Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lenny
    Ta úvodka mi připomíná... *1*
    "Pátý prapore zvedněte ruce...Takže vy budete v první útočné vlně nazvané Lidský štít. Operace Lidský štít bude mít těžké ztráty!"
    • Sr_Lobo
      Z ceho pak to je ? Zmije snat ne ze ano ?
      • https://www.youtube.com/watch?v=M02LZTrXu5g
      • Krásně "nekorektní" a nadčasovej South Park
    • "Slyšel jste někdy o proklamaci emancipace?"

      "Neposlouchám hip hop."
  • kolik tam ten hráč vydrží? 3 rány puškou do těla a pohoda. Ještě stihl Aleše zabít. *15*
    • Proto když se hraje BF tak jedině HARDCORE mode... Bohužel tady jak bylo zmíněno ještě není a v normalu se to hrát prostě nedá tam jsou lidi nesmrtelný i po zásahu puškou z metru...
    • Cei-Rigotti je fakt hodne slaba, s Mondragonem by ho na ty tri rany sejmul.
  • Docela slušné slideshow.
  • tvl proc to video ma jenom 360p... na to se nedá moc koukat *11*
    • Aha, moje chyba... tady na games nejde zmenit kvalita... na youtube to jde *1*
  • MP je libovej, ale už aby tu byly HC servery. Na normal mě vysírá, kolik všichni vydrží.
  • Koukám klasická žumpa tady na Tiscali. Hodně smutný pohled na současnou herní generaci.
    • Smutnejsi je, ze nekdo z tohoto vyvozuje obecne zavery - a co vic, taky se ucastni te zumpy.
  • Bezdůvodný mazání příspěvků? Tak na této stránce končím.
    • tu je tu bezne:D
      • Nobody cares.
        Já ti jen postavím slavobránu s nápisem: Běž do .... a už se nevracej. Děcka na Zingu nebo Eurogamer tě určitě přívítají s nadšením.
        • Že ty máš na zingu a eg ban?
    • Běž a už sa nevracaj, ty komediante.
    • zaty
      Sbohem :)
  • Zábavný gamesplay. Děkuju.

    Hrát a komentovat, navíc vnímat kolegu, to je fakt těžký. Myslím, že vysílání dopadlo dobře.

    Hra vypadá fakt dobře.
  • velmi stupidny gameplay .. pravdupovediac kto by nebol pod stresom takze to neriesim.. kazdopadne BF4 a HRDL bolo to najhorsie s BF serie... hru - gameplay nerobia moznosti odomikania zbrani a saticiek ale level design ... posledne zaujimave designovo bolo BF3 ale BF4 by som ako vzor na porovnavanie nepouzival tam to bola cista katastrofa...BF su od BF4 + vsetky Dlcka a Starwars picociviny designovo uplne nahovno pretoze gamply spinavepradlo v hyperpracke nema nic so zapasom... vsetko je kulisa .. 1 / 2 / 4 / piata svetova uz je iba COD pre 64 hracov nic viac marketingovi analitici spocitali a basta. pre torosku rozumu strielacich doporucujem a trosku racionalno hravych doporucujem SQUAD, ARMA III, AMERICAN ARMY - PROVING GROUNDS,seria RISING STORM alebo INSURGENCY ... BF IS DEAD !!! a ebem vam na lajky nelajky.
    • Pokud hodlas srovnavat squad / armu s bf tak nejses nic jineho nez blb. Hezky ses tu vyblinkal a uz do diskuzi o bf nelez.. Reknu ti tajemstvi, bf uz jiny nebude ...a vis co? Je to dobre.
    • Aby ses nám tady rovnou nerozbrečel. *7*
    • Sr_Lobo
      Kdybys na ne opravdu jebal tak nemas potrebu to zduraznovat.
  • Mam cpu i5 a cital som ze su s tym cpu problemy, ktore mam bohuzial aj ja.. Vyuzitie CPU na 100 percent a take zasekavanie grafiky, ze mi to ide uz na nervy. Pomali lutujem kupu.
    • vsak to je normalni, hra vyuziva cpu na max. Na 5820K cpu jede v mestske mape na 90 procent zhruba, a to ma 12 jader.
    • Stáhni si nejnověší ovladač Nvidia, 375.63, ten by měl tento problém vyřešit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit