Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak to je smutne ze napady a inovace se u producentu setkavaji s odmitanim. Proto to taky na hernim trhu tak vypada: sama recyklace. Pritom to s cim prisel For Honor mi az tak riskantni z hlediska marketingu neprijde _ "pouze" promakany soubojovy system _ a stejne o tom producenti nechteli slyset.
    Ted si predstavte ze by nekdo prisel s nejakym opravdu novym napadem. To by na neho asi rovnou zavolali ochranku.
    • Hlavně by to nepobrali hráči. Místo obvyklých 50h sledování youtubera by ho museli sledovat aspoň 100h, aby hráli jak profesionálové a nic ve hře by je nepřekvapilo. To je přece dneska základ vědět o hře všechno ještě než vyjde. Překvapení a samostatné objevování hry jsou jen pro fosily a amatéry.
  • Hra by měla být Free to play, jelikož podle mého názoru nemá opravdu hodnotu. Uplay servery jsou to nejhorší, Pokaždé, když si chci zahrát v Cooperaci tak nás to nespojí. Servery jsou prostě nestabilní a navíc balanc postav je opravdu otřesný. Dále je třeba se připravit na to, že drtivá většina lidí hraje ty nejrychlejší postavy (čím rychlejší tím je to pro toho hráče jednodušší a naopak pro protivníka je to velice obtížné). Nahrál jsem 70 hodin a zjistil jsem, že hra je plná lidí, kteří se chovají jako idioti. Jediný pozitivní na hře je grafika.

    Chivalry medieval warfare je sice starší, ale na 100% lepší a hlavně je to čistě skill based hra
    • Jak píše lukas, hlavní problém této hry je Peer-to-peer multiplayer. Ubisoft totiž žádné dedikované servery pro tuto hru nepřipravil. Vždy se připojujete k jednomu k hráči, který danou hru hostuje. Pokud je tento host-hráč od vás vzdálenější, narůstá samozřejmě čas pro synchronizaci všech zúčastněných hráčů. Pokud mě k tomu ještě horší linku směrem ven (což je u asynchronních připojeních časté) hra laguje.
      Kromě toho je kvůli šetření IP adresami nemálo hráčů za NAT-em - adresa je překládána z privátních na veřejnou směrem ven - hráči nemohou hostovat MP hry. Jedině že by si přesměrovali na routerech porty / celou komunikaci dovnitř sítě na svou interní IP.
      Takto Ubisoft dokáže efektivně zničit hru hráčům ai roky práce Jasona VandenBerghe-a.
    • zadnej server neni bud hostujes hru a vsichni se pripojuji k tobe anebo se pripojujes k nekomu kdo hostuje
    • Ani jednou se měn nestalo, že by mně v coopu odpojily servery. Co máš za net? Nevybalancovaný postavy? nesmysl. Musiš se naučit hrát. A to, že se chovaj jako idioti souhlasim, ale to je úděl onlinovek. já se snažim být honorable.
    • Zalezi kolik hraje lidi. Ubisoft ma nefunkcni matchmaking na vice hrach a snazi se te to pripojit na nejblizsi servery. V pripade vetsiho pingu te to klidne i vykopne (parkrat me to dost nastvalo). Nejlepsi je to hrat v nedeli odpoledne :D
    • Angry Joe to v recenzi vtipne nazval No Honor :)
  • Musím uznat, že i když je to opět nefunkční paskvil, tak i přes to mě ta hra prostě baví od vydání tam mám už 48hodin nahráno. Nevím čím to je ale já prostě mám rád všeobecně zasazení ve středověku... Tady je škoda, že to vytvářel UBISOFT prostě ... *1*
    • Co ten všeobecnej hate na UBI?? nechápu
      • Protože potencionálně dobré hry vždycky pohřbí totální nefunkčností. Hra která je orientovaná jako multiplayerová a kde prostě multiplayer nefunguje, tohle prostě ne sorry jako...
        • Genericnost a otresne herni mechaniky se uz nehejti?
          • nightborne
            Nejspíš jo, ale ani jedno z toho For Honor nemá ;)
            • Del0, víš o tom, že nikoho nezajímá tvůj názor, že? Obzvlášť tyhle stupidní kecy o objektivní pravdě.
            • Tohle ale neni objektivni pravda, milanku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit