Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kompost

    priemerna hra od priemerneho studia dostala priemerne hodnotenie.

    podla mna je to na spiderov uspokojivy vysledok. podpriemer by bol smutny a nadpriemer moc sokujuci. diskutujme

    • Já sleduji spiders od vydání Mars War Logs a to byla podle mě velmi dobrá hra. Od té doby jsem se těšil na něco podobného a nic - Greedfall = něco jako Assasins creed nebo The Witcher...

  • Hidden

    Skoda, docela jsem Spiderum pral, aby tentokrat trefili do cerneho a zaroven se poradne vytahli. Takhle to vypada proste jen dalsi hru neprekracujici jejich stin. Diky za recenzi.

  • Maxianimal

    Však to se dalo čekat, béčko od béčkového studia.

  • Carnage666

    Od začátku jsem tvrdil že pokud si chce člověk udělat obrázek o tom jak zhruba bude tahle hra udělaná měl by se podívat na Bound by Flame, béčková, krátká hra s tupou AI a repetetivní hratelností. Hned jak jsem viděl že to dělají Spider tak jsem zpozorněl a můj hype spadl hodně nízko takže jednou ve slevě za 15 euro možná koupim. Spíš nechápu proč tu do teď není recenze na Remnant From the Ashes...

  •  

    Recenzenta ale hra zjavne nebavila, tak nedával pozor.

    -----První setkání s domorodou hrdinkou a členkou hráčovy party nedopadá pro autory nejlíp. Reálně totiž neřekne hlavnímu hrdinovi vůbec nic. Ten se ale stejně rozhodne zapojit po hlavě do dění na ostrově a začne se angažovat v mezikmenových vztazích, odhalování minulosti a dalších tradičních příběhových motivech, které lze v podobném RPG očekávat. ///////////////////////////  Povie mu, že jej kmeň sa chystá na útok proti osadníkom. My ponúkeme pomoc, preto sa ona pridá k nám. A my sa zapojíme do diania, pretože je to naša práca. Hráč je diplomat, urovnávať spory a udržiavať mier (keďže patríme k oficiálne neutrálnej frakcii) je povinnosť, preto sme vôbec prišli na ostrov. 

    ----Postavy tak většinou jen stojí na místě a čekají na interakci s vámi, aby mohly dál pokračovat v nehybném postávání.  ////////////////////////////////////  Áno, to sa mi nepáči. Ale žiaľ nie každý dokáže byť Gothic, či TES. Toto mali aj KOTOR, či Mass Effect a mnoho ďalších RPG. 

    ----Aby v malé městské komunitě polovina obyvatel nevěděla, kdo je vlastně místní honorace, to mi přijde jako zvláštní tah. Obzvlášť v případě, kdy jedna postava hráči projevuje příslušný respekt, zatímco druhá jen o pár kroků dál se na něj oboří se slovy: „Co to tu jako chceš, ty jeden vandráku!“ A opět jsme u oné nekonzistentnosti.  /////////////////////////////////    Som na konci hry a tato sa nestáva. Mnohí vedia kto som a tí čo nie sú si aspoň vedomí, že sú v prítomnosti šľachty. Áno, ak ma prepadnú banditi v uličke, netušia či som len nejaká šľachta čo si užívala v krčme, alebo či som aj šarža, ale to je normálne. Obchodníci sú úslužní, papaláši vyjadrujú aspoň formálny rešpekt k titulu diplomata a vojaci salutujú. 

    -----I když se postavy snaží tvářit, že se zajímají o dění okolo, málokdy je to pravda. Krajané vás nepoznávají, naprostí cizinci, kteří vás patrně nikdy neviděli, se k vám hlásí. ////////////////////////////////////////  Prečo by ma mali poznať obyvatelia cudzích miest? Alebo aj miestni, keď som na ostrov prišiel teraz a oni tam žijú už 15 rokov? A domorodci? Keďže nosím znamenie rovnaké, ako ich členovia, ktorí sú spojení s duchmi zeme, tak je pochopiteľné, že majú tendenciu mi veriť. Hoci mnohí nie, keďže som cudzinec, čo nehovorí ich rečou a nosí cudzie šaty a má cudzie zvyk. Treba hrať a stretnuť viac tých cudzincov. 

    ------ako největší blbec jsem například restartoval hru, když jsem zjistil, že charisma je mi úplně k ničemu a měl jsem si vzít páčení zámků.  //////////////////////////////////////// Stačilo použiť kryštál na prerozdelenie všetkých bodov. 

    ------Vůbec nejmenší pochopení jsem měl pro Vigor , který nikdy neměl spatřit světlo světa. GreedFall má totiž zvláštní zvrácenou radost z toho, když hráči může blokovat cestu – například akrobatickými překážkami, na jejichž využití je třeba právě talent Vigor, respektive jeho pokročilejší verze.  ////////////////////////////////////////////// tieto akrobatické prekážky sú skratky. Ak vedú tam kam treba, tak sa dajú obísť. Ak sa tam nedá ísť inak, tak je za nimi bonus (zbraň, výbava, rastliny). K schovaným truhliciam vedú obvykle aj dve cesty, napríklad lezecká stena pre Vigor a z druhej strany rozbiteľná stena pre Alchýmiu (opäť stačí kúpiť achymistický odev čo pridá 1 bod). A skratky - padnutý kmeň stromu vám umožní prejsť rieku. Ak to nezvládnete, tak pôjdete 30 sekúnd vyššie a nájdete brod a na druhej strane ešte obídete nejaké skaly a ste na tom istom mieste, kam vedie padnutý strom. 

    ------Autoři by si zasloužili vytahat za uši i kvůli získávání nového vybavení, které je stejně jako akrobacie a podobné prvky skryté za nutností odemykat plno různých talentů. A tak se mi stalo, že po osmi hodinách jsem stále využíval základní pistoli a nemělo smysl se snažit utrácet zlaťáky za nějaký novější model, který měl ve výsledku horší statistiky. /////////////////////////////////////////  Ono je to tak akosi štandardom väčšiny RPG, že pre použitie rôznej výbavy potrebuje hráč príslušné vlastnosti a schopnosti. Ak sa hráč sústredí na streľbu a investuje do Firearms, tak môže používať lepšie zbrane. Ak sa sústredí na meče, či mágiu, tak je pochopiteľné, že stvrdne pri základnej pištoli. Nechápem čo je na tom čudné Mág nenosí zbroj, mrštný zlodej nezdvihne obojručák a barbar toho veľa nenačaruje. To je klasika. 

  • Recenzente, styď se! Ani sis nezjistil, jakou dobou to je inspirováno! 17. století prosím pěkně a žádné viktoriánské období OMFG. Upravte si tu hloupost...

  • skoda, ale uz z tech videi to vypadalo podezrele

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit