Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vim, že se to nemá dělat, ale u konkurence na hrej.cz hráli remastred gow3 v gameplay uz pred mesicem. j
    Ja jen kdyby se nekdo chtel podivat jak to vypada na zivo ta nova grafika atp...
    btw: hru vydali 14. cervence - chapu ze maj panove dovolene, nechapu ovsem ze v dobe herniho sucha vydaj recenzi mesic po jejim vypusteni na trh.
    • Co teprve recenze na Batmana v nadcházejícím Levelu.
  • A co takhle konečně plnohodnotné hry, koupil jsem si PSko a zatím jsou tu jen samé trapné remastery. Nebudu utrácet za něco co už jsem hrál. Sony se snaží se svejma pěkně vyjebávat. *10*
    • Takhle mě po*ělali s PS Vita.. teď tam mám samé indie gamesy, co si můžu vesele pařit na PC za pár šupů z bundle *7*
      • ucho
        Tak přednost PS Vity je taky v tom, že se s ní vyvalíš kamkoli a snadno ji přeneseš...
    • Však je tam her dost... Pokud teda nehraješ jen čisté exkluzivky, ale tak těch nikdy nebylo moc.
  • Vojta_Ilavsky
    Recenze na vyloženě odfláknutej remaster? Good job, Sir!
    Co bude příště, DLCýčka typu kostýmek a knírek?
    • příště se budou probírat kvality tvých přísvěvků. Tipuji 1/10 .)
  • Tak ono se u Sony není čemu divit, když X-Box rozemlely tak jak ani oni sami nečekali. Takže by z obchodního pohledu bylo nesmyslné dělat na zpětné kompatibilitě, když může X-Boxovým přeběhlíkům co PS3 exkluzivity nehráli je znovu prodat (a že jich je, podívejte se na průzkumy).
    Takže majitelé PS3 můžou ty remastery být u zadele a ostatní si aspoň zahrají pecky, které si dřív ze zjevných důvodů zahrát nemohly (Last of Us, Uncharted série atd...).
    Když se nad tím zamyslíte, tak vlastně ta snaha Microsoftu o zpětnou kompatibilitu je vlastně dost zbytečná. Ti které ty hry zajímaly, si je stejně nechají a ty které ne, tak si je těžko budou takovým způsobem znovu dopřávat. Sám si pamatuju jak jsem nadával na zrušení zpětné kompatibility u PlayStation 3 a po čase si uvědomil, že by mi stejně vlastně byla úplně k ničemu. Jedinou výhodu vidím snad jen v tom, že nemáte pod TV hromadu konzolí, takže sjednocený systém vlastně úplně k ničemu není, ale to už je na každém z nás jak to vidíme.

    Spíše mi uniká smysl existence DMC remasteru a jím podobných her, na které se žádná exkluzivita dřív nevztahovala...
  • pořád mne to baví
    • Neumět mluvit a spát při zasedání vlády? *1*
  • Kratos je prý inspirován postavou Dereka Vineyarda, neonacisty z filmu American History X. Postavu ztvárnil Edward Norton.
    • ma taky holou hlavu, takze jako by mu z oka vypadl! *5*
  • Jack1947
    7/10 ? na remastery právě padl smutek. *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit