Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Draken69CZ
    nVidia ji v roce 2008 koupila, ale proč ti to vůbec píšu...
  • Jack1947
    Vždyt s nimi neměla nic společného naopak Nvidia přišla se svou vlastní levnější a lepší alternativou.
  • Draken69CZ
    Ne ta umřela když ji zkriplila nVidia.
  • Jack1947
    Proboha proč Physx myslíš ageiu ? vždyt ta umřela už před vydáním.
  • Jack1947
    Aha a co je špatné na 10tb ? určitě by to pár měsíců trvalo zaplnit. O titánech jsem tohle netušil myslel jsem že quad sli je možné.
  • Desitkova rada uz podporuje jen 2-way SLI, takze maximalne to a pokud by byl clovek masochista, muze si poridit 3. kartu pro PhysX ^^
  • Hanzales
    S drobností, která mi ještě došla že 4 Titány vlastně nedáš do Sli, takže 1080ti, pěkně vodou (ticho) chlazené.
  • Hanzales
    Ty by jsi zaplnil i 10TB a hrál to všechno najednou, to je něco jiného 😛

    A 4 Titány, to už využiješ snad jen na zkoroprofi-profi zpracovávání tuny videí v 8k, nebo designu chirurgického náčiní, nebo v pár hrách podporujících dobře quad-sli na 8k televizi 😬 Nemluvě o tom, že už by jsi je musel krmit krapet něčím jiným a hodně dobře taktovaným ;) (vodítko, při 4 Titanech už cenu procesoru neřešíš)

  • Jack1947
    Proč jenom 2tb ssd proč ne rovnou alespon 5 a co k tomu přidat třeba ještě nějaký ten klasický aspon 15-25tb hd žádné troskaření chceto aspon 4 titány. 256gb ramku cpu nějaké osmijádro od intelu.
  • Hanzales

    Myslím, že pro takového toho "běžného smrtelníka" je těch 50k už spíše strop a bude pořád koukat kolik jaká komponenta stojí (poměr cena výkon-užitek). Do těch 100k asi ještě taky. Ale lidi co dají za komp +100k už asi prachy podle mně spíše moc neřeší.

    Kdybych jó jen byl v takové t´é cenové kategorii (100-200k, to je jedno, mám milióny), tak už tam rvu rovnou 128GB RAM, 2TB nvme SSD, aspoň 2x 1080Ti + pořádné custom vodní chlazení na všechno a celé to narvu aspoň do Enthoo ELITE :)  

    Ještě ale bude pravda spíše typ lidí, co jsou extrémní nadšenci, mají slušnější job a těch 50-80k si na to nastřádají. To zase věřím, že by komponenty vybírali pečlivě a těm se určitě vaše tipy budou velmi hodit.

    Já skládal ještě 286ky, to bylo peklo :) Nicméně sledovat vaše HW podcasty je čiré potěšení! Už třeba nemám moc času podrobně sledovat aktuální stav a "velmi občasným" poskládáním nějakého herního PC kámošce, nebo PC účetním moc přehledu a zkušeností taky nezískám. Jde ale vidět, že vy ten přehled máte a to přímo ukázkový!

    Se všemi doporučeními nelze jinak než souhlasit. Je to patrné už třeba z výběru zdrojů a komentáře k účinnosti (lepší 450W Seasonic/Corsair, než 800W CoolerMaster/Fortron). To samé třeba CPU. já zarytý Intelář bych volil I5 i do Low-Mid. U vás jde ale vidět, že volíte rozumem/zkušenostmi a né osobními preferencemi. Taky z těch několika podcastů jsem se i jako člověk HW a SW celkem sečtělý dozvěděl dost nových informací. Jste fajn dvojka (ve čtyřce), správní chlopi na správném místě a zavést tento podcast byl velmi povedený tah! A taky že díky za to!

    PS: Tuhle např. jsem dávněji koupil skvělý Crucial M4 128 SSD a po roce si myslel, že předchozí zkušenost nezklame a dal do košíku 256 (novější generaci). Jaké bylo překvapení, že je menší výrobní proces pomalejší a že výrobce ledniček je na tom se svými EVO daleko daleko lépe. Ještě že jsem tehdy něco před odesláním objednávky početl :) K věci, jak už se tím člověk neživí, vaše podcasty mu přijdou velmi velmi vhod :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit