jen 4k, ty jejich puvodni textury jsou v nekterych pripadech naprosto strasny, i na to ze je to 2011...
  • MalyZeli
    :-/
  • Draken69CZ
    Se budou CENZURA s 4K texturami aby je pak ořezávali a by to běželo i na konzolích to by se jim fakt vyplatilo *15*
  • jo to je taky pravda, ale jde to i bez něj
  • Na legendary obtížnost nebo na jakoukoliv jinou je nejednodušší si vymakat enchantig (ten se vždycky vymakává s craftem protože pak není co enchantovat že), a pak vylézt z whiterunu na 23 level +/- a je to. Destrukce a restorace na 100% a k tomu - pokud hraješ bretona - 80% magic resist, na sobě legendary gear a co je víc? S enchantingem na max a smithingem na max se jako mág klidně navleču do legendary heavy armoru a je to jedno - když kouzla nic nestojí a heal za 150 v obou rukách překoná kdejakou překážku (s legendary heavy equipem není problém mít cap defense). A mastit obouruč chainlightning nepřetržitě jak dlouho chceš znamená, že velmi rychle zmastíš kohokoliv na jakoukoliv obtížnost. Problém jsou skupinky NPC, ale s tímhle postupem skáčou levely za mága tak rychle, že se to dá zvládnout. Každopádně s tímhle postupem má hra za mága šmrnc a člověk se u hry nenudí tak rychle. A jen pro rejpaly - já nehaním Skyrim. Na steamu mám odehraných 700 hodin a dalších 1200 hodin mám na původní verzi z obchodu, o kterou jsem jednou přišel. Ta hra je úžasná (se správnými módy) ale relativně jednoduchá. Mimochodem s enchantováním vlastnoručně ucraftěných věcí (nejrozumnější je craftit iron dagger a enchantovat to) máš navíc tolik peněz, že je pak ani není za co utratit. Nehledě na to, že jako mág můžeš hrát i stealth s pastmi a zuřivostí (kouzla) a je to sranda ještě větší.
  • Dá se to, ale jen když máš spell balance mod. Magie je OP v early game, ale na vyšších levelech je underpowered.
  • jamar28
    To asi ne no. *1* Ale na legendary už to ani není zábava, celá ta obtížnost je jen o tom, že dají nepřátelům obrovský množství zdraví, toť vše.
  • Co to zase meleš? Go jump off a cliff please..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit