Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • juuj vždy som chcel vlastniť originál Dukeho 3D ... a stalo sa
  • Nooo mam tam koupeno pár her a toto se do sbírky hodí. Díky Tiscali za oznámení, propásl bych to :D
  • EE byla pro mě srdcovka... asi to nebyla nejlepší strategie všech dob, ale pro mě ano :)
  • Zak už sem si to EE koupil :/ Za tu super cenu :)
  • Ishar, Gobliiins, Stonekeep,Realms of Arcania :)
    • komu sa nepacia Ishar, Gobliiins, Stonekeep,Realms of Arcania ?:))
      nech sa ozve, vybavim si to s nim zoci voci!
      • Ishary mne moc nechytly - mozna to bude tim ze jsem je mel tehdy kdy vysly jen ve francouzstine :), Arcania mela nejhorsi cesky preklad v dejinach RPG :), original byl super. Betrayal at Krondor - to je moje srdcovka. Might and Magic 1-6 mam v collector edici na cestnem miste. Jeste by to chtelo Wizardry 7 a 8 ...
  • XorxoxTalarius
    Jak prijdu z prace, hned EE kupuju. Kdyz si vemu vsechny ty strategicke moznosti, tak to byla nejlepsi strategie vsech dob :) A do dneska je na poli real-time civilizace neprekonana :)
    • Kr.Pa
      Co se týče jednotlivých dob, byl AoE lepší, co se týče všech dob, byl RoN taky lepší.

      EE je jejich průměr.
      • XorxoxTalarius
        EE je daleko lepsi nez RoN tim ze je daleko komplexnejsi. O grafickem zpracovani se nema cenu bavit prece jenom, je tam propastny rozdil.
        Jen k tomu AoE nevim co napsat ... doby mozna nemaji v EE tolik upgradu jako v AoE (lokigu proc neni v kazde dobe more upgradu chapu, prece jenom AoE ma doby 4 a EE 15 - zhruba, uz si to nepamatuji presne), ale jinak porad to vitezi tim, ze dava hraci vetsi mnozstvi strategickyh moznosti (ruzne variace jednotek). Navic v te dobe zatimco AoE II nabidlo pouhych 200 jednotek, tak v EE si jich mohl ovladat az tisic. Pokud jsi se snazil tak i vic.

        Navic EE nabidl moznost si udelat vlastni narod, tak aby mne samotnemu vyhovoval, to uz nemluvim o moznosti upgradu jednotek a variaci poskozeni.
        • Kr.Pa
          To me rekni, v cem je EE komplexnejsi nez RoN ? :D Vzdyt EE je jen kopie AoE s tim, ze je tam vice narodu (rozumej jen kopie ktera je prejmenovana), vice dob (starovek az novovek, ty doby se nicim nelisi od AoE) a vice surovin (zas jen prejmenovana kopie), ovladani a formace jednotek stejne jak v AoE.

          jedine co je zde navic je letectvo a ty upgrady statistik u jednotek.

          U RoN si musel ovladat uzemi, pri invazi jsi potreboval zasoby, aby nechcipla armada, uzemi si obsadil tim, ze jsi obsadil mesto/pevnost. Zdroje si mel omezene velikosti nalezist a nektere jednotky meli specialni schopnoti.
    • jj, jedna z nejlepších realtimovek, škoda že pokračování se už moc nepovedli. *14*
  • RoN sa mi pacil viacej:)
  • "Oficiální šílenství vánočních slev na různých digitálních službách tím tedy začalo."

    Malá nepřesnost - některé společnosti pro digitální distribuci her poskytují různé slevy (denní i plošné) už od začátku prosince (či dokonce adventu, to si teď přesně nevybavuji).

    Ale nabídku Good Old Games samozřejmě s nadšením kvituji, několik her se již na poličce usídlilo a do 2. ledna se k nim možná přidá ještě několik dalších... Škoda, že se naše herní obchody do takových předvánočních akcí zrovna dvakrát nehrnou (avšak ruku na srdce - ono se asi opravdu není co divit; kde je málo zákazníků, tam velké slevy čekat nelze).
  • Posledně nabízeli Broken sword a jak se tak dívám tak mi z konta zmizel. Má někdo podobnou zkušenost?
    • Nezmizel.
    • MrSanta
      Mě nezmizel. Nechci z tebe dělat blbce, ale "koupil" sis ten Brokensword? U dočasných her zdarma je třeba kliknout na free-download nebo grab for free na stránce hry. Tím tu hru "koupíš", automaticky se ti hodí do poličky a dostaneš e-mail s poděkováním za koupení hry.
      • Email mám
        Hi ****, thanks for your order!

        Broken Sword: Director's Cut + The Original Game $0.00
        order total: $0.00
        • keigi
          Jelikož je Broken Sword adventura, zkusil bych zkombinovat některý předměty v knihovně na GOGu, třeba se BS objeví *3*

          Ale vážně, když máš potvrzení objednávky, tak jdi na http://www.gog.com/en/support/contact a přes druhou možnost "My orders, payments and downloading games" jim dej vědět (zkopči jim ten email) a je to ...
  • 5-9 USD za vykopávky se mi zdá moc . Na druhou stranu ... za 3 USD si ten plný Descent 3 a Witchera1:EE už konečně koupím taky ;)
    • Mne to prijde naopak velmi malo :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit