Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krom toho, že je to nejlepší upírské RPG, nic moc.
  • tyhlety první názory jsou k smíchu. To je spíš pokus o laciný hate.

    Jak si někdo může vůbec stěžovat na "malou variabilitu nepřátel", když nahrál sotva 4 hodiny? U hry, která má údajnou délku 30hodin, je to sotva začátek.
  • světový průměr je tak okolo 7/10 (Metacritic 73%, Gamesport 7/10, etc.)

    Jedno velké plus je cena, na některých shopech je cena PC verze za 45$
  • Ty seš katastrofa
  • "Bojové mechanismy jsou neskonale primitivní a připomínají desítky let staré tituly. Jen zběsile mlátíte protivníka hlava nehlava, dokud Jonathanovi nedojde stamina. Poté chvíli běháte do kolečka než se znovu nabije a dáte si další kolo. A tohle si v průběhu hry zopakujete zhruba tisíckrát. Občas to tedy můžete proložit nějakou tou speciální schopností, bohatě jsem si však vystačil jen s obyčejným léčením. Žádným zpestřením bohužel nejsou ani souboje s bossy. Ty se od řadových nepřátel liší v podstatě jen tím, že mají mnohonásobně více zdraví. Ve výsledku je bojový systém jen nuda a šeď."

    Tak vytáhle z jedné české recenze.

    Ve videu vidíš, když level 5 sejme tři levely 10-12. Vypadá to na naprostý casual.
  • prave, ze kombat by resit meli, oblicejovy animace jsou detail, ne o tom mluvit takovou dobu

    z kombatu jsem videl snad jen to warpovani a sekani sekerou
  • kdybys videl alespoň pět minut combatu, tak si si mohl odpustit tenhle nepovedeny trolling.
  • Ještě bych chtěl dodat, že ač mám Xbox Controller pro PC, hra ukazovala tlačítka pro Dualshock a když ve hře dropnou FPS (stává se to hodně, bohužel) způsobí to příšernej input lag.
  • Tak jsem to zkusil, a zatím to vypadá katastrofálně. První co jsem zaznamenal byla 5 minut dlouhá načítací obrazovka po spuštění hry, načež jsem hru vypnul a přeinstaloval na SSD a pořád se to načítalo skoro minutu. Načítá se to skoro pokaždé když vejdu do domu, nebo dokonce i když moc rychle běžím městem, někdy se dokonce nenačte a prostě na pár minut zmrzne. Dvakrát jsem se propadl mapou. Nepřátelé jsou v podstatě dva typy, normální a "tlusťoch". Speciální schopnosti jsou strašně overpowered, všechno to instakillne a vzhledem k tomu že nepřátele lze donekonečna stunovat a vysávat (během vysávání jste nesmrtelní) jsou souboje vtip.

    Nevím jak ostatním, ale všechny, tak strašně vychvalovaný, dialogy mi přišly strašně stupidní a povrchní, čemuž vůbec nepomáhájí v podstatě neexistující osobnosti postav. Výjimkou je sám doktor, který za ty čtyři hodiny co jsem to hrál jenom fňukal a nezajímalo ho absolutně nic jinýho než pomsta, pomsta, pomsta. Na druhou stranu zase nemá sebemenší problém jen tak na ulici někoho vysát. Přišlo mi že ve hře je asi 5 voice actorů a některý NPC dokonce opakujou stejný věty. Co jsem snad ještě neviděl bylo, že jsem v textu jsem našel jazykový chyby. Hlavně špatně použitý časy a podivný spojky v souvětích.
  • Co je tak dobreho na nedodelane a zabugovane hre?
  • asi to neni onebuttonsmash, jak je zvykla...

    nejdulezitejsi na hrach jsou dnes oblicejovy animace, to je jasny
  • Pixie
    No Šárka tu hru "zhejtila",tak to ted vypadá jak katastrofa,ale opak je pravdou. Každý má jiný vkus,zkoukněte i jiné recenze a videa.Pak si udělejte ucelenější názory.
  • Vypadá to celkem na fiasko.
  • No.. vypadá to na menší zklamání. V hlouby duše jsem doufal, aby to bylo tak z poloviny dobré jako Vampire the Masquerade Bloodlines, ale asi nic.. Chtěl jsem kupovat na steamu, ale počkám na konečné verdikty. Chybí mi tam takové to upírské kouzlo a temná prostředí ze kterých bych měl strach a to v Bloodlines určitě bylo. Atmosféra Santa Moniky, L.A , Hollywood ( trochu horši China Town ) - do teď vzpomínám. Tady mi to přijde, že to člověk dohraje a už se k tomu prostě nevrátí ( ale rád bych se pletl ).
  • tak sme sa dozvedeli, ze Sarka si nebude prepinat klavesnicu kvoli hraniu hry
    ALT+SHIFT je namahave /ak samozrejme ma pridanu US klavesnicu/...Sarka nie je PC MASTER RACE :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit