Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smejki
    no, z presentace lze hodnotit jen presentaci, ne presentovaný objekt.
  • Když už se něco namane, tak jsem striktní lesbička *15*
  • Asharak
    No a pak popřemýšlej naopak nad tím, když: si založíš v DA:O ženskou postavu a randíš s Alistairem *5*
  • To dává, viz ta část o tom, že raději hraju za ženskou postavu, když mám na výběr, protože na mužskej zadek mě koukat opravdu nebaví, přesně můj případ :D
  • Tikov
    Je tam teplo a sucho? :D Taky to tak občas dělám.
  • Tikov
    Pro mne asi nejlepší co jste tu z GDS zatím uveřejnili. Zajímavé téma a od někoho kdo umí přednášet. Sice bych ne vždy souhlasil (řešit gender v recenzi je podle mne relevantní - je to prezentace hry pro širší publikum, stejně tak lze hodnotit i podle upoutávek), ale její pohled na věc je akceptovatelný.
  • Feministky a hry? Jen to ne.
  • Asharak
    Nejhorší je, když ti dojde, že to dává i smysl *12*
    Bych rád viděl/osi přečetl nějakou diskuzi vývojáře, který o tom mluví, proč to tak dělají a tak. Jestli k tomu mají taky nějaké určité hlubší důvody.
  • nechcem byt hnusny, ale zmyslom prednasky je vacsinou zamysliet sa nad temou, a postupne sa predrat az k nejakemu zaveru....akurat, ze tu ziaden zaver nenastal.....akurat zhrnula, kedy a kde sa aka zenska objavila...vediet to, tak tych 45 nestracam....este ze na koniec povedala svoje meno....aspon viem, komu sa vyhybat, ak sa objavi nejaka prednaska....
    nie, nie som troll.....tato tema je dost zaujimava a asi tak do polky prednasky aj zaujimavo prezentovana, no chyba mi nejaky zaver a taktiez to, ze autorka nevytazila z danej temy maximum....chapem, ze ju tlacil cas, no mala tam aj hluche miesta, ktore sa dali vynechat...no ale co uz....
  • Mě nepřestane udivovat, co všechno se dá řešit u genderových předsudků ve hrách. Respektive, jak moc do hloubky a co z toho dokáží lidi vyčíst *1*
  • Asharak
    No to jo, Lara Croft je transvestita! *8* "A já bych chtěl být taky", heej ! *15*
  • Tak jsem si na začátku říkal, co že to tam chce 45 minut řešit... a ono to bylo překvapivě dost zajímavý.
  • Magister_Peditum
    No, občas jsem šel na cizí přednášku jen proto, že jsem si zrovna neměl kam jinam sednout, když jsem čekal na tu svojí. *15*
  • Keyz
    Byl ale stejně to nevím :)
  • nerozumim, u vás na VŠ se dělá docházka na přednáškach nebo co? když mě přednáška nezajímá tak tam prostě nejdu, hry si můžu hrát doma.
  • Tys asi nikdy nebyl na Vš přednáškách, co? Pak bys věděl, proč tam ti lidi jdou:)
  • Keyz
    Klasika jak tam hodně lidí něco,hraje někdo snad chrápe atd.
    Nechápu ten smysl proč tam chodí,stejně pak často neví co se děje když se tomu nevěnují.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit