Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč si to myslíš?
  • ten nalezeny software z NASA byla Amiga 2500 a software byl normalne na hardisku a ne v pameti... presne takhle vznikaji nesmyslny historky.
  • Protože chce prodat starý, CPU?

    Zdá se, že omáčka v tom obsahu je pro některé důležitá. Osobně bych uvítal méně omáčky a více masa, ale to už jsem říkal. Proti gustu .. /shrugs
  • TheGGG
    proč by kupoval nový pc když ho hraní nezajímá
  • Proč by se zbavoval i7-920ky? Na všechny hry i běžnou práci mu bohatě stačí. Já mám sice Ryzen R7, ale synovi jsem sestavil počítač s i7-950, kde procesor a desku jsem koupil v německém bazaru (vše ostatní včetně SSD nové). Počítač stál 6tis a vpohodě si na něm zahraje. Jedinou nevýhodou je vyšší spotřeba, ovšem cena za nový počítač jde do desítek tisíc. Pokud nebudou výkonné grafické karty z a normální ceny a euro pod 25 (a dolar pod 20), není kam spěchat.
  • Ano jde o obsah, na grafiku se vykašlete. Formát je super, zábavně-naučný, o měřitelných a tedy objektivních skutečnostech. Plno lidem takový informace mohou pomoct s výběrem či ušetřit slušný peníz.

    Nicméně, Grygar, kup si novej počítač, starej dej někam na charitu a pak o tom můžeš povídat holkám, nebo i klukům, v čajovně a nějaký body za to určitě dostaneš. Na Grygarovy memoáry se rád podívám v jiném formátu ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit