Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • https://www.youtube.com/watch?v=nPOlAPsazHs
    *1*
    • Paulcz
      Trošku to připomíná turecký hvězdný války, ale to je jinačí klasika! :)
  • Pechacku V., prosim, nedelej zadny "pfffff" a odpovidej normalne, Dik:)
  • Nevite nekdo, jestli je ve hre level scaling, respawn nepratel, surovin, predmetu, lokaci a nebo repetetivni questy? To ja nerad : ) Dik
  • Vašku pro příště používej náš mateřský jazyk místo kombinace angličtiny a češtiny!Když se neumíš vymáčknout česky a plácneš do toho angličtinu tak to je fakt příšerný!A taky občas mluvíš moc rychle a k tomu huhňáš!Ber to jako konstruktivní kritiku nikoli jako nenávistný komentář!
    • Asi to chytl od Adama, je to zřejmě velmi infekční, protože už jsem to zaznamenal už i u Aleše, kterej měl vždycky docela pěkněj mluvenej projev, teď tam ty patvary sází snad víc jak Adam *1*
    • Luckiller
      "czenglish je life, czenglish is láska"
      • Něco jako "I am hned zpět". To jsem slyšel jednou a musím uznat. Je to dokonalý. *1*
  • ze zvedavosti jsem se na to podival aspon na zacatek, protoze nekde v komentech v clanku tady na webu byla kritika pohybu a... Ano, pohyb postav je divny. Na zacatku jak tam pobiha ta zenska postava. Mezi rozbehem a zastavenim, ten pohyb ustava jakoby ze setrvacnosti a proste divne, jako kdyz vezmete figurku s volnyma kloubama (ruce na "provazcich" nebo jak to popsat), tocite za hlavu kolem osy vlevo a vpravo, pak ji zastavite a figurce jeste litaji ruce sem a tam. Pred rozbehem se postava ve hre divne predkloni a pak se rozbehne. Proste me to pobavilo :-)
    • teď to schytám, ale ty hatované animace postavy v ME: Andromeda mi přijdou 100x lepší, než v té nové 10/10 Zeldě, o animaci obličejů ani nemluvě. Někdo to říct musel, sorry jako
      • Už nebreč, japonská dominance je neskutečná. Zelda 97%, Nier 89%, Nioh 88%, Resident Evil 86%, Yakuza 0 84% atd.
        • Japonska dominace je proto, ze lidi jsou debilni. V nicem jinym to neni. Jeden podelanej honic za druhym.
          • Jack1947
            Tak ty hry uměj o tom žádná s své hráče si najdou ( hlavně v Japonsku)

            Akorát netřeba brát lidi jako je ( jestli to lidi jsou) lol a jiné To je prostě tro(t)ll co schválně vyvolává plamené diskuse.
        • Zelda 97%, Nier 89%, Nioh 88%, Resident Evil 86%, Yakuza 0 84%

          Hodně limitovaný žánrový záběr. Pokud člověk nehraje mlátičky a není fanda Zeldy a japan stylu, tak si moc nezahraje.

          *6*
        • dominance a animace jsou dvě různé věci ty ťuňťo, i když obě slova končí na "ce" *15* *15*

          fakt mi nepřijde fér, že každý kritizuje animace pohybu postav a obličejů v Andromedě a u Zeldy se to nezmiňuje, i když Zelda to má objektivně horší, když už kritizovat, tak u obou žejo

          a přestaň sem prosím už pastovat ten seznam veskrze průměrných japonských mlátiček, stejně jako zcela irelevantní výsledky z metacritics, jen se tu zas ztrapňuješ
          • promiň Yakuza 0 má 85%.

            BTW Nioh v Levelu 5/5, Yakuza 0 v Levelu 5/5, Horizon 5/5. Dominance Playstation neskutečná.

            Jinak animace Zeldy jsou samozřejmě kouzelné *14*
            • teda, čekal jsem že Bloodborne dostane nářez, ale ne takovej, Zaklínač ho vypráskal jak haranta, lol
            • Zaklínač 3 má 8x víc GOTY než Bloodborne? Tak to je vtipné, 8x lepší hra takovou dominanci jsem ani nečekal *1*
            • Zapomněl sem:
              Fallout 4 - 59 GOTY

              Západ má holt nejlepší hry.
            • Zaklínač 3 - 251x GOTY
              MGS5 - 29x GOTY
              Bloodborne 31x GOTY

              I kluci z Platinum přiznali, že po hraní W3 byli zdrceni jeho kvalitou že na chvíli v úžasu přestali dělat na svém Nieru. Nikdy bych nevěřil, že to Poláci takhle natřou hernímu světu, včetně japonců...

              *6*
            • 89% je devítková záležitost. Je mi MT u zadku, ale líbí se mi, jak to nervuje zdejší komunitu *15*
            • To byl jen příklad úspěšné hitovky, mohu jmenovat mraky dalších devítkových her, proti těm tvým osmičkovým Nierům a Niohům, zkrátka, 8/10 dneska neni žádná velká hitparáda a to těch 100 milionů fanatických japonců určitě klikalo na meta hodnocení jak o život, inu, nepomohlo to

              Jinak Witcher 3 vs MGS o 1%? Takže obě skvělé hry, MGS možná o vlásek lepsí, obě daleko před nějakým Niohem, ok, s tim souhlasim
            • Proč sem vynervovaný trolíku taháš Zaklinače? Nějaké duševní problémy tahat sem dva roky starý titul. Nevím, klidně si tvoji definci mysli, v tom případě je MGS V(93%) než Witcher 3 a s tím já třeba souhlasím.
            • Když se chceš držet Metascore, je trochu smutné, že jediná Zelda se z tebou jmenových her vyšplhla přes 9 průměr a to si kvůli ní musíš koupit zvlášť konzoli, když to srovnám např s dva roky starym Witcherem 3 (metascore 92) nebo DLC Blood and Wine (taky 92) dle tvé vlastní argumentace tedy tvrdiš že Witcher 3 > Nioh, Nier, Yakuza, Resident Evil a víš co, tentokrát s tebou i souhlasim *1*


              Zelda je to určitě dobrá hra, ale animace pohybu Linka jsou zkrátka horší než u postav v Andromedě, tak proč to kritizovat jen u jednoho?
  • kostejnesmrtelny
    *16*
  • ta hra je očividně dělaná pro hispánce, černochy, asiaty a sexuální minority. A to říkám jako liberální člověk.
    • Jop, je to trochu otravný. A to řikam jako transsexuální romský gay.
      • Tak tohle bych chtěl viděl někdy ve skutečnosti *15*
        • Tak já dorazim, až bude zas nějaký setkání čtenářů games.
    • Jinak to nevidím. A to říkám jako privilegovaný běloch.
      • Triggered!
    • Souhlasim s tebou. A to rikam jako konzervativni neonacista.
      • Sieg!
    • Zřejmě se to odehrává v budoucnosti, ve které došlo k oné genocidě bělochů, po které volal ten známý vývojář.
  • Proč tam mají všichni tak de*ilní účesy? To je přehlídka extravagance nebo co? Jako u vojáků tohle....Díl od dílu se to zhoršuje. Je tam rozkaz nařídit posádce aby se laskavě ostříhala a přestala vypadat jak něcosexuál z mola?
    • Rimmera na ně!
    • Luckiller
      jsi neslyšel? SSáský účesy jsou v módě. Tak načesat ofinu, oholit spánek s týlem a natáhnout kraťase na kšandách. *5*
    • Jo počkej.. ty myslíš ve hře! *1*
      • *15* Samozřejmě, že v hře :)
    • Njn, Smutný se k tomu aspoň slušně oblík

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit