Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podle negativních reakcí nemají všichni lidi tuhle hlášku zarytou do DNA:). Jejich škoda.
  • Protože, když to za půl roku přestanou lidi hrát, tak se musíš taky přesunout jinam a to jsou peníze. Staří fosilové co hrajou roky jednu SP hru už do dnešní doby nepatří.
  • Poblém není v hráčích, v dnešní generaci, ani že muži už nejsou muži a ženy nejsou ženy, ale v hrách. Je to prostě spotřební zboží jako každé jiné. Jde o to co nejrychlejc a nejlevnějc vyrobit a pak lidi zblbnout reklamou. Takže se prodává pořád to samé s mírným vylepšením, ale podle reklamy to vypadá jako další revoluce, co tu ještě nikdy nebyla. Lidi sou pak logicky zklamaní. A Ubisoft je v tomhle jeden z nejhorších.
  • Takze v okamziku, kdy si i mainstream uvedomil, ze ubi dela genericky, nudny a prazdny hry, se ubisoft stal zase firmou, ktera neubiji zajimava temata otresnym zpracovanim?
  • nightborne
    Naprosto souhlasim ;). Proto je taky v posledním odstavci věta o přidávání si hodnocení, pokud chceš jet čistě mulťák.

    Prooser je, že se to musí brát jako celek, a jako celek to má mouchy - a má jich to dost.
  • DwaR
    vysvetľovať čo je "pkkt"... človeče ničíš mi ideály. tomu predsa ešte musia rozumieť na druhej strane potoka morava, nie? :D :D :D

    P.S.: celkom slušne je daná miera definovaná na necyklopedii
  • Aristarch
    ... súhlasím s tebou.. ale deťom tu na webe to nevysvetlíš. Oni nemajú vlastný názor na hry... držia sa vždy toho, aký názor má teraz väčšina na webe. A teraz napríklad beží nadávať na UBI hry. Takže to máš márne.
  • Jde tam vypnout ten stupidní autoheal? To by dost pomohlo
  • 1/5 čekal jsem to
  • Je to další upravenej ubi styl.... To vidí každý kdo již něco nahrál.
  • Time to take out the trash!
  • uzivatel1982
    Poslední dobou mi příjde, že se lidem obecně herní firmy nezavděčí. Všichni hledají na hrách, které ani nejsou pořádně pro ně, chyby kde se dá. Něřikám, že GR je perfektní titul, ale vojenská střílečka takového střihu pořádně na trhu není. Osobně jsem hrál(dohrál) první díly gr a hrali jsme to dost i na lankach a nikdy to nebyl ultrarealistický simulátor jako Arma. Wildlands na extremení obtížnost(s vypnutou minimapou a umirněným hudem) je super zážitek. A stěžovat si, že u vojenské střílečky jsou repetetivní mise, kde jde jen o to získat intel, uníst nějakého clena kartelu, případně vyčisit oblast mi taky příjde zbytečný. Ve výsledku má wildlands krásnej svět ve kterým se dá pohybovat a užít si pocit odbojáře a člena elitní vojenské jednotky. Ve zbraních je dostatečný velký výběr a gunsmith a uprava postavy jsou udělaný skvěle. Jízdní model je takovej průměrnej a auta zvládnout v terenu totální nesmysly, ale člověk není nucenej je dělat a když jezdí po silnicích, tak to není nic co by uráželo. Když si člověk zážitek kazit chce, tak se mu to povede vždycky a všude. Helikoptery se probírali taky hodně. Pravda, že při prvních letech jsem nadával jak spaček taky, ale po pár pokusech a pochopení jak to funguje se skoro po zemi už nepřepravuju. Rozhodně bych je za to nepochválil, ale po chvilce lítaní pak člověk nemá nejmenší problém aby ho vrtulníky poslouchali. Bohužel nemůžu zatím posoudit coop složku hry, prvních 20h jsem ztrávil v čistým singlu, kde boti nepřekážej a syncshot z nich dělá i použitelnou složku hry pro taktický postup. Občas jsem měl u hry pocit, jak kdybych dostal možnost ovládat na přímo jednotku a vojáka z Jagged Alliance. Jen misto arluca v bolivii. Guerilla válka v podání Wildlands je kombinací (Gta,Mercenaries,Just Cause, Delta Force,MGS a původních GR) a mě tenhle mix sednul. Pro mě nejlepší hra na vojáky za posledních pár let(arma3,insurgncy,squad,battlefield).
  • hele ne že bych nesouhlasil s hodnocením ale u této hry by měli býr 2 protoze ta hra ma multiplayer ktery je uplně o něčem jinem než singl .... pravda je že mise sou si podobné ale koho to zajímá když má se 4 kamarádama pokokot (slovenká míra všeho ) ruznych pevností, měst, letišt a tak dale kde se spolu muzou vyblbnout ( a ze se dá vymyslet vecí zpusoibu a cilu ). osobně UB hry nedávám a poslední dobrá je podle mě PoP SoT ( dobře cela trilogie ) takže neobhajuji tyhle hry ale dejte si extrém a vubec to neni sranda ( a to mam 80 procent misi v MGS5 na S ) ale jasně pro lidi kterí to potrebuji dohrat a odskrtnout ve speedrunu je to asi nic moc a nedivím se . navíc se opravdu těsím na 4 vs 4 a season passové dlc . za mě multiplayer 8/10
  • Rejsek
    .....vyjde další hra a lidi budou kritizovat a diskutovat.....vítej na zemi :-)
  • Rejsek
    Ono taky záleží, jak moc je člověk náročný. Někomu, kdo ke hrám, nebo systému sanboxu čichl nedávno, se to určitě bude líbit víc a vydrží mu hra déle, než rozežrancům, kteří jsou podobných věcí přesycení :-)
  • Reknu to takhle. Hra to neni spatna. Nejsem sice moc privrzenec milionu ikonek na mape ala gta. Hral jsem obe bety a ted jsem tak v pulce, ale uz me to prestava bavit. Je to dost monotoni po case. Ne ze bych potreboval suprovy pribeh,ale je to stale na jedno brdo.
  • vyznění hry je, že můžou páchat genocidu? kdes to vzal? o co to opíráš? a víš, co znamená slovo genocida? tohle:
    Genocida je zločin proti lidskosti definovaný mezinárodním trestním právem jako „úmyslné a systematické zničení, celé nebo části, etnické, rasové, náboženské nebo národnostní skupiny“
    můžeš mi říct, kde v grw probíhá něco podobnýho a hra to schvaluje?
  • co sem pleteš politiku, trotttle?
  • Nádherně přísná nekompromisní, neuplacená a především pravdivá recenze! Děkuji redakci.
  • Vyjde Zelda s funkcim svetem a vsichni kritizuji grafiku. Vyjde Wildlands kde je hezky jenom ten vizual sveta a lidi se ho tu jeste zastavaji...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit