Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro každého stratéga musím odporučit Wargame European Escalation. Za 1,5€ je to skoro povinnost.
  • Mart9
    Stardew Valley pořád příliš drahé...
    • Ještě máš možnost skrze humble monthly, kde je aktuálně SV jako titulní hra... dáš za to sice 15 USD, ale na konci měsíce ještě dalších X her
      • Mart9
        To jsou pro mě vyhozené peníze, protože vzhledem k omezenému množství volného času si musím hry pečlivě vybírat a ne, abych hrál to, co mi vybere nějaká služba.

        Ale díky za informaci.
        • Jasný. Já jen že je to za +- stejný peníze... A někdy ty hry jsou i celkem fajn. Primárně jde stejně jen o tu titulní, která je tam většinou výrazně levnější, než jinde - třeba minulý měsíc Grim dawn, který na steamu je běžně za 25e a k tomu ještě, mimo jiné, třeba wwe 2k15, která mě osobně třeba vůbec nezajímá, ale dárek pro bráchu dobrej
        • pokud máš omezenej volnej čas, tak si Stardew Valley nepořizuj ani zadarmo :D je to děsnej žrout času...

          ale stejně moc nechápu tohleto "moc drahé" - vychází to v přepočtu asi na 280 Kč... to je cena tří poledních menu :) nebo dvou lístků do kina... je to relativní
          • Mart9
            Rád vysvětlím. 280 Kč skutečně není moc, ale kdybych měl takový přístup ke každé hře, která se mi zamlouvá, už to dohromady moc bude a přitom ji ani nebudu v nejbližší době hrát. Takže buď hra spadá do úzkého okruhu her, které chci hrát odteď a vím, že je budu hrát pravidelně další 2 roky, pak hru koupím i za hodně. Nebo je to hra, kterou respektuju, jsou na ni dobré ohlasy, ale není to úplně můj žánr a jsem přesvědčený, že ji 2 roky v kuse hrát určitě nevydržím. Spíš bych ji vyzkoušel. V takovém případě si ale na tu hru umím počkat, protože vím, že dříve nebo později stejně bude stát pod 5€. Je to trochu smutné, ale je to tak. Čeká to skoro všechny hry.

            Zkrátka v ceně je nutné hledat určitou hodnotu, je to prostě obchod.
            • Mart9
              Právě že je to úplně stejný.
            • No, sosnout hru a ukrást něco fyzicky jsou dvě odlišný věci, ale tvůj přístup ti nehodlam rozmlouvat. Tim spíš, že to dělam dost podobně.
            • Mart9
              Nejsem zloděj, takže smůla. Lupič v bance by taky mohl říct, že si k těm penězům přišel jenom čuchnout.
            • *2000. Kazdopadne se to da stahnout a vyzkouset pomoci torrentu, ale urcite bych si to pak koupil, ta hra je uzasna
            • Tak si na vyzkouseni stahni demo, jeee sorry, on vlastne neni rok 200
          • Jo, já se to bojím vůbec nainstalovat, po zkušenostech s Terrarii...je mi jasný, že bych u toho zase prosedel pár víkendů. Tady už by vážně šlo o rozvod
            • DwaR
              dobre robíš... ja som nainštaloval, partnerka sa so mnou 2 týždne nebavila a malá ma teraz nechce pustiť k PC, lebo ona farmičkuje. celková cena hry sa mi teda navyšuje o večeru, kvety, sekanie "latiny" + pílenie uší s "kúpte mi počítač". prekliate stardew valley :D :D :D

              P.S.: skvelá hra, určite za tých 15€ stála. v poho aj za viac

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit