Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • autobusar
    No a co ? Ja som si na disku od Risen II nasiel tvrdy eroticky material pre dospelych s piratskou tematikou.
    • Pirates II: Stagnetti's Revenge? *1* *1*
    • uka, nikde sem o tom necetl
  • LOL to kdo si vymyslel, podívejte se na ten soubor.
    v komentáří #### MAXPAYNE VEHICLES #### :D
    A vozidla, jako APC, sněžný pluh apod. co tu jmenujete, je v sekci #### DEPRECATED VEHICLES #### ;) Kdo neví, co znamená Deprecated - Google it.
    • P.S.: pro "pisálky" z Games... buďte trošku investigativní a slepě nekopírujte co se šustne na netu.
      • To ze ty vozidla nebyly pouzity v Maxovi neznamena, ze je to blbost. Starsi GTAcka maji soubory s vlastnostma vozidel presne v tomhle tvaru, to vi kazdej kdo GTAcka modoval. Velka cast tech nazvu pochazi z GTA San Adreas nebo GTA4 (coz je v GTA serii taky typicky, ze vetsina aut ma v novych dilech stejny nazvy). Hry nejspis pojedou na stejnym enginu a mohli pouzit na vozidla v Maxovi stejnej soubor, jen to upravit. I v samotnych GTA se dalo v konfiguracnich souborech narazit na ruzny nepouzity objekty/vozidla/zbrane nebo veci z jinych Rockstar her.
  • Mně je úplně fuk, co nějaká lama vytáhla ze svého kompu, hlavně ať je nové GTA na PC a ať je to návrat ke skvělému SA.
    Už aby to vyšlo *14*
  • hlavně, ať tam zas dají kola :D
  • Vždyť je to úplně jedno jak se vozidla, letadla jmenují. V každém GTA je jich spousta a jestli se jmenuje Bercedez, Rercedez nebo Vercedez je fuk.
  • Vážně ? Jenom jedno letadlo ? Notak...
    • Blbost, jenom v traileru se objevily dvě letadla. (Práškovací, Jet)
      • a Hydra (stíhačka)
    • tiež mi to skazilo náladu :(
  • Vzhledem k tomu že vše popsané se objevuje v singleplayeru Maxe Payna 3 (ale řídit pochopitelně nemůžete, jenom se vezete) si nemyslím, že se jedná o zapomenutý soubor. Prostě nastavení vlastností u objektů "vozidla".

    Souvislost s GTA V je možná v tom, že vozidla mohou využívat podobnou technologii, jelikož jsou to obě hry od Rockstaru.
    • DusanMPupak
      Ehm, v jaké části hry se objevil např. sněžný pluh? Nějak si jej zpětně nevybavuji.
      • Netuším. Buď není použit vůbec, nebo je to odstavené vozidlo někde na ulicích New Yorku ve vzpomínkových kapitolách.

        Až budu mít zakoupeno, může se po něm pro Vás podívat. Mohu poprosit o e-mail, abych vám pak mohl buď poslat screenshot nebo pogratulovat, že jste mne dostal a sněžný pluh ve hře nikde není?
        • DusanMPupak
          Ano, tam mne také napadlo, že by mohl být, ale při běžném průchodu hrou jsem jej nezaregistroval.

          Mail se mi zde uvádět nechce, ale můžete mi napsat odpověď sem (mají tu hezké sledování diskusí, takže si jí zde všimnu) nebo k nějaké zprávě o třetím Maxovi (tam si jí nejspíš také všimnu). A případně budu moci naopak pogratulovat já vám.
  • yuri337
    Chci recenzi na Diablo 3.
    • jindra.veliky
      9/10 - verdikt: to co vsechny Diablo klony postradaji zde nechybi. Blizzard opet ukazal ze jsou mistri tvorby hranych filmecku a psanych pribehu. Pro ty kdo nehrali Diablo 2 si urcite muzou pridat jeste jeden bod protoze hre chybi ten pravy oldschool.

      *7* *6* *8* *9* *13* *11* *10* *16* *12*
      • Lepšíš se, Jindro *1* Přesnější by sice bylo 7-8 a po pridani 9-10, ale taková je holt doba. devítkami se střílí na potkání *2*
    • Na co recenze? Diablo III se recenzuje samo...
  • Odulin
    Věřit se dá lecčemu...jestli tam takovej soubor fakt je, tak i třeba tomu, že to tam Rockstar nechal schválně.:))
    • jindra.veliky
      vzhledem k tomu ze na GTA a MP delaj uplne jiny studia z jinych zemi *1*
      • Odulin
        Ale klííídně, to by pro takovou haluzní teorii neměla být objektivní překážka. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit