Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ono aj dark souls sa da prejst s gytarovym kontrolerom...
  • Jack1947
    Ty názory že strategie se nedá hrát na gamepadu jsou pěkně zastaralý a nudný ( když první Playstation strategie měl a hrát se dali) neřikám že to bude nějak extra rychlé ale jak psali v Levelu hratelné... není nad myš ale hrát se to dá.
  • A toho jsem chtel docílit jinak by tahleta diskuze byla nudná *14*
  • "Doporučil bych ji jedině skalním fanouškům univerza, vy ostatní raději sáhněte po sérii Dawn of War nebo Company of Heroes. "

    Když vidím, co se klube z DoW3 za MOBA paskvil, a že tvůrci vlastně vůbec nechtěli dělat hru ze série DoW ale kvuli prachům na to naskinovli jako Warhammer tak bych možná hru, co ctí základy universa i zkusil
  • Prectu 3 prispevky a koukam, ze je to tady samej degen, at uz pc nebo konzolovej. Resi se tu jen hovadiny... O hry vubec nejde. Nejdulezitejsi je vsem ukazat, jak je kdo omezenej... Jen si merte ptaky dal!
  • Já je třeba hraju s arcade stickem a záchvaty pak dostávají peasanti s gamepadem.
  • Lukass
    Presne tak :-)
  • Pointa je, že jen d*bil hraje bojovku na K+M, tzn. že tvůj příklad je hloupý. *3*
  • Jack1947
    Ne
  • TheGGG
    ale ano bobánku, psal jsi to u shadow of war... ach ta pamět co?
  • TheGGG
    když pointa chybí...
  • To jsem nikde nepsal
  • detem nevysvetlis :)
  • Tak tak, 6-10 tu ve skutečnosti znamená 1-5
  • MalyZeli
    Tak ono se staci naucit ovladat klavesnici a mys, zejo.
  • k cemu? - k hounu. ber to proste jako petkovou (sestkovou) skalu od 6 - 10 (5 - 10), jak to maji na hrej a je to. stejne tu jiny cisla nepadaj...
  • teda to chapu... to muselo byt strasne moc smesny vid ? nech me hadat, mys je rychlejsi nez pad co ? ....me neprestahnou fascinovat tyhle veledebilni srovnani.
  • TheGGG
    nebal mě--- *14*
  • TheGGG
    nevím bobánku, už sis v hlavě zpracoval jak hloupý je to nápad radit lidem co chtějí rubačku ať si koupí RTS a zazoomujou? *14*
  • TheGGG
    a pointa?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit