Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nebýt GoW3, není X360. Díky této triologii se X360 prodává...
    • A nebyt GT, MGS a FF tak se ani PS3 neprodava. A nebyt PS3 a X360 tak ani nemas co hrat :))
      • GT MGS a FF?????? jenom????? sorry alePsko má mnohem více skvělých exkluzivit. Killzone, inFamous, Uncharted, LBP, Resistance, GOW, Heavy Rain a další. A všechny jsou skvělé. A nebýt Konzolí tak ze většina multiplatformních her na PC, které je dneska stejně pořád hlavní herní platforma a tomu všemu by kraloval svělý Starcraft 2. I když Po GoW, GOW, heavy rainu, nebo Uncharted by mi bylo smutno. *3*
    • Ty jsi hlupáček viď? *12*
      • Velká chyba mateřských škol? Zavedení internetu...
      • Ale má z 1/3 pravdu... druhé dvě třetiny jsou Halo a Forza.
        Jinak mě nenapadá jiná hra jenom pro Xbox, která by byla nějak masověji rozšířená... možná trochu Alan Wake.
        • No a kolik bys toho chtel? :D vem si ze Sony nema zadnou masovou znacku a zije...
  • kirr:

    je jasné, že takové hodnocení nemůžeš brát vážně(o to více, na českých pubo-sajtách), páč víme, na čem to vše dnes stojí: omezenost, podplácení, nebo nízký věk recenzentů..ale chápu, že vidět blikat tak neoprávněné vysoké hodnocení naštve

    na české herní servery doporučuji chodit jen k nahlédnutí, zda se připravuje nějaká nová hra, která by mohla být konečně trochu zajímavá, ale číst ty směšné recenze opravdu ne
    • Trapas :-)
    • :D :D A kdo ty recenzenty bude podplácet? Dostávají normální plat, myslíš, že bude někomu záležet na našem mini trhu (konzolovým dokonce fakt malinkým) a navíc ještě za to uplácet lidi co tu hru hodnotí? Kdyby to byly fakt nesmysly, nebudou to lidi číst. A recenzety tu máš u mnoha videií, příjdou ti jako malincí klučíci? Promiň, ale omezeně na mě úůsobí tvůj příspěvek *9* Ale pokud si myslíš, že vydavatelé dostanou od EU dotace na podplácení a podplácí náhodné čtenářské recenzenty a taky každého většího recenzenta u každého webu..ahoj *15*
    • Ja to rikam porad ze je to vsechno zidobolsevicky spiknuti a za vysoke hodnoceni GoW 3 muze HAARP.
    • Nějak s Tebou nemohu souhlasit .. Tohel muzes napsat na webech gamesport.cz nebo game nevim co cz .. ale tady na Tiscali a treba EG .. opravdu nizky vek recenzentu apod to opravdu ne .. tedy pokud nizkým věkem nenazývaš vek kolem 25-40 let .. tady a na EG opravdu nebudou psat recenze lide ve veku 13+ . No a podlaceni na sajtničce v CR neni moc ekonomicky vyhodne pro zadavatele uplatku .. takze opravdu ty spyklenecke teorie bych na českém herním webu bral za sebe jako irelevantni. :) Ale názor má každý svůj takže je jasné že Ty můžeš mít svůj, ja prezentuji ten svuj odlišny.
      • komunisty není potřeba podplácet, ti to dělají ze svého čirého fanatismu *1*
    • ultramegagigateramaximturbulenclol
  • 9/10 za co ? Prumerna strilecka s naskriptovanym pribehem o delce 12 hodin, tak teda nevim jak redaktor ,ale ja na hru mam podstatne vyssi naroky. Max 7/10 a to jen kvuli tomu ze mam rad sci-fi. Vice si to nezaslouzi ani omylem. 9/10 uz by melo vyrazit dech a ne tohleto.
    • Damarus
      já ti nevím Bobe, včera mi to přišlo hrál sem asi 4 hodiny na Hard core a sem teprve na začátku 2 aktu z 5... a hodnocení sedí, možná bych šel i víš. Hra je parádní, atmosféra taky
    • Shenkster
      Tak asi autorovi recenze se to líbilo víc než tobě *3* Vlastně... nejen autorovi...IGN dalo 9...Gamespot dal 9,5...Gametrailers dal 9,4...Tak to asi dobrý bude ne ? Holt nepatříš asi k tý většině kterým se hra tak moc líbí.
    • To neřeš většina recenzí je nadhodnocena. Vypadá to jako kdyby už znali jen čísla od 5ti do 10ti.
    • Vychazi to oficialne az dneska, takze to mas urcite 3x dohrano *1*
    • ...aaa, odbornik sa ozval! 9/10 ti ma vyrazit dych - to potom 10/10 by ta hadam aj zabilo, ci? :D
      • 10/10 uz musi byt zatitek ,kdy si striknes do textilu a jen tak na hru nezapomenes, ale kazdemu dle gusta ty jiste strikas do textilu nad vsim
  • Uz zde neplati otazka koupit ci nekoupit.Microsoft se pripravuje na propojeni PC Win 8 s podporou Xbox live + Kinect .Neni treba premyslet o tom jake hry na tom pojedou ( Xbox360 ) Predpokladam,ze by jako jeden z prvnich titulu mohl vyjit Gears of War 2 ( PC ) A mozna i Halo serie.Myslim si,ze Microsoft jde spravnym smerem.Jen doufam,ze na Win 8 pujde nasravit klasicke zobrazeni ,jako to mame na Win 7.Kazdopadne se tesim.
    • kotty
      Kdyz uz si nacal Xbox live, tak to bude neodelitelna soucast oken, coz je klasicka Mrkvosoftina. Spoustu lidi (hracu i nehracu) to vubec nevyuzije popr. je to vubec nezajima, ale stejne se toho nebudou moct zbavit a vubec by me neprekvapilo, kdyby pop-up okno s Xbox live vyskocilo na uzivatele pri kazdym startu, co kdyby zmenil nazor... *7*
      Jinak pujde prepnout i do klasickyho zobrazeni, ktery se mimochodem od Win 7 skoro nelisi, ony se teda cele "osmicky" (nazev je jen pracovni) od "sedmicek" skoro nelisi s vyjimkou Metra (ktery je urceny spis pro tablety a smartphony). Osobne zatim nevidim duvod prechazet z Win 7 na 8.
      • Vypada to "skoro" stejne, avsak misto nabidky start vlitnes do Metra...coz neni az tak v pohode, ale treba si to jeste rozmyslej.
        • kotty
          Neni pravda, alespon v pripade PC. Tam by se mely spoustet klasicky, jak to zname doposud a Metro si budes moci volitelne spustit jako aplikaci. U tabletu a podobnych zarizeni (s dotykovym dsiplayem) by to melo byt presne naopak. Samozrejme to se jeste muze vsechno zmenit.
          • V desktopove verzi W8 Metro nahradilo cele Start Menu, neni to tudiz jako kdyz pustite aplikaci, nybr primo soucasti systemu. Stahnete si Developer preview a sam se podivejte.
            • kotty
              No puvodni zprava byla takova, ze v desktopu se bude Metro spoustet jako aplikace. Nakonec to asi zmeni, faktem ale zustava, ze mezi klasickym rezimem Windwos Aero (tak jak ho zname z Win Vista/7) a Metrem pujde prepinat.
    • SA-reg
      Asi žádné z Xboxu... to je jen mýtus založenej na jedné řádce z kódu nalezeným v jednou z buildů Win 8.

      Takže jo... budeš moct jít na PC do Xbox LIVE, budeš si tam moct měnit nastavení, kupovat hry atd. ale ne je hrát na PC.

      Ale možná to bude jak popsali týpci z podcastu (te´d nevím jestli tady nebo na hrej...). Tedy tak, že propojít PC a Xbox a když bude televize obsazená, tak Xbox bude přenášet obraz na PC monitor...

      Ale určitě nepůjde hrát Xboxový hry na PC jen tak bez samotnýho Xboxu... to je kravina...
  • SA-reg
    no viDím, že Opravdu Máte ráDI gEarS of war

    Mě se taky jednička dost líbila... ale kupovat Xko kvůli dvoum exkluzivním hrám nemá cenu...
    • ja som si ho kupil koli gears of war 2, jednotku dom hral na pc a teraz cakam na epic edition trojky, uz tu malo dnes byt :( takze ano kupil som si xko koli gears, ale zaroven som prisiel na to, ze coraz viac hier si zahram na xku ako na pc, ktory mam sice high end, ale proste na xku ma to bavi uz viac, velkoplosny obraz a 5,1 zvuk za 25 litrov robi svoje :)
    • jeSte ze mi na tom jako PcckarOvI nezaLEzi, ale je to od tebe skaRede
      • Ale prosímtě... je toho plnej internet...
        • info o gow moc nesleduju (vlastne tahle recnze je snad to jediny co o tom vim) a jak rikam me to moc nevadi, ale treba se jeste nekteri najdou
  • Tahle hra mi fkat přijde jako bezvadná střílečka, mam opravdu rád tenhle žánr hry a moc po ní toužim až nato, že nemam xbox !!! Jediná vítka, že tam někde v Microsoftu nebo Epicu nechtěli PC verzi. No spravil jsem si sice chuť na Bulletstormu (což je prakticky stejný žánr, ty zbraně totožné jen se podívejte), ale i tak po něm toužíš. F*ck us ;)
  • Ja to proste nechapu. Snazil jsem se ke GoW najit cestu pomoci PC verze ale ta hra mi prisla tak obycejna a navic vsechno to srani okolo Games for Windows live... Mno po precteni recence na starejch games tiscali a zahrani hry samotne jsem byl fakt nastvanej (doted trvam na tom ze nechat recenzovat hru nekoho kdo usina s obrazkem Marcuse na polstari byla chyba :D).
    • SA-reg
      Ale jo... je to jen obyčejná střílečka... ale prostě vyleštěná, takže se dobře hraje.
      Pokud někdo tvrdí jakej je to zázrak, tak je to Xboxista, co si potřebuje dokázat, že i na Xku nějaký zázraky jsou...
    • Je potreba polozit to na zaklad konzolisty a to je .. Gauč a pěkne se na něm pohodlně rozvalit, vzit do ruky ten bezdrat gamepad a laxně a lenivě zmáčnout čudlík + čudlík za zapnutí TV (chtělo by to alespoň tak 107cm a více) . Samozřejmě k tomu klid v obýváku žádní rodiče či manželky či děti. A to je to co dělá konzole tak príma záležitostí. Opravdu po deseti hodinách v práci, plus dalších 5 - 6 hodinách domácnosti .. není idealní sednou k PC instalovat patchovat, menit rozlišení, schanět nový ovladače a sedět při hraní 40cm od monitoru s rukou na myší a druhou na klavesnici.
      A to se dá ještě zážitek maličko podpořit zapnutím dom. kina alias recieveru a třeba nasazením Xheadsetu a puštěním hry v coopu po Live .. celé spuštění lze absolvovat z leže 1 až 2 prsty včetně připojení do coop online hry (na hrani uz je pak potřeba prstů více)

      Tak si ríkám jestli jsi ten PC zážitek měl kompletní ?
      • V tvém případě bude problém spíše mezi židlí a klávesnicí... *1* *1* Já hraji na PC už hodně let, instaluji jen hry a hraji, patchování minimum. Shánět nové ovladače? Mám stále ovladače ty co jsem dostal k HW při koupi před 4 lety a žádný problém jsem nezaznamenal. Všechny hry co jsem koupil cca. 30 + staré hry jako DOOM+doomstady prostě všechny fungují.
      • Jasně sice nemusíte instalovat, patchovat a měnit rozlišení ale podívejte se jak vám ty hry vypadají *1*
        • SA-reg
          GRRRRRRRRRRRRRRRRRafika je všechno.... bože já se pose*u bez grafi´ky,,,, bože, co si řeknou spolužáci.... bože grafika,,,,, asasaiushiasudik

          Aha... tak to jo. Doporučuju se vykašlat na hry dívat se na filmy... ty vypadají nejlíp.
          • Grafika není všechno ale je to základ...
            • Dobra grafika nemusi byt super realna grafika, kolikrat muze celkove vyznit mnohem tenchnicky zastarelejsi hra nad to novejsi.....takze i na tomhle starem HW se da porad dobre a pro me dostatecne carovat ;)
            • SA-reg
              NateLogan- jasně že znám kámo... ale ten týpek psal, že grafika je základ... v tom ho lituju... pro mě je grafika jen bonus... když dobrá hra má dobrou grafiku, tak super... když ne, tak je mi to jedno a hraju stejně...

              BTW jestli ty hraješ jen dobré hry s dobrou grafikou, tak tě lituju nejvíc... takových her je nejmíň...
            • SA-reg: A co takhle hru s dobrou grafikou i hratelností? Že ty žádné takové neznáš? To tě tedy lituji.
            • SA-reg
              Aha... takže by jsi radši hrál otřesně hratelnou hru v dobré grafice? To tě lituju... musí ti unikat tolik skvělých kousků, když potřebuješ grafiku... na druhou stranu si to asi ani sám neuvědomuješ, takže tě to ani netrápí... no nic... dej si posté Crysis.
      • Tak tohle uz jsou opravdu jen predsudky. K PC samozrejme Xbox ovladac mam, obyvak taky, zenu a manzelku nikde. Hral jsem z kresla i houpaci site na sezeni. Co se rozliseni a patchu tyce tak jsem to musel delat jenom jednou a rozhodne to nebylo to co mi kazilo zazitek. Velkou plasmu nemam, preferuju mensi monitor (nez televize) a vetsi rozliseni (kdo na ty vase kostkaty televize ma koukat).
        • SA-reg
          Jó kámo nesmíš mít hlavu nalepenou na TV... pak kostky nevidíš.... a jestli jo, tak jsou to předsudky... jako týpci, co poslouchají jen FLACy, protože prý poznají rozdíl...
          • Tak me napada ze ve FLACich jsem si poridil Pink Floyd a ten rozdil proti MP3 je vylozene propastny a to ze nepoznas rozdil je fakt zvlastni ja ho slysel na prvni poslech u prvni pisne.
            • SA-reg
              Asi jak v čem.. nebo je to tím, že mám doma sluchátka za 75Kč a na těch je to všechno na jedno brdo.
      • kotty
        A ted si predstav, ze tohle vsechno jde i na PC (s vyjimkou instalace, ktera zabere nanejvys 5 minut). Kazdopadne pokud se hra nelibila na PC, pochybuju, ze by rozvalovani se na gauci na tom neco zmenilo. Od toho se kvalita hry preci neodviji.
      • Aha, už chápu, proč na mě působí hraní na konzolích tak povrchně. Nezáleží ani tak na samotné hře, ale na podmínkách.... Mimochodem podle tvého nástinu, podmínkách poměrně nereálných, zejména co se týče klidu v obýváku *3*
    • splash
      Njn...tak PC verze...:DDDDDDDDDDDDDDD
      • PC verze mozna mela problemy s DRM a GfWL ale hra byla jinak uplne stejna a rozhodne nenadchla.
    • taky jsem nepochopil co na tom kdo videl
  • GoW je vynikající série, o tom žádná. Z vedení Epic Games je mi ale na zvracení. Jak je, do háje, možné, že prezident Epic Games Mike Capps tvrdí, že hraní na PC je mrtvé, protože ho zničilo pirátství a jedinou šancí pro PC jsou hry na Facebooku, když je jeho společnost součástí PC Gaming Alliance - aliance na podporu hraní na PC?! Nechápu sice, proč je pro ně hraní na PC neatraktivní, když všichni světoví velikáni herní scény stále vydávají hry pro PC (a já mám pocit, že dnes je poměr vydaných her Xbox 360 / PS3 / PC mnohem vyrovnanější, než třeba před pěti léty; také se mi zdá, že pirátství pomalu ustupuje), co ale nechápu ještě víc - jak je možné, že jsou součástí PC herní aliance, když PC hraní ze své strany totálně zabili. Nechutnost nad nechutnost.
    • Bude to tím že spíše platí Epic Games je pro PC je mrtvé. *1* *1*
      Např. Unreal Tournament 3 propadák jak bič. Koupil jsem si jej po vydání v domnění že půjde přinejmenším o podobně vysokou kvalitu jako UT2004 ale takové zklamání jsem dlouho nezažil. Neuvěřitelní odpad. *11* Zabugovaná hra, nefungovalo ukládání nastavení nebindovaných kláves což u této hry je závažný problém, nutnost se přihlašovat na nějaký stupidní účet, neustále nefunkční myš, prostě se ve hře nehýbala, a o ostatním škoda psát. *11*
      Co jsem četl články o GoW2 pro PC prý neustálé problémy... ať jde celé Epic Games k šípku, smutno mě po nich nebude. *10*
      • Cajk
        GoW2 pro PC má jeden problém no. Neexistuje.
        • Aha, tak sry. Je to Gears of War asi 1, teď jsem se na to díval. http://www.recenze-her.cz/gears-of-war-pc
    • Prodeje Gears 1 na X360 : 6 milionu. Prodeje Gears 1 na pc 116 000. Nicmene hru hral snad kazdy pcckar. A to slo o jeden z nejlepsich portu na pc vubec s hodinou noveho herniho obsahu navic. Udelej si obrazek sam, proc asi Capps rika to co rika.
      • No ještě že jsem si to tehdy stáhnul jinak by mi těch peněz potom bylo dost líto.
      • Moje svedomi je ciste ale co ta hra dokazala predvest vsem platicim zakaznikum na PC to bys neveril. Tolik problemu jsem mel opravdu s malokterou hrou. To ze je PC hrani pro Epic mrtve ve mne nevyvola ani udiv protoze mi je jasny ze BulletStorm jim rozhodne prodeje na PC nevylepsil. Nastesti jine firmy s nim porad jeste pocitaji a nefejluji tak epicky jako Epic games :D
    • splash
      Možná by jsi se měl zapřemíšlet nad tím, že jen PC platforma potřebuje jakousi alianci... *1*
      • No, zaprvé já "nepřemíšlím", ale přemýšlím. Zadruhé, ta aliance je zbytečná formalita, která vznikla v době, kdy opravdu pirátství ničilo PC herní průmysl a dokonce i takové společnosti, jako EA se od něj začaly odvracet. Jak jsem uvedl výše, dnes to již není zapotřebí, protože PC herní průmysl přežil, odrazil se od dna a jde nahoru.
        Tvůj příspěvek ale moc nechápu, jako argumentace k tomu, proč je Epic Games součástí této aliance, když se od PC herního průmyslu odvrátil, je to dost chabé....
      • Hairy_Ass
        Nepotřebuje, resp. ta aliance se zatím nijak zvlášť nepředvedla. *7*
  • No vidím,že je načase si koupit potřetí Xbox:-)
    • RakeW
      Kupuješ ho vždycky jen na GoW a pak okamžitě prodáváš ? :)
      • GoW 2 je i na PC? nebo ne?
        • vlastně jen GoW1... to ostatní už ne *15*
  • Koukám holky vypadají i po tvrdé bitvě jako modelky, co právě vyšly na molo, ale jinak solidní akce. Asi dám GoW2+3 ještě šanci, ale jednička mě na PC nechytla kvůli absence nějakého výraznějšího příběhu s definicí, kdo je kdo. Hra mi to má naservírovat rovnou a ne číst fóra, sledovat nejprve outro hry a porobné skopičiny, abych věděl, kdo je kdo a proč se to tam vlastně řeže. Takový Mass Effect má tohle řešeno daleko lépe (a ME je původně Xbox360 exclusive - takže srování je na místě).
    • Kdyz vzpominas Mass Effect, tak je velka skoda, ze boje v ME nejsou tak kvalitni, jako ty v GoW.
      ME ma sice system kryti temer stejny jako GoW, ale to samo o sobe nestaci.
      V GoW si boje uzivam, casto necim prekvapi, kdezto v ME jsem casto rad, kdyz je po boji a muzu s nekym pokecat a posunout pribeh zase dale.
      Kdyby se serii Mass Effectu konecne podarilo zkvalitnit bojovou cast, nechat v ni RPG elementy /ruzny rozpyt zbrani atd/, tak si myslim ze by hodne hracu skakalo radosti.

      Porad verim ze jde udelat kvalitni RPG/strilecka se silnym pribehem.
      • mozna proto, ze to jsou oboji uplne jine hry
    • to jo, v trojce je super příběh...hraješ tam za pumpaře a pořád jen scháníš benzín :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit