Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano přesně tak Japonskou má svou krásnou kulturu, historii, atd.. tak proč do toho sr.... americké sra.... !!
    • Americká kultura je lepší a celosvětově mnohem oblíbenější... *5*
      To tě musí přímo s*át co? *2*
  • CAPCOM! Kde je CAPCOM? Pocul to CAPCOM? Poucte CAPCOM!!
  • MrSanta
    Však taky kdo by se dobrovolně cpal hamburgrem, když si může dopřát *doplň svoje oblíbené jídlo* že.
    • Spíš mě zaráží kdo by se dobrovolně cpal třeba knedlíkem se zelím když si může dát něco tak dobrýho jako je hamburger....
    • Svestkovy knedliky! *ja vim, stacilo si asi jenom myslet* :)
      • MrSanta
        No, můžeme to pojmout jako průzkum mezi hráči a tu oblíbenou baštu sem psát. Akorát tu je riziko, že nám to vyšší moc zatrhne *1*
  • Treba Dark Souls je Japonska hra, delana spis pro globalni publikum a neni tam nic hollywoodskeho. Je hodne japonskych her, ktere nejsou vylozene hollywoodske a presto cili na zapad, takze bych tohle uplne nezavrhoval. Ale samozrejme delat jenom takove hry v japonsku je blbost. Rad bych vic vylozene japonskych JRPG treba, kterych oproti minulym gen konzolim velice ubylo.
  • ad se vrátí ke kořenum NG1 black a budu spokojenej
    • Já hrál tedy jen Ninja Gaiden Sigma na PS3 ale stejně zastávám podobný názor ... Ninja Gaiden Sigma 1 je pro mě osobně nejoblíbenější HacknSlash hrou, tam byla ještě obtížnost na pěkné úrovni (nepočíám li možnost "klesnout" na Ninja Dog .. nikdy jsem tuto možnost nepřijal :) ) i na první průchod hrou. U Ninja Gaiden Sigma 2 byl už patrný jistý ústupek co se obtížnosti týče. Trojku jsem zatím bohužel neokusil, ale těšil jsem se na ní, teď mě tento článek trošku zklamal, když i samotný vývojář říká že udělali pouze "dobrý hamburger" :D
  • Odulin
    NG 3 byl průšvih a jak se z toho hoši poučili uvidíme na čtyřce.
  • Super, ze to Hayashi pochopil. Muze to taky vzkazat lidem v Capcomu?
  • KokyMetalGear
    no po bitvě je každý generál.když věděli dopředu, že to bude stát za prd, tak to něměli dělat. teď si sypou popel na hlavu
  • Ninja Gaiden 3 som práve dohral a je to humus...vyzerá to, hrá sa to a príbehovo to je ako polský budget z Tesca za 3 eurá....

    sú tam ninjovia, klonovaní dinosauri, mutanti, skoky na helikoptéry, ninja lieta z mrakodrapov, londýn a teroristi, proste kompletný guláš zo všetkých lacných béčkových filmov a hier na aký si človek spomenie....fakt, že lepší príbeh by som napísal pri s.aní a nohou na toaleťák....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit