Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bobrkola

    S tím, že se redakce games mění se nedá nic dělat... Lidé dospívají a i přesto, že většinu lidí práce v herním odvětví baví, tak se často posouvají jinam za lepším. Když jsem zjistil jaká je odměna za napsání recenze, tak mi spadla brada... Ekonomicky je výhodnější jít dávat zboží do regálů... A řekněme si to upřímně pokud tě práce opravdu baví, ale nedosáhneš díky ní na hypotéku, tak se holt musíš posunout někam jinam. Myslím, že toto je hlavní důvod, proč většina lidí opouští herní sféru.


    PS: Návštěvnost webu se dá veřejně dohledat na Netmonitoru ;) 

  • Bobrkola

    Souhlasím s názorem, že počet příspěvků v diskuzích klesl kvůli zavedení nutné registrace (+ zároveň začal nový školní rok :D).


    Proč myslíš, že se to Alešovi rozpadá pod rukama? Z Pavla cítím, že to je pro něj hobby projekt. Ale na druhou stranu už je ženatý a brzy bude táta od rodiny ;). Takže podle mě Pavel zůstane, ale budeme ho vídat jen v pátek v retru/při čtenářských gamesplayích a občas ve Fight clubu.

  • TheGGG

    nechci zase dostat ban, ale takový grygar mě nechybí vůbec nikde... noví členové alespoň v každém FC neventilují své politické světoznázory. A Homola mě vždycky přišel nejvíc v pohodě, ostatní jsou o zvyku...

  • SalemCZ

    tak diskuze je dead tím že zmizeli anonymní lidi. Já se spíš bojím jak dlouho tam vdrží Lukaš s Pavlem. Alešovi se to trochu rozpadá mezi rukama.

  • uzivatel1982

    Games šli za poslední dobu šíleně dolu. Diskuze jsou úplně prázdný. Zajímalo by mě jak hodně klesla návštěvnost. Je vidět, kolem jakých lidí byl ten web postavený. Za doby, kdy začali video podcasty do kterých chodil Vávra a psal i články, kdy skoro každý týden přišel zajímavý host, Lukáš dělal videorecenze a většina recenzentů byli zkušený redaktoři bylo v každé diskuzi hned desítky příspěvků (různé kvality, ale byli). Dneska je příspěvek u každého třetího článku a to od pár věrných co se potkávají u veškerého obsahu. Je to škoda. Byla tu částečně zkažená komunita s pár trolama, ale bylo živo. Dnes v redakci zbyl ze staré gardy jen Pavel a i toho jsem bral jako novou tvář u games, když začal střídat Lukáše v podcastech. Za časů audio podcastu jsem poslouchal každý v práci a měl částečně pocit, že každého z redakce tak trochu znám a že bych s nima sednul v klidu na pivo a pokecal o všem možným. V dnešní redakci ten pocit nemám vesměs u nikoho bohužel. Možná i tím pak člověka zajímají min články, recenze a ostatní obsah. Má někdo stejný pocit nebo jsem jen konzervativní dinosaurus co se nechytil nové vlny? 

  • Khanemis

    Ano. Je.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit