Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Trailer o ničem.
    Jistě to bude super hra, ale doufám, že další díl se vrátí zase zpět do minulosti. Myslím, že na tomhle enginu by bylo GTA s atmosférou a hudbou z 80. let alá Vice City parádní.
    • Už vyšel mod rage engine pro VC. Pokud máš zájem tak link:http://www.youtube.com/watch?v=RFfcCApgsKQ Ke stahnutí je dostupná jen beta měla by být někde jako torrent.
      • Engine GTA IV upravený tak aby vypadal hnusně jako původní Vice City? To muselo dát práce *1*
        • Je to náhodou hezčí než klasické vice city a když si stáhneš do hry nějaké pěkné modely aut tak ti spadne huba.
          • asi jo, ale těch 14 dní už to vydržím a počkám si na GTA V
            • navíc tam píšou že ten project je dead
  • Keyz
    Jsem zvědav na posun po technické stránce. Zatím to je více barevné. Jestli bude i AI o něco lepší to samé fyzika to by bylo dobré.
  • Hanzales
    No to mi natři gule sirupem... To vypadá na fakt velký kus landu, prošpikovaný zábavou a detaily a hustým sledem událostí (minimálně jeden psychouš included). PS3 se furt vyplatí mít. Pak to určitě kupím i na kompla (2-3 měsíce po vydáni na PC a bude nějaká akce na štýmu) :)
    Pošteluje se o kousek enbčkem a zábava pokračuje. Jsem zvědavý, co budu mít tou dobou za grafiku. To bude za rok z 560Ti zase skok jako kráfa. Počítám jak vyjde první multi-platformní gamesa (PS4/XBO/PC) tak se poprvé pořádně zapotí a půjde z domu :)
    • Nauč se, prosím tě, buď česky nebo anglicky, tohle je hrůza.
      • Hanzales
        Kvůli tobě klidně i španělsky :)
  • Jack1947
    GTA V. Ocekavana hra moje velmi, a uz se na ni moc tesim, Trailer prijemne naladil - Myslim ze to bude paradni "rozlouceni" s predeslou/dnesni generaci konzoly. *4*
  • U GTA Vice City som sa bavil královsky, GTA SA mi až tak nesadlo, ale stále to ešte šlo. U GTA 4 som zíval nudou, ako u máloktorej hry. Tak som fakt zvedavý, čo z toho bude...

    Na technickú stránku prdím, chcem sa baviť :P
    • no vidíš, ja si ušetril cas a nehrál žadne gta a jsme na tom stejne *3* akorát IV jsem chvíli hrál na youtube ale moc dlouho mi to nevydrzelo
  • Tahle konzolovka, kromě krabičkářů, ještě někoho zajímá? Možná bude lepší, aby Rockstar PC port úplně vynechal. Stejně by to bylo nedomrdlý pokus získat si zpět PC komunitu. Bugy, nestabilní framerate, časté padání, debilní ovládání.. Ještě že tu máme Saint´s Row: The Third nebo IV.
    • ULTRALOL *1* *1* *1* *1* *9*
    • A že zrovna ten SR3 je takový skvělý port, že?
      • Odpověděl sis sám. Ano je to skvělý a vyladěný port. Díky STEAMWORKS se navíc do hry snadno napojí kamarád.
      • Na PC jsem s SR3 neměl sebemenší problém stejně tak, jako teď nemám žádný u SR4. Jó, kdybys zmínil díl druhý, to byla jiná, to byl opravdu "skvělý port".
        • Já teda soudím jen podle vlastních zkušeností a to je, že mi SR3 chodí hůř, než GTA4 :) . R* zvedli naděje na kvalitnější port posledním Maxem Paynem.
          • Já nevim jak ukradená verze, ale ta originální narozdíl od originální gta IV funguje naprosto bez problémů.
            • Víš, kdyby se lidé vyjadřovali fakticky správně, byl by život na internetu mnohem snažší. Ty totiž nemyslíš (předpokládám, že vůbec myslíš), že SR3 funguje naprosto bez problémů. Ty myslíš, že tobě SR3 funguje bez problémů. Vidíš ten rozdíl? A vidíš, že já napsal, že "mi SR3 chodí hůř"?
              A svoje náznaky, že bych měl pirátskou kopii, si strč někam do zadele, nenchám se tu přeci od nějakých dementních anonymů s problémy s vyjadřováním urážet.
          • No vidíš, já mám zase opačný problém. Na mé již postarší HD6950 mi GTA 4 chodí snad hůře než na původní 8800GTS (G92), což je trochu zvláštní. Co se týče Saints Row, je fakt, že té grafiky, kterou to má, bych také čekal asi nižší náročnost, i když s tím problém nemám.
            • Hah, tak to je fakt divné, páč já mám také lehce postarší 5870 *15* . Jaké CPU/APU?
  • Rockstar Games na svym webu uvedl datum vydání pc verze logicky na předvánoční datum v prosinci... nechápu, proč ta informace na webu jako je gams.cz chybí!
    • Kde jsi to četl?
  • Mě osobně to nijak extra nebere, nesympatické xichty, moc barevné, laciné textury (snad aspoň pc verze na tom bude líp), celý ten vizuál je dost graficky zastaralý, ale o to nejde, snad ta hra nabídne něco zajímavého, zatím mě to nechává chladným, určitě to zkusím to jo, ale že bych z toho onanoval jako někteří, to fakt ne.
    • kennyB
      Grafika, grafika, grafika. Nechci nic říkat, ale jen grafika hru nedělá. Jde spíš o hratelnost. Nebo by jsi si koupil hru, která je graficky dokonalá, ale hratelnost by byla nulová??? Podle tvého příspěvku zřejmě ano *3*
      • Nikdo neříká že by hra měla být nový Battlefield ale zkrátka nějaké slušné vyhlazování hran by se šiklo.
        • proboha co bys chtel od xboxu a ps3?? uz mi jdete vsichni na nervi s tyhlema kecama ze mohli udelat AA a lepsi textury, vzdit na ten HW co maji k dispozici udelali zazraky
          • Já myslel na PC.
    • Přesně tak s tou grafikou máš podle mě naprostou pravdu. Vyhlazování stran, textury, dohlednost atd. vypadá to hrozně. Je hezké že umí udělat krásné screenshoty ale s trailerů a gameplaye jasně vidím že grafika není dokonalá. Avšak nechci přehánět přeci rozdíl mezi grafikou GTA IV A GTA V je obrovský! Doufám že alespoň na PCíčku to bude trošku lepší.
      • co by ste chceli na 7 rocnych konzolach? grafiku jak crysis 3? + je rozdiel robit koridor a otvorene mesto ako GTA s AI a milionom postav....
      • sami vyvojari rekli ze engine od GTA IV nebyl nijak upravovan protoze se snazili aby hra byla skvela celkove obsahem a hratelnosti to je prece to dulezite plus stejne konzole by vic nezvladli lepsi bude at to jede svizne a tu hru si maximalne uzijem !! :D
        • Hlavně aby je nenapadlo hru hodit na pc se stejnou grafikou. Alespoň vyhlazování hran když už!
          • Vyhlazování hran né stran :)
            • Tvl díky že jsi mi to řekl já furt používám strany. *15*
          • Hanzales
            Myslím, že určitě bude minimálně to co bylo v GTA IV.
            AA, AF, ostřejší scéna, dohled (+ enb) plus vezme li se v potaz, že obě nadcházející generace konzol mají mnohem bližší architekturu k PC, možná to tuhle generaci přinese mnohem lépe technicky zvládnuté porty už od začátku a nebude třeba čekat na patche a práci komunity. Ty šikovnější studia to zoptimalizují lépe pro x64 a více RAM a vyždímají z toho ještě víc, místo aby se praly s konverzí a kompromisy samotnými. A ty méně zkušené studia aspoň nevydají takové paskvil-porty. U GTA 5 se nebojím. Tou dobou už budeme mít navíc novou grafiku a třeba ještě zbydou rezervy na overwrite (8x AA) ;o) Počítám i třeba PS4 verze bude mít slušný Antialiasing a už v tom bude rozdíl od verze na současné konzole.
  • ak bude grafika aspon na urovni l.a. noire budem spokojni
  • Dyt na konci traileru nebylo PC O.o jen konzole ;-(
    • A čemu se divíš? Od začátku bylo vytrubováno do světa, že tohle je pouze "for boxes". Stejně jako kdysi Red Dead Redemption.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit