Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Llour
    V této sestavě mě to baví víc *4*
  • tak snad priste to AMD vyjde, zase druhy...
  • skaven
    https://www.anandtech.com/show/12625/amd-second-generation-ryzen-7-2700x-2700-ryzen-5-2600x-2600/15

    tato redakcia otestovala Ryzeny vs Covfefe s plne opatchovanymi systemami(Meltdown/Spectre patche): podla vysledku je uz Intel out *12*
    • Momentálně je Intel out. Ryzen je levnější, ve více vlaknovych aplikaci výrazně lepší,ve hrách o málo pomalejší, nebo při 1440p+ stejný nebo lepší.

      Jestliže jede Intel v 720p lépe je fuk, v tom nikdo nehraje.

      Aspoň že i na hry začíná mít více jader smysl i ve fullhd, viz kingdom come.
      • to neni fuk, to ti rika, jak mas silnej procesor

        a kdo chce maximum fps, nebude se zahazovat s amd
        • Však ale při 1080p + se ty rozdíly srovnávají. K čemu mi je že mám silné CPU které v praxi při 720p jede o 30 fps více, když v 720p hrát nebudu a při fullhd+ je to skoro stejné. Ve 4k stejné nebo lepší pro AMD.

          A navíc se to týká jen her, při práci to AMD momentálně vede.


          Tento test v 720p má jen teoretický smysl. Prakticky to je zcela na nic.
          • Protoze az prijdou karty, ktere nebudou bottlneckem, tak se tam ten silnejsi procesor na hry projevi. Tohle muze zajimat spoustu lidi, protoze procesor ma mnohem delsi zivotnost, nez graficka karta.
            • Při fullHD+ je to brzdí cpu ne gpu. Při všem na low a 720p to je fuk, když v tom nehraješ.
              Tedy v době kdy ve 1440p bude gpu brzda to chci vidět.
            • skaven
              ano, lebo vsetci nakupuju Tickove (600-800€)karty, vsak? preto v steame maju velkolepych 0,74%
              radsej si kup 2K monitor a mas to jedno.

              btw donedavna sa Intel fans smiali z AMD fans ze stale na nieco cakali. teraz Intel fans cakaju na nove gpu :D
            • diky, usetril jsi mi trochu psani *5*

              nekteri asi nechapou, ze rozdily se nesrovnavaj, jenom to vic brzdi karta
        • a kdybyste se skavenem davali pozor, tak anandtech vysly testy obracene nez zbytku sveta

          takze takhle zpetne se dalo cekat, ze s tim skaven prijde :D *8*
          • skaven
            lebo, ako pisem, vyzera to, ze anandtech ako jedini si dali tu namahu, a testovali aj coffee s aktualnymi patchmi OS, a nepouzili vysledky z casu ked coffee vyslo. zbytok sveta vyzera byt len lenivy.
            ja viem, Intelaci zasadne od zaciatku roka OS nepatchuju :)

            btw, rozdielne maximum fps je viditelne tak pri 720p. mozem ta lutovat, ze hras v takom rozliseni *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit