Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jindra.veliky
    a na takovyhle ptakovine prmrhat tolik let vyvoje :D
  • To je logika...ve světě to má nadprůměr tak to musí mít všude prostě...
  • Inquisitor
    Uf ten mele jako kulomet :)
  • Nazor autora je zkratka jiny. Urazet se kvuli tomu nema smysl )) Napr. ja to srovnavat muzu jen na zaklade medialnich naznaku. Zahrat si mam v planu jen Last Guardiana—protoze historicka zkusenost. A urcita mira z netrpelivosti plynouci frustrace je hram studia ICO vlastni a spousta lidi to nikdy neprekousla. Me to vzdycky vyrazne pretlacil samotnej obsah a mam dojem, ze tomu ani na potreti nebude jinak.
  • Predator2
    Parádní recenze, a ta vizuální stránka hry je skvělá.
  • Malleth
    Ty jsou podobný jen v tom, že dlouho trvaly, důvody a výsledný hry by nemohli bejt víc odlišný.
  • postscript: Text clanku prece nesrovnava dany hry, ale jejich vyvojovy cykly. Tam jsou stycny plochy evidentni. A jejich vyusteni je ciste nazor autora textu. Tudiz absolutne legit.
  • Lole, hra neběží v pohodě, jak jsi mohl vidět v gamesplay, propady framerate i na PS4 Pro, hrozná kamera a bugy, to že v roce 2016 neumí postava ve hře slézt po žebříku atd atd
  • Odulin
    Já jsem s hrou velmi spokojený, nakonec jsem navzdory zdejší recenzi koupil a nelituji. *4*
  • Ano, máto skryté mechaniky, o kterých Olejník nevěděl při hraní, to je z jeho recenze jasně patrné. Trico reaguje na postup hrou, jak se k němu chováš a má vlastní hlavu. Panebože, vždyť je obrovské plus, jenom ignorant to může označit za mínus. Do značné míry evoluční věc a recenzenti je za to strhají. Prostě casualní novináři...
  • Fordzy
    Že se nestydíte srovnávat DN:Forever s Last Guardian... Kdyby si Fumito Ueda po devíti letech přetěžkého vývoje jako první věc přečetl váš článek, tak si nejspíš hodí provaz.
  • Fordzy
    Olejník dostatečně dehonestoval sám sebe ve své recenzi. I když mám rád jeho skvělé retrogamesplaye, tak recenzi na Last Guardian prostě odbyl.
  • N0isy
    Jen tu nechám tohle...

    https://www.youtube.com/watch?v=AQBwZkgchSo&feature=share

    Verdikt: Easy buy
  • Predator2
    Recenze vyšla v den vydání hry. Recenzent v recenzi kritizoval kameru a propady snímků. V den vydání vyšel patch, který měl opravovat kameru a propady snímků. Nemám naprosto nic proti tomu, kolik dal recenzent hře bodů, je to jeho věc. Mně vadí, že nebyl schopný napsat, jestli hrál s patchem, nebo ne. Tedy jestli je to stále špatné, nebo že to nezkoušel. Je to poměrně důležitá informace, když tyto dvě věci v recenzi vyčnívaly jako velká negativa. A na tohle nebyl schopný odpovědět ani v diskuzi, přestože tam na jinou věc reagoval...
    Já bych ho tedy nekritizoval za to hodnocení, ani za výtky, ale za to, že opomenul řešit poměrně zásadní věc, třeba jen přidáním odstavečku v recenzi...
    Plus ještě na takovéto shrnutí, že ta hra v současné konkurenci nemá šanci. To je už z principu blbost, protože platí to samé i pro něj. To, že jemu se něco nelíbí, ještě neznamená, že to jiní nebudou vyzdvihovat. Nemluvě o tom, že svým zaměřením ta hra vlastně ani žádnou konkurenci nemá, protože jde o poměrně unikátní záležitost.

    A taková vsuvka. V recenzi bylo kritizováno, že Trico má svou hlavu a někdy neposlouchá, a bylo to popisováno opět jako negativní věc. A jinde zase píšou, že se stačí o Trica starat, a že bude reagovat prakticky hned, tedy že se hráč musí s tím tvorem víc sblížit. Tak jak to tedy je. Byl ve zdejší recenzi opomenut jeden ze základních herních prvků a recenzent to hrál vlastně špatně, nebo byl problém jinde? Ani tohle se z recenze nedočteme, tam to zůstává jako negativum... Tak to už tři negativní věci z recenze nemusí být tak negativní, jak byly vylíčeny... Taková recenze je pak mírně zavádějící.
  • Jde spíš o to, že z recenzenta děláte vola a dehonestujete ho. Chápu, že s hodnocením nemusím souhlasit, ale přece jenom recenze je pořád nějaký souhrn kvalit produktu a s ním spojené subjektivní hodnocení (bohudík), které se autor snaží, opakuji snaží, co nejlépe postavit na objektivních faktech.. Pokud se mu ve hře například nelíbí technická stránka hry nebo hratelnost, může jí dát klidně 1/10, pokud pro něj tyto atributy představují to hlavní u hry. Vy, jakožto čtenář, máte spoustu možností zvolit si velké množství kritik a recenzí jiných lidí, kteří považují za důležité takové kvality, jako vy. Proto se mu prostě vyhněte. Psát tu, že někoho nezajímá co si kdo myslí, a že někdo je světu lhostejný jsou dost silné výroky. Díky tomu se mi zdá, že tyto "hejty", jsou jenom zoufalé výkřiky "fanbojů"... (a myslím to spíše obecně, nejen zrovna u LG).
  • No byla to spíš taková ironie, parodie tvého předešlého příspěvku, ale vidím, že nepochopeno. :)
  • Borci, tuhle hru nechci, ale vaš GamesPlay se mi moc libil, mne to celkem jako zažitek stači, dekuji.
  • Spoustu her má navíc. Kdybys to měl řešit jen podle nějakých technologií, tak si moc kvality neužiješ. Co takový Dishonored 2. Vždyť to vypadá jako jednička a už ta byla technologicky hnusná, ale v globále díky stylizaci je to hezká hra. TLG jde ještě dál, protože je ten vizuál naprosto neotřelý, takže zastírá i zastaralost a hra je v globále nádherná a předčí za mě i technologické skvosty jako Order 1866, BF1 atd. Navíc animace Trica a fyzika jeho peří apod. je na technologické výši a to přesně na prvním místě.
  • Já se nenavím o artu (což ty samozřejmě moc dobře víš, ale děláš že ne, protože jinak bys pořád netřepal o nádherném vizuálu), ale o technický kvalitě. TLG má technicky zastaralý vizuál a to je fakt. HW PS4 PRO má na mnohem víc - když už jí tady zmiňuješ, jak to jede plynule. Doufám, že tvůj bramborový mozeček už to konečně pochopí...
  • Veskoslav
    Ty jsi vážně hlupák Loláčku, a dokázal jsi to už několikrát. Mimoto dle tvé logiky doufám, že budeš držet hubu pokaždé, když vyjde něco, co jsi nehrál atd.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit