Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak jo zjistil jsem že je čas si znovu zahrát gothic *1*
  • Plny pocet, ale upresnil bych otazku na mrchozrouta, protoze pocet xp je v 1 a 2 odlisny.
  • sakra...Jak se zbavit prokletí jsem už fakt zapomněl, stejně tak akrobacie, hlavně že jsem si ale ihned vybavil 50XP *10*
  • Zir074
    Doufám, že se brzy dočkáme dalšího Retra v podobě druhého dílu. I když je to oproti ostatním hrám z výběru poměrně mladý kousek :D
  • kkING
    hm 40 bodu z 60. senilni hraci po tricitce jako moje malickost uz to maji tezke *1* ale diky vybavilo se mi par krasnych vzpominek
  • RavenHolm
    Enter *1* *1* *1*
    • milos.bohonek
      Pamatuji, jak jsem coby žravá štěnice do zblbnutí cupital po táboře skřetů a netušil, jak se proměnit zpátky... oblíbený špek.
      • To je zajímavé, jak jsou podobné problémy časté a přitom řešení bylo snadné *15*

        Něco jako ve Vietcongu tunel a člověk nevěděl, že má baterku *15* To snad není ani možné. Přesně to jsem si říkal když jsem zjistil, že tam baterka je a pak jsem čuměl, že to kamarád také nevěděl a složitě to procházel bez baterky.

        Nebo klasika zabití a pak zapomeneš propíchnout a ta drobná supr věc, že tupou zbraní člověka nepropíchneš. A poté v prvním díle ta změna....Drtič kamene. Od té doby jsem byl king.

        Ve 2 byly již Orkové slabší. V prvním díle to bylo něco. Naháněl hráče neustále, měl kombo kdy sekl rychle po sobě atd. Ve dvojce šel umlátit ihned.
        • Ta baterka v tunelech ve VC... Do chvíle, než mi došlo, že si můžu svítit, to byl jeden z mých nejatmosferičtějších videoherních zážitků *4*
  • Ach, tých pátračov som strašne nenávidel :D A teda aj by som zabudol ako skončila 2ka s tým drakom...díky za pripomenutie :D
  • 50 z 60.. myslím že celkem slušný.. :D ale otázka na počet exp z mrchožrouta už byla trochu pod pás ( navíc záleží jestli g1 nebo g2 :D)
    • To jsem si pamatoval, ale podpásovka byla otázka na vývojáře čtyřky. Protože těm nemůžu přijít na jméno :-D
      • Joo, a za mladého mrchožrouta bylo jen 40 XP. *1* Ještě cosi pamatuju. *5*
  • Trapne.. mam 2x spatne =/ sem si nevsiml, ze je moznost ze zadna hra neni na konzolich :D a kdo si ma pamatovat jestli je to risen nebo elex :D
    • Risen IV neexistuje, byl to chyták *1*
  • Dnes to dá hrát naštěstí skvěle díky modifikaci pro obě hry Gothic ½ — SystemPack
    Na w10 OK a podporuje to snad všechny rozlišení.
    • Zir074
      Pokud jde o modifikace stojí za zmíňku Návraty.
    • Lukyz
      Ještě nezapomeň na D3D11-Renderer, který hru po grafické stránce posouvá zase o kus dál *14*

      D3D11-Renderer

      Original

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit