Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím jestli je to jen můj pocit, ale GTA V je naprosto primitivní a neskutečně lehký, že by to zahrála i moje 75ti letá babička. Poslední mise taková krávovina?? No ono celkově některý mise jsou docela nedomyšlený a hodně přehnaný. Ten patch co vyšel dobrý hele něco se opravilo, ale hratelnost to rozhodně nebyla. Nevim co R* šoupnuli recenzentům, že sázejí 10/10 jak na běžícím páse, ale ta hra na tohle hodnocení NEMÁ!! Čekal jsem zábavu na desítky hodin jako tomu bylo v předchozích GTA, ale tohle?? O multiplayeru nemá cenu ani mluvit zkoušel jsem to x krát a ani jednou jsem to nerozjel. Maximální hodnocení 7/10
    • Ja som cakal viac takisto. Hram mam asi tak 38% a nemozem sa donutit hrat dalej, jednoducho ma nebavi a tom som gta 4 hltal denno denne, spoznaval mesto, cital kazdu haluznu reklamu, san andreas ani nevravim. GTA 5 ma nudiiiii.
  • *5*

    http://prod.cloud.rockstargames.com/ugc/gta5photo/9003/1_ZsSoxra0Gt2psrbH3fvQ/0_0.jpg
  • chcem vás poprosiť ti čo to hrajú o radu : mam 33 % percent odohrate bola planovaná misia kupiť pasky pre všetkych troch - oblečenie pre troch a tym to zhaslo mi nedava žiadne misie ani za jednu postavu na mape ani jedno písmenko u nikoho ani cez mobil ked volam druhým proste nič čo mam robiť aby som mal dalšie mislie pozrel som že mam 33/69 odohrate
    dakujem
    • Vygoogli si gta 5 nazev mise walkthrough nebo guide, pravdepodobne ti chybi getaway vehicle, zaparkovat ho na nejakem krytem miste a call Lester... a asi si myslel masky...
      • Nechapem tomu mne sa stalo uplne to iste .. stymi maskami a koniec ? Poradte mi co mam robot
  • Ja uz to hraju na PC, je to bomba.
    Hraju to i s mym imaginarnim kamaradem v mp.
  • taky se rádi přepínáte na Trevora? U mě zatím: svlečený do trenek zvracel do kašny na náměstí v Los Santos, mučil týpka přivázaného ke sloupu pod molem v Del Piero, házel člena Lost gangu z mostu a probudil se na vrcholu hory oblečený v ženských šatech *1*
    • ja se rad prepinam do kohokoliv ale za Trevora to stoji vzdycky za to :D
      • Třeba Franklin je spíš taková pecka, kdykoliv se na něj přepnu tak buď zevluje doma, nakupuje hůlo ve Smoke on the Water nebo si hraje s Chopem *1*
    • Miserius
      U me si jednou honil na záchodě, probudil se v kontejneru na odpadky, lezel ozralej na plazi plny mrtvol a probudil se v objetí s nějakym chlapkem *1*
  • Miserius
    Tak, pro Kundibhaala tu mam foto serial bourání *1* Celkem mě to bavilo, tak kdyby bylo jeste neco dej vědět *2*
    Foto prumernyho (lehce vytunenyho) auta v puvodnim stavu: http://prod.cloud.rockstargames.com/ugc/gta5photo/8934/OQctbRByXE2q4GeHm5lxvg/0_0.jpg
    Celni srazka s autem v prumerny rychlosti jakou jezdi ostatni po meste: http://prod.cloud.rockstargames.com/ugc/gta5photo/6497/rbAoQgu4S0aby50cGC_5kw/0_0.jpg
    Ve stejny rychlosti jsem vletel do zdi (auto jsem predtim opravil): http://prod.cloud.rockstargames.com/ugc/gta5photo/3327/FoE0McyWt02vrLo-FNJg4A/0_0.jpg
    A nakonec jsem to pristavil bokem a vjel do toho v plny rychlosti jeepem:
    http://prod.cloud.rockstargames.com/ugc/gta5photo/4264/jRHuRRV9wEqLKNRla30EMQ/0_0.jpg
    http://prod.cloud.rockstargames.com/ugc/gta5photo/6230/XtnrvaXSGUq2yfagKyUS0Q/0_0.jpg
    • Paráda, díky za snahu a práci:) Vypadá to zajímavě.
    • Ty fotky jsou porizene skrz herni telefon?. pokud ano muzes mi poradit jak na to ?... dik...
      • Miserius
        Jj, jsou... Normalka, na webu http://socialclub.rockstargames.com/ se regnes a pak spojis ten ucet s tvojim PSN uctem. Potom normalne zapnes mobil a das fotak, vyfotis fotku a potvrdis ji a ono se to ulozi na ten web a tam to najdes kdyz das Games - GTA - Snapmatic
        • diky ti. rikal jsem si ze to ta nejak bude, ale porad mi to vyhazovalo nejakou chybu. ted uz to fici. PS: jsem na xlive... see ya
  • Me strasne bavi ty horolezecke auta, krasne se tim da zkratit cesta, a na Sandkingu je paradni odpruzeni. Dokonce v metru maji reklamu, na nejaky te Granger suv jak stoji na skoro 90 stupnovem kopci. jj, moje krevni skupina je GTA pozitivni...
  • To je prostě klasika. Konzoloví hráči hrají a baví se a závistivé děti s notebookem Acer zatím můžou leda nadávat a hledat na youtubech "bugy". Užijte si to. *1*
    • pohoda, ja si pockam a zatim si zahraju jednu z toho milionu her co na konzolich nemate. ;)
      (plus ti sikovni uz si to crackli...)
    • proti ostatním sandboxům je tam těch bugů fakt minimum

      jediný nedostatek té hry spatřuji ve faktu že je tak zábavná a chytlavá že jsem jí dohrál za 3 dny *1*
      • Já jsem se nějak nemohl dostat k misi Blitz play (tam kde převrátíš ten náklaďák odtahovim autem :D ) pro tu misi jsem sehnal všechny potřebný věci a nic :( co musím udělat?? Pllls poraďte :)
        • To jsme dva jak si to nakonec vyřešil?
    • At si je hledaji, ono jich tam totiz spousta je, nektere mensi, nektere vetsi. jako v kazdem gta po vydani ( mozna krome prvniho/druheho ) . Vyjde par patchu , a bude pohoda... ( ps, za cca 60h herniho casu, jsem nenarazil na bug, ktery by mi nejakym zpusobem zkazil zazitek ) bud proste chcou hrat gta, nebo ne. ti co radi stouraj budou vzdycky stourat, trollove budou trolit aby poradne zaplnily diskuze a sve prazdne misto v srdci. A my co mame radi tenhle sandbox budem proste parit... see ya *3*
  • Jednoduše pecka. Po všech těch kopiích a jiných saintsrowech opět přišel mistr a ukázal, jak se to správně dělá.
  • Neměl jsem zatím tu čest si to zahrát a trochu mě mate model poškození aut. V recenzi se píše o fatálních důsledcích srážek, ale na youtube je třeba frajer, kterej to se sporťákem několikrát v nemalé rychlosti napálí do zdi a jen se mu trochu zdeformuje předek. Pak vjede na dálnici a tam to ve vysoké rychlosti čelně narazí do protijedoucího auta a bokem do dalšího a opět skoro nic, jede se dál. Vrchol je, když pak spadne z mostu na střechu a napálí to do něj náklaďák a pořád nic, vesele jede dál, jakoby žádná změna vlastností a ani výraznější deformace auta.
    • jestli treba ten typek na youtubku nemel armor car na 100...
    • Miserius
      Me prijdou celní střety nějaky rozbitý *1* Pri celnich stretech auto vydrzi docela dost, ale staci vyjet ze silnice a bokem to naprat do stromu a už voláš taxi...
      • No podle videí mě to taky udivilo. V San Panděras po čelním střetu předek celkem zdevastovanej, kapota ohlá a nakonec i ulítne. Po třech takovýchto střetech auto čadilo, po dalším začlo hořet a za chvíli bouchlo.
        • Miserius
          Njn, tady se auto po celnim stretu vetsinou odre, prasknou svetla a trosku ohne kapota, hlavni deformace funguje na vse ostatni (nebo na predek ale z boku - udelas z predku auta špičku), zato ale fakt povedene... Muzes z auta udelat bumerang, nebo uplne prohhnout strechu/urazit kufr... Po velky srazce uz jen vidis tvoje kolo jak se kutálí pryč... Destrukcni model v nekterych bodech udělal krok zpět a v nekterych krok kupredu... Uz zalezi na jednotlivci jak se mu to bude libit/nelibit...
          Někdy po obědě vyrazim do Los Santos a pokusim se nějaky auto zdemolovat, budu fotit prubeh, abys viděl jak to vypadá, pak pošlu screeny (sem)
          • taky to má klasický neduh jako všechny GTAčka že si člověk musí pamatovat který objekt je zničitelný a který ne, jinak při honičkách zapláče, 20cm tlustý sloup telefonního vedení jde srazit ale 4cm tenký kmínek stromu ne atd. Ale chápu že víc z toho enginu na obstarožním hardwaru vymáčknout nešlo, časem jistě zapracují na zničitelnosti objektů a třeba pak baráků, projet skrz ty dřevěné barabizny v Sandy shorem autem by mohla být legrace
    • Deformace tam je, jen ty káry vydrží víc, přičemž častý střety vedou nakonec k nepojizdnosti nebo ke kompletnímu zničení. Nejspíš kvůli tomu, aby si to nemusel odepisovat po prvním výraznějším rozesmátí, jen co vyjedeš. Oproti GTA4 šla ta intenzita pravda dolů, například jsem nezaznamenal ani ono prolítávání předním sklem při fatálním střetu. Je fakt, že občas to působí komicky, ale vliv na auto celkem zůstává, zvlášť není nouze o zmrvení kol a podobně, což už jízdu ovlivní. U něčeho se kosmetické změny taky projevují později, byť zůstává klasické odpadávání kapoty, spoilerů atd a záleží na nárazech. Takovou zajímavostí je ale stále už nejistota při frajeřinkách z mostů, skal a podobně, když jsem byl svědkem toho, jak nezvládnutý dopad úplně nového auta z dálničního nadjezdu může okmažitě vést do plamen nebo výbuchu. Osobně bych asi střízlivě řekl, že ten model poškození inklinuje trochu zpátky ke starším dílům, ale zároveň si něco vybírá ze čtyřky.
      • Prolítávání předním sklem při fatálním nárazu tam je. Stalo se mi to za Franklina.
      • Ok, díky za podrobný a zajímavý popis věci. Samozřejmě nejde, aby se po třech střetech auto odepsalo, protože by šla hratelnost do kopru, ale podle toho, co píšeš, to snad bude jakž takž vybalancované.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit