Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • autofight = 0/10
  • maros.goc
    trocha nadšená recenzia
  • na android 460 Kč, si mohl dopsat tyceny
    • hry od SE na mobilech jsou tradičně docela drahý, viz starší Final Fantasy. Na druhou stranu za ty peníze máš garantovanou určitou kvalitu a plnohodnotnou hru a ne jednoduchou klikačku, kterou se vyplatí hrát jenom na hajzlíku nebo v tramvaji
      • Jack1947
        Tak jako chápu že před spaním to nemusí bejt špatné...
    • slušně přepálený *11*
      • dva listky do kina? to mi prepaleny neprijde.
        • On někdo chodí do kina? Kam dáváte děti?
        • když se ostatní mobilní hry prodávají za cenu jednoho lístku do kina, tak asi trochu jo
  • michaliuz18
    vyprdzel som sa na to odinstaloval som to, hodinovy loading , po novej aktualizacii kde slubili ze loadingy su opravene mi zas ina vec zasekla. Odinstalovane, nebudem cakat hodinu kym sa zapne, pritom hra isla plynule ziadne sekanie ani lagy.
  • Jack1947
    No tedy grafiku už i na mobilech by dneska člověk čekal lepší a potom taky to že postavám není vidět do tváře, ale jde asi o hratelnost jinak si nedovedu představit tu devítku *3*
    • vysksuaj honkai impact 3 tma je anime grafika na najvyssej mobilnej urovni
      • Jack1947
        Ne děkuji na mobil nehraju, ale díky za tip. Někam si to asi poznamenám.
    • Krescz
      Milovníci japonských her...
      • Jack1947
        Pravda radši už nebudu se v tom moc pitvat jinak příletne více mínusů *1*
        • Krescz
          čert vem mínusy, ale ty butthurt hejty
          • Jack1947
            Přitom já jsem poslední kdo má něco proti grafice lol - spíše mě zarazilo že oproti velkému bratříku to působí dost chudě ale jak už jsem napsal - hratelnost to celé asi dostatečně vynahradí- end of story *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit