Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hra je to dobrá poctivejch 57hodin nahráno. Dřív když šlapala, tak sem jí mastil co týden. Jenže od doby co se mi pc porouchalo se hra seká a ani intro nejde přeskočit. Samotný loading - katastrofa 8min! WTF? Originálka zakoupená, karta GTX 460 = nehraju. *13*
    • Přeinstaluj OS, nebo hru samotnou, mohla by taky pomoct defragmentace, mohl by to být i virus, nevím jak se ti "porouchalo" PC, takže ti moc nepomůžu. *3* Btw. mám GTS 450 a jede naprosto plynule ( max. detaily, max rozlišení + vynucený AA 8x v grafickém ovladači ), tak ve tvojí kartě nejspíš problém ( s výkonem ) nebude.
      • Pc nešlo nastartovat. V opravě mi předali do ruky vyoperovanej druhej (pouze datovej) HDD co byl v pc s tím, že systém nestartuje, když je připojenej. Double WTF!? *13* *13* A přeinstalovali mi tam OS taky. Zajímavý že stejně se chová STALKER COP, ale třeba needy, mafie2 nebo Fallout NV jde v klidu dál.
        • Pak by mělo pomoct toto :
          Otevři adresář s hrou - .../Program Files/Dead Island/DI/out/logs/crash - klikni na crash soubor pravym, dej vlastnosti a zaškrtni - "jen pro čtení"

          Nebo taky druhá varianta : Dokumenty/DeadIsland/out/logs/crash.log

          Mělo by to jít. *3*
  • Jack1947
    Dead Island byla ocekavana hra, ovsem to ze trvala kolem 40hodin nic nemenilo na tom ze posledni usek ve vezeni byl nejhorsi z cele hry. K tomu To nic moc DLC s pribehem toho vojaka taky moc nepridalo... No a ted zjevne to chteji napravit tak uvidime, budeme doufat ze dojde ke zlepseni hra to nebyla spatna ale... proste se to moc nevyvedlo aby to vypadalo fakt uveritelne, tak jako to bylo mysleno.Zpocatku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit