Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • konečně :-)
  • Jako neni to spatny...hlavne je to f2p. Ale chtelo by to zajimavejsi hrdiny.
    • Jack1947
      Nevím co si představuješ pod pojmem zajímavější ale tady nejsou až tak neoriginální (teda podobné Overwatch) ... navíc to je stále po dvou letech ještě BETA. Vydrž času, SMITE trvalo snasd 3roky aby vylezlo z bety.
      • Myslel jsem zajimavy z pohledu abilit atd...ne co se tyce vzhledu a lore. Jako neprislo me ze by nejaka postava byla herne nejak extra zajimava. Jsou zde vyjimky, ale vetsina postav nema nic extra. Zadna melee postava, zadna no aim postava, mrazeni? Ve finale mam 5000 a nevim jakyho hrdinu odemknout pac zandej neni nicim vyjimecnej.
        • Jack1947
          Mám 127k a nevím co dál odemykat krom nákupu bedniček, mám všechny hrdiny jinak. ( ne všechny skiny)
  • zkoušel jsem, je to totální kopírka OW .. nevím kolik mají hrdinů teď, ale cca před půl rokem jich bylo minimálně 3/4 jasných klonů těch z OW.
    • Jack1947
      Prý to tak není Paladins bylo ve vývoji ještě déle než Overwatch... ale teda těžko říct když ti hrdinové se lišej v málo věcech a každej má něco co je v Overwatch... každopádně hraju obě hry. Overwatch je samozřejmě lepší... ale furt tohle než ta asijská kopírka OW na mobil ta je hoodně trapná *3*

      Navíc tady asi ani spousta věcí nebude (server browser - nějaké Brawly atp..)
      • Taky jsem slysel ze je to dele ve vyvoji nez ow. Coz je diskutabilni kdyz ow vychazi z titanu:)
        • Jack1947
          Já jsem si taky myslel...ale Paladins tu je holt déle noo. Nějakým způsobem zázračným.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit