Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na jaký stroj je tato hra? Je to i na pc?
    • sleepless
      Bohužel, jen konzole.
  • vopičáci v kleci kteří po sobě lezou v upnutých trenkách. To je podívaná.

    Není divu, že to známé zejména v americe kde sledují i divadlo jménem Wrestling a snad si i myslí, že to není nahrané.

    zlatý box. Jediné co by bylo lepší tak to by byly staré gladiátorké zápasy. Ale to neprojde. Možná tak někde v mezinárodních vodách.
    • flivon
      No je vidět, že o tom něco víš :) MMA/UFC je velmi populární nejen v USA, ale i v Kanadě, opravdu hodně v Brazílii, Japonsku, Velké Británii a Skandinávii a hodně rychle se šíří. Když o něčem nic nevíš, tak o tom nepiš, alespoň ze sebe nebudeš dělat vola :)
    • RedEagle
      Ved chod do Ruska. Tam už niekolko storočí kraluju dva ,,nadherné,, národné športy. Ten prvý je pitie vodky a ten druhý prenasledovanie a likvidovanie homosexualov, individualistov a celkovo všetkých odlišných ludí.
      • Tak teda zeptám se takhle: Byl jsi někdy v Rusku? Já jo a nic takového jsem tam nezažil.
      • novinky.cz?
    • del0
      To máš asi na mysli nějakou konkrétní show, protože Wrestling sám o sobě je název sportu, ve kterém se normálně soutěží a to i na olympiádě.
  • del0
    "Hráči se prostě přetahují a snaží se dostat soupeře na zem a znehybnit ho. Pravidla jsou ale ve skutečnosti dosti komplexní a taktik mohou borci uplatnit obrovské množství."

    Souhlas, akorát že smutná realita MMA je, že pravidla jsou sice dosti komplexní a taktik mohou borci uplatnit obrovské množství, akorát že se nakonec stejně většinou jen přetahují a snaží se dostat soupeře na zem a znehybnit ho. Jiu Jistsu prostě v podmínkách ringu kraluje a tím pádem je MMA hlavně o něm. S konceptem MMA přišel Bruce Lee, akorát, že jemu asi moc nešlo o zápasy v ringu, ale spíš hlavně o tu myšlenku komplexní formy. Podle mě byla v první řadě hloupost spojit ground fight a striking fight do jednoho typu turnajů, protože v čem je pointa umět toho víc, když se stejně všichni zaměřují hlavně na to, co funguje v ringu nejlíp. Asi něco, jako kdybych zavedl "Mixed Weapon Fighting" a borci se učili s mečem, nožem, kladivem, baseballovou pálkou a nakonec si stejně vzali do ringu bouchačku. Ale to je jen můj názor.
    • Femto
      stejně hloupý jako tvůj avatar *15* Svůj k svému...
    • A viděl jsi nějaký z těch sportů i jinak, než v televizi? Nesmysly, jeden vedle druhého. Jaký Bruce Lee?:))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit