Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neni nic hezciho, jak kdyz diskusi k hre, kterou nikdy hrat nebude, celou zaprasi LV...
  • Ty vole hoši, nebudu kecat, z toho náhledového screenshotu bych si normálně myslel že je to focené doopravdy a ani bych nepoznal že je to ze hry kdybych si nepřečetl titulek *8*
  • Jack1947
    Well pcmrr have Forza7 *3*

    Gran turismo určitě je pecka taky , rozhodně lepší než Driveclub... o kterém už nikdo nic neví *12*
    • Tafaraj
      Ale MS na PCMR zjevně sere páč to má tytéž potíže jako FH3 - loading na půl dne, neustálé pády...zlo
      Driveclub - divil by ses kolik lidí to hraje, jízdní model to má docela zábavnej..a to počasí..

      Jinak je Forza ta stará dobrá Forza jak ji známe - simkádka, na PC a volantu teda dost divná
      • Jack1947
        Jo jasně až se to vychytá, možná kdyby tam necpali dementní Wibdowsstore oc hranu těch problémů by měli méně.
      • to samozřejmě zase lež, poslední Forza se dost značně liší od původních Forz a jde směrem k Horizonu.
        • a to je prave spatne....
  • Závodní hry vůbec nehraju. Nezajímají mě, ale kupodivu mě baví se dívat na to jak je někdo hraje :D

    No, měl jsem možnost dívat se na kamaráda (velkého závodníka) jak jezdí. Co jsem tak z mého nezaujatého pohledu viděl bylo:
    -naprosto katastrofální nedostatek aut, většinou jsou automobilky zastoupeny dvěma typy vozů, jen v jiných úpravách a to mi přijde fakt málo. Nemusí tam být stovky aut, ale aspoň by mohl být jejich výběr pestřejší. Stejně jako ty fantasmagorie tvůrců, tohle zrovna já od takové hry moc nevyžaduju, ale budiž, jezdit vác s s nimi nikdo nenutí. -prázdný online. Tohle mě vyloženě překvapilo. Hra už je venku několik dní, ale najít závod byl občas dost porod. Celkem podivné, když se má tady online stavět do popředí. Navíc mi unikal smysl ježdění okruhů před závodem. Jednak je to zbytečné zdržování a taky tím nic nezískáte. -dlouhé loadingy. Další celkem provar, kdy třeba při jízdě v autoškole, kdy se nahrává pár stovek metrů trati, tak se čeká nesmyslně dlouho. -fiktivní tratě. Tady tentokrát budu chválit, protože mi tohle přijde jako dobrý nápad a popravdě u hráčů simulátorů moc nechápu že je baví už po milionté jezdit např. po Silverstone. Mě už by asi šla pěna od huby. -vituální stránka mi přijde naprosto v pořádku. Hra jede plynule za všech okolností, vypadá hezky a celkově působí dojmem odladěnosti (žádné bugy apod). -muzeum automobilek a celková historie se mi hodně líbila, stejně jako některá videa (i když nepochopitelně neroztačená přes celou obrazovku) jsou fakt super, hned člověk vidí tu sílu strojírenství a vůbec kontrast toho jak závody vypadaly tehdy a jak dnes.
    Kamarád si jinak chválil jízdní model, že prý je to "na pohodu" a dost si ježdění užíval. Ovšem souhlasil též s malým obsahem.

    Osobně si myslím, že hra i přes dlouhatánský vývoj vyšla dřív než měla, teď už je jediná šance vydávat spoustu obsahu a pokud možno spíše neplaceného. Potenciál tam vidím zřetelně, uvidíme jak se k tomu postaví lidé v Polyphony Digital.

    Největší vítězové jsou tento rok bezpochyby hráči závodních her, protože mají z čeho vybírat.
    • Děkujeme za kvalifikovaný názor člověka, který závodní hry nehraje a nic o nich neví.
      • Můj názor není kvalifikovaný, ale nezaujatý (jsou to dvě naprosto odlišná slova, doporučuji zjistit).

        To, že o závodních hrách nic nevím a nehraju je, jsem napsal hned v úvodu, tak nevím proč to opakuješ :D To je nějaká porucha nebo co?
        Nicméně to samozřejmě neznamená, že bych svůj názor nemohl zveřejnit. Hru nijak neobhajuju, ani ji nehaním, takže můj komentář nikomu neublíží (u tebe si nejsem tak jistý) a podle mě není nic špatné i na názoru člověka, který se na to dívá z jiného úhlu...
  • Prominte že nereaguju do puvodního vlakna ale jelikož to tu LV zase zaspamoval, tak založím nové vlákno. Tech her je opravdu hodne. není to jen Forza, GTS a PC 2, ale i Driveclub, Assetto Corsa, takže pro nováčka opravdu težke se zorientovat. (a možná další ktere neznám)
    Ano, Driveclub je starší hra, ale jelikož je to PS4 exkluzivita, tak rozdíl v grafice oproti novým titulum nebude výrazný a nekdo kdo koupí PS4 kvuli závodení dnes, možná bude chtít sáhnout i po straších titulech. Proto by se porovnávací článek hodil.
  • https://www.youtube.com/watch?v=SQ6W4bVqQzk&feature=youtu.be

    Tak tady od Digital Foundry potvzení dominante GT v oblasti technlogie a pokroku.

    Děkujeme Digital Foundry...
    • jo a chtěl bych upozornit, ze GT porazi Forzu ve 4K na PC... Masakr
      • Jo ve 4K nebo 8K nebo 12K to už je fuk. Já hraju na FullHD :D a nikdy jsem si nestezoval na hry jak vypadaji. GTS jsem nehrál ale i z tech videi co tu posilas je videt jak ty auta jezdi fakt pomalu. A to ze tu das video s vesmirnym autem co nesmyslne zrychluje na mem nazoru nic nezmeni. Vetsi pocit z rychlosti a akcnosti mam z Forzy. PC2 hrat nebudu protoze nemam poradnej volant. I kdyz bych si to moc rad zahral. Jinak nejsem zadnej hate GT mám rád všechny díly téhle serie. Ale tahle me fakt moc nelaká. Každý to má jinak. Ale sám vím že u většiny těch her mě nejvíc bavilo hrát stylem, koupím starý auto(nějakou plečku), natuním, zahraju par zavodu v kariere, pak zase koupim lepsi a zase natunim atd. Tady kariera není a to mi prostě bude chybět. A jelikož je hra s těma starýma plečkama tak pomala tak me proste tolik asi bavit nebude. Na GT byla nejlepsi ta rozmanitost, ted už fakt nevím. Připojuji se k tem co rikaji ze to hre uškodilo. Jinak nenutím svuj nazor, ber to jen jako muj pohled a já respektuji že se hra libi víc tobě.. Ostatne se furt s nekym o tom hádám. Třeba se švagrem ten je zapřísáhnutý GT a ostatní hry nemuže ani cejtit. :D i když si je nakonec stejne zahraje, tak bude tvrdit že GT je nejlepsi i kdyby tam bylo jen 5aut a 3tratě. :D *1* Hlavní je že je co hrát.
  • https://www.youtube.com/watch?v=0PtlEK6PJoE

    Tady zkuste porovnat Forzu(8) a GT(7)

    Dívejte jak Forza je nerealisticky rychlá, to je jako Need For Speed - mně by to nevadilo, kdyby to byla arkáda, ale Forza má být více Sim než arkáda. Grafika je xkrát lepší v GT, to snad vidí každý, ne?
    • Tafaraj
      Přijde mi, že to okolí ubíhá až moc pomalu, mrkni na nějaká real videa a pak porovnávej :)
    • Tafaraj
      Ty jsi slušnej GT fanboy :D Jízdní model trochu postoupil, do teď byla série GT tragická. Forza ji strčila do kapsy, PSkáři určitě litovali toho, že nemají Forzu.
      pCARS 2 možná nevypadá jako GT či Forza, zato na úkor té grafiky nabízí mnohem komplexnější fyzikální model než GT či Forza..a dynamické počasí na VŠECH TRATÍCH :)
      • promin, ale gt je na tom graficky lepe nez project cars 2. Jak modelama aut tak okoli. Vsak to mas i vsude napsany. Maximalni detaily hry ktere hrajes vs screeny a videa v prohlizeci- good job *6* *5*

        a co se tyka forzy... joo to je fakt forza motorsport 2 byla pro me spicka, kam se hrabalo gt. Ale ted? pff
        Ale co, proc se mam ja(hrac na ps4,xone, hernim notasu a budouci majitel nintendo switch) dohadovat s lidma co maji vzdy jen jednu platformu a haji jeji exclusivity ikdyz pravdu nemaji. Kdyby kazdej vlastnil vsechno nebo nelezl na diskuze her na platformu kterou nevlastni svet (a hlavne diskuze na hernich webech) by byl hned krasnejsi :)
        • Tafaraj
          GT i Forza svým vizuálem přeskakují pCARS, které ale též nevypadá věru zle. Grafika na úkor fyziky a naopak - až bude standardem osmijádro a grafiky min. s 8 GB a propustností jako bejk :) budou ty hry vypadat jako GT Sport, Forza 7 a chovat se jako iRacing nebo Assetto Corsa či rF2. Takové Live for Speed je na tom, co se fyziky a celkově toho jízdního modelu týká, pořád top.

          GT jsme hrávali, ale jakmile jsme poznali Forzu, bylo jasno :) Jak píšeš, teď je vše jinak a oba tábory mají slušné závody - jen někteří fans GT zapláčou nad tou absencí kariéry tak jak jí znají z předešlých dílů. pCARS 2 ale též, po zpackaném prvním díle, nabízí slušnou porci zábavy ať už v online ježdění nebo v solo kariéře - i když tam mě zas vytáčí AI - start závodu na slickách, začne pršet, po 3 kolech jsou na trati louže, AI vesele pokračuje na slickách a jedou jak kdyby byla trať suchá.No AI a pCARS 2 - to je možná na samostatnou kapitolu :) Jinak slušný simulátor, konečně Slightly Mad !! No a Assetto Corsa - co se simulace týká - top simulátor na konzole.

          3 denní události a 3 tratě - v tom směru, kterým se GT S vydal, to není vůbec špatná idea. Máte dost času se trať naučit a být tak tím pádem konkurence schopný (iRacing je řešený po týdnu, závody jsou tam každou hodinu, v GT S po závodě nečekáte ani 10 minut :) ). A když nechcete online, dáte si mód Arkáda (který tedy nedostal zrovna vábný název) a tam si užíváte offline závodění kdekoliv se vám zachce. Ale všechno jistě bylo zmíněné v recenzi.
          • Me ani nechybi ta kariera jako takova, jako spis pocet aut ci trati. 1200aut v ht4(pokud se nepletu) vcetne kopx normalne seriove vyrabenych vozu bylo proste top. Pak prisla naradu forza motorsport 2 ktera pro me byla top. Jizdnim modelem uaroven nejaka kolize pocet aut atd. Nejak to vsechno chudne :)
            • zalezi jaky pijes ;) vzdycky se najde kvalitka byt za vyssi cenu, takovej Guinness za 60kc 0,4 za to stoji :)
            • Tafaraj
              jojo :) už ani to pivo neni jaký bejvalo :)
      • To není GT fanboy, ale místní sonyboy.
      • ty budeš myslitel *15* Ty to někam dotáhneš...
        • Tafaraj
          A ty ..ty nebudeš nic *3*
          GT Sport je špička ? A co ta auta - jak kdyby vozila závaží
          • *15* *15* *15* *15*

            lhář, ty to fakt někam dotáhneš, v této době ulhani jedinci mají pré..
            • Tafaraj
              Dej stream jak hraješ tu nejlepší závodní hru tohoto universa...
            • jak se to říká: opakovaný vtip... ale pořád dobrý, ještě jsi měl vykouzlil takovy ztuhly usmev na tvari *15*
            • Tafaraj
              A ty neumíš přiznat, že tomu tak je. Nebo ti Assetto svou obtížností nakopává zadel ? *1*
            • *15*

              Ach ty vtipe. Ty nejsi špatný, umíš lhát a ještě jsi vtipný. Ty se někam fakt dostaneš.
            • Tafaraj
              Jo, to máš pravdu, to rozdíl je :) Nejlepší závodní hra co se na PS dostala je aktuálně Assetto Corsa
            • nikdo z toho ultra sim nedělá, jen z toho dělám nejlepší závodní hru, to je rozdíl...
            • Tafaraj
              jj, určitě na základě videa :D Podle sebe soudíš i mne ?
              Nejprve uzavřená beta, pak otevřená beta - nebo chceš-li demo, a teď i ta plná. To, že mají posvěcení od FIA z toho nedělá ultra simulátor - vlastně mají posvěcený jen esport, FIA by se asi pod více nepodepsala :)
              To co ty máš najezděno mám já nacouváno.
              Je to bezpochyby krásná hra, ale ještě se musí hodně učit. Feeling na volantu je též prapodivný asi jako u FM 7
            • mně se libí jak hodnotiš vahu a jizdni model na zaklade videa, prosím tebe, vím, že jsi ditě a z 50Kč kapesného nejsi schopný našetřit na hru nedejbože na celou konzoli, ale je to fakt otravné
            • Tafaraj
              Hele ..co ty fetuješ ? Asi bych to taky chtěl zkusit *1*
    • jednak se tam jezdi jinou rychlosti, kamera ikdyz jakoby ze stejneho pohledu ve skutecnosti zabira jinak a nakonec ona ta Forza naopak pusobi mhohem realneji. Vzdyt to GTS vypada jako by jeli polovicni rychlosti, nez tam jedou. Forza krasny pocit z rychlosti.
      Jel jsi uz nekdy v realu pres 200km v hod v nejakem zavodaku na okruhu?
      • A ty? Ono kdyz jedes v 10-15 let starym aute 200 a v novym ci sportovnim tak pocit z rychlosti je uplne jiny. Kdyz jsem tehda vytahl z 1.1 favorita z kopce 150/kmh tak jsem myslel ze sedim v kosmicky lodi a jedu rychlosti svetla. Kdyz jsem jel v DE po dalnici v bmw7 petilitr v benzinu 230kmh/h tak jsem ani nevedel ze jedu tak rychle...
      • pocit rychlosti je opravdu skvělý v GT, ale musís jezdit v rychlých autech, to je rozdíl mezi arkádu Forza a GT

        https://www.youtube.com/watch?v=fukUHb9r0Ug
        • jasny 300 mil v hodine a pretizeni pri zrychleni a hlavne pri brzdeni, ze bys omdlel je pro tebe to prave orechove, navic grip jako by jel v kolejich.
          Jsem myslel, ze je to replay pusteny 3x rychleji. Ale GT neni arkada :DDDDD No ty mas dost.
    • ringmancz
      Já hrál GT5 a jde to vidět i z tohodle videa - ten pocit z rychlosti tam vůbec není. Nejlíp to jde vidět na tom oválu. Jede 150, ale vypadá to, jak kdyby ses projížděl po městě.

      Forzu jsem hrál akorát 6 chvíli a je to ten styl jako třeba první Dirt. Fyzika tam funguje, takže se auta fakt chovají jako auta, ale do simulátoru to má daleko. Sedmička se myslím ještě trochu víc přiblížila arkádě.
      • tak to subaru neni hyper, že? ve Forze se chová jako hyper...
    • cože? what? lol .. no na Forzu 8 bych se rád podíval.. hele říká ti něco FOV ?
      • hodnocení tupče... ne díl...
        • ahaaa tak teď jsi to zachránil.. a co volant máš?
  • Já jsem GranTurismo hrál vždycky proto, že jsem mohl závodit ve starých plečkách (10 verzí MX-5 mi nevadí). Většina závodních her má buď závodní speciály, nebo supersporty a podobně. A teď už i série GT? Kde je starý golf, nissan 280ZX a pod.? Prostě auta, která si můžu normálně koupit i v reálu. Bez nich mě to prostě nebaví.
    • presne tohle stve trochu i me. Doted vzpominam na gt4. Ale porad je gts opravdu skvela zavodni hra.

      mimochodem, to co si kdo muze koupit i v realu je docela subjektivni *15*
  • Závodních her je celkem hodně každá má něco každá umí něco jiného a žádná nemá vše co by jsme chtěli ale kur.a do prd.le může mi někdo říct proč v téhle hře jezdíme tankama a ne autama ? Jako vážně nikomu nechybí vizuální model poškození ? A ten "reálný" model poškození je taky trošku na dvě věci což si myslím že v GTSport je velké mínus.
  • iLukas47
    No vravite ze online zavodov je az az, nemate pravdu ! 3 dni su k moznosti iba ubohe 3 tie iste trate ! To akoze ich budu obmienat raz za tyzden ?
    Toto je obrovsky fail, ved ak to ma byt online hra, tak nech je moznost jazdit aspon 10 trati a kazdy den nech sa to obmiena...dalej absencia trati je tragicka ( le mans okruh, monza, spa, laguna seca, road america) to som vymenival len tie najznamejsie...
    • Touché. Mně fascinuje, jak se tu každý hádá, co má lepší grafiku nebo co se líp řídí. Když té hře chybí hlavně obsah :D
    • Podobne funguje i treba iRacing. Cely tyden je pro jednu kategorii zavodu jenom jedna trat. Je to proste aby vsichni co to chtej hrat meli cas si trat poradne osvojit a jezdit na ni opravdu dobre a pak se vrhnout do bitvy s ostatnima hracema.
      Zavody jsou pak dokazou byt mnohem napinavejsi protoze kazdej kdo tu trat jede ji ma opravdu naucenou a bojujes o setinky. A mne se ten system opravdu moc libil protoze i v zacatecnickych kategoriich se dal odjet krasne cistej zavod i kdyz byl na 20 kol.
      • iLukas47
        Tu ma pretek 5 kol, bieda...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit