Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    7/10 ? na remastery právě padl smutek. *9*
  • Otázka trošku mimo tému,koľký remaster to už je pre ps4?
    Najprv The last of Us, GTA V, Tomb Raider, Journey spolu s flow a flower a teraz niekedy má vyjsť Uncharted trilógia ... a teraz práve GOW 3. Ako mne je to jedno, lebo mám len ps3ku, ale nie je tých remasterov nejako privela? Ono by to bolo v poriadku keby tie remastery stáli zopár euro ale oni ich často predávajú za plnú cenu, viď TR a GTA V a istého času aj TLOU bolo cez 50 ojro....
    • pro konzolistu je 50 euro za hru vlastně 50% sleva ne? *1*
    • ucho
      Kecáš kraviny. TLOU stálo v den vydání 900,-, sám jsem ho za tu cenu kupoval. To má do tvých 50 euro daleko. GTA 5 si takovou cenu může dovolit, protože rozdíl mezi PS3 verzí a PS4 verzí je propastný. A stejně to lidi za ty prachy brali, jako kdyby to za chvíli měli vyprodat. A remasterů není nidky dost :) Proč je nedělat, když o to lidi mají zájem? Já si například GOW 3 na PS4 určitě koupím. Stejně tak remaster Uncharted trilogie.
      • Už se těšíš až na PS5 výjde re-remaster?

        https://www.youtube.com/watch?v=V6jTBDxh4O4
        • Proc to proboha nenalinkujes v nejaky normalni kvalite?

          http://southpark.cc.com/clips/153556/re-release-of-episode-1-south-park
      • TLOU som si na ps3 kúpil v deň vydania za 49.99 ojro a len tak pre zaujímavosť som asi mesiac po vydaní TLOU remastered išiel do toho istého kamenného obchodu a tlou remastered stálo 49.99 ojro.
        Dokonca si pamätám, že na PSN bol poprask kvôli cene remastered verzie TLOU, kde na PSN store za ňu chceli 60 dolárov...Takže ucho, netáraj.
        • Tvůj problém, já ho kupoval v týden vydání za 800 Kč *4*
          • podla toho čo myslíš deň vydania, ak deň vydania bol v zapadákove včera tak to súhlasí, hra teraz stojí 29 ojro, no pred rokom to bolo 49.
            • Last of Us remaster vysel s doporučenou cenou 1299 kc, Samozrejme plno obchodu ho prodávalo levneji, ale obecne tech 49 euro plus minus sedi. Ta doporucena cena se dodnes nezmenila.
            • oskenuj účtenku, ináč ti neverím.
            • Myslim to v den vydání v Praze, šlo to koupit v klidu za 8 kil, tak klid
  • Proč když je to ta samá skvělá 9ková hra, navíc ještě vylepšená, to dostalo 7? Chápu, že tady hodnotíte ten přidanej obsah ale čistě z logiky věci je to debilita. Nevim proč vůbec píšete recenzi na něco co už existuje. Stačí udělat nějakej článek s dojmy bez čísla. Takhle tam stejně něco šlehnete jen aby tam nebylo prázdno a lidi, co to nechtěj číst celý a koukají jen na číslo nebo to neznají, to může akorát zbytečně odradit. *3*
    • to je rovnako ako s the last of us a remastrom, ktorý dostal horšie hodnotenie...tiež to nechápem.
    • N0isy
      Naprostý souhlas.
  • Remasterovat jednicku a dvojku by asi dalo moc prace tak jdou rovnou na trojku ktera to potrebuje nejmin.
    • jednicka a dvojka uz remastrovana byla na ps3. nemyslim ze by to zaslo uz tak daleko ze by někdo delal remaster remasteru..ale kdo vi, v tyhle remaster době je mozny uz všechno.
      • No jo remaster je remaster. Ale ja bych radsi aby GoW 1 vypadal treba stejne dobre jako GoW 3 a nebyla to jen konverze na PS3 s vyssim rozlisenim.
        • To už se ale bavíš o remaku a ne remasteru.
          • Proto taky pisu ze remaster je remaster...
          • tož to spíš můžó rovnó restártóvat-tt.. !.!!
  • Tak ono se u Sony není čemu divit, když X-Box rozemlely tak jak ani oni sami nečekali. Takže by z obchodního pohledu bylo nesmyslné dělat na zpětné kompatibilitě, když může X-Boxovým přeběhlíkům co PS3 exkluzivity nehráli je znovu prodat (a že jich je, podívejte se na průzkumy).
    Takže majitelé PS3 můžou ty remastery být u zadele a ostatní si aspoň zahrají pecky, které si dřív ze zjevných důvodů zahrát nemohly (Last of Us, Uncharted série atd...).
    Když se nad tím zamyslíte, tak vlastně ta snaha Microsoftu o zpětnou kompatibilitu je vlastně dost zbytečná. Ti které ty hry zajímaly, si je stejně nechají a ty které ne, tak si je těžko budou takovým způsobem znovu dopřávat. Sám si pamatuju jak jsem nadával na zrušení zpětné kompatibility u PlayStation 3 a po čase si uvědomil, že by mi stejně vlastně byla úplně k ničemu. Jedinou výhodu vidím snad jen v tom, že nemáte pod TV hromadu konzolí, takže sjednocený systém vlastně úplně k ničemu není, ale to už je na každém z nás jak to vidíme.

    Spíše mi uniká smysl existence DMC remasteru a jím podobných her, na které se žádná exkluzivita dřív nevztahovala...
  • Vojta_Ilavsky
    Recenze na vyloženě odfláknutej remaster? Good job, Sir!
    Co bude příště, DLCýčka typu kostýmek a knírek?
    • příště se budou probírat kvality tvých přísvěvků. Tipuji 1/10 .)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit