Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nechapem, naco vam je vlastny player na videa, v dnesnej dobe, ked existuje youtube je to velmi nepochopitelne, navyse je zly, nepouzitelny, pomale servery, no proste no comment, kebyze je aspon technologicky dobre zvladnuty, ach.... pouzivate vy vobec nejake ios zariadenia pani? nuda. šeď :D zbytocne duplikujete videa, ktore uz niekde su..... naozaj nepochopitelny krok, vase marketingove oddelenie a celkovo web developeri a grafikom by som dal velku facku za cele tiscali. s radostou!!!!
  • RazorProduction
    za 1........ty reklamy si strcte prosim do *16*

    za 2........ na tohle chci videorecenzi ot Lukaše !!! *1*
  • A ja si rikal ze je mi to nejaky povedomi... xicht sice jeden ale cekove pojeti... kdyz jsem pak v titulkach zahlidnul Corridor Digital a EMC Monkeys tak to bylo jasny... dobra prace jako vzdy, doporucuju prosmejdit jejich YT kanál :)
  • Ano, hudba rozhdne ma byt daft punkova a nema moc spolecneho s Vangelisem. Ale jinak je to moc prijemne video.
    • kubi-wan
      "Má být Daft Punková..." Ne, má bejt normálně osmdesátková, to Daft Punci vycházej z osmdesátek... *1*
  • ...noo ako...asi ma zas zabijete...ale k tomu prehrávaču. Na začiatku mi až tak nevadil ...ale už mi pije krv. Prečo to na games nemôžu robiť tak, ako ostatní a dávať to cez YouTube. Aj tak si to video vždy na tom YouTube nájdem. Za prvé to tam mám v 1080p, za druhé bez reklamy a vo vyladenom prehrávači...
    • ono asi v tiscali ludom nedochadza, ze naco to uploadovat, ked staci zdielat a ak to maju tento dementy amatersky player koli nejakym statistikam, tak tych programatorov by som zfleku vyhodil!!!!! lamy lamate amaterske..... ach boli ma z tohto hlava
    • Protoze jim YT vecne blokoval videa kvuli autorskejm pravum (i kdyz nic neporusovali) ... ale zrovna tohle video budou mit kluci z corridoru na svem kanalu ve full HD ... ostatne jako vsechno od tedoby co to ci na 4k kameru :D
  • No neviem nebol by som zasa az tak nadseny ze takto trapne posobili iba scifi z 80tych rokovo. Bohuzial mam pocit ze dnes to neni o nic lepsie , akurat sa vylepsili kulisy a triky. Pribehy su kolkokrat este debilnejsie ako boli vtedy. A to plati ako pre filmy tak aj pre hry.
  • Je sice fajn že na GAMES postnou článek o fan filmu mého oblíbeného filmařského týmu, ale jak koukám tak se ani nesnaží napsat jméno tvůrců, nebo dát odkaz na jejich YT kanál a ještě k tomu jak koukám používají vlastní přehrávač takže pochybuju že zhlédnutí půjdou jim. No nevadí zde: http://www.youtube.com/corridordigital je adresa jejich kanálu kde můžete najít o dost více skvělých videí(často herně zaměřených)
  • Také se mi nechtělo čekat do 1. Května a sosnul jsem... Tahle pecka mě opravdu zaskočila *3* . Perfektní hlášky hlavního hrdiny, dobře udělané prostředí - všechno hezky barevné ( RETRO styl ), velmi dobré a kvalitní mise a hlavně dobré ozvučení ( RETRO muzika mi chyběla *14* ). Jediné čeho je mi líto je délka kampaně - já to dohrál za 4 hodiny na HARD, což je škoda *9* ... Já se u toho opravdu bavil. Hlavně v Aréně, kde byly hlášky z Mortal Combat a obrovské vlny nabíhajících nepřátel. Skvělý byl dokonce Tutorial na začátku. Nebudu vám říkat co vás čeká *15* . Já tomuto DLC uděluji 9,5/10 a skutečně se vyplatí za to dát těch 15 Euro *3*
  • Ano, jako 80 léta. Tak blízko epicentra jaderného výbuchu by se vše buď vypařilo, nebo se rozteklo na smradlavou břečku:-)
  • Keyz
    Jakmile posouvám přehrávní takt to často napíše:
    Error Loading Media

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit