Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sice of topic ale nemáte tip na nejakou dobrou indie hru?
  • Mart9
    Z 90 % na to má vliv moderátor. Když moderují Lukáš nebo Vašek (nedávno ještě Martin), podcasty mají úplně jinou šťávu a délku.
  • Lima
    Nevěřil bych, že to někdy řeknu, ale v poslední době raději poslouchám podcasty kluků z Hrej. Víc se tam dozvím, i se často zasměju a nemají potřebu ukončovat podcasty po hodině stopáže, jako tady na Games. Na Hrej se nebojej nakousnout třeba i témata mimo oblast her, nebo vzpomínají na staré hry, tady na Games se proberou dvě, tři témata, potom se rychle zfouknou dotazy, aby se neřeklo (a ještě se ani nečtou, ale Pavel je předříká svými slovy) a pak tady asi zavládne velká úleva, že už je konec. Zdejší podcasty poslouchám asi 4 roky a tehdy, ty staré, měly větší šťávu. I díky většímu zastoupení zajímavých hostů, to už dneska není.
  • Tady na to nemaj čas, musej sázet reklamu a mazat *1*
  • Mart9
    Proč jen hodina? To, že nebyla témata, neberu.
  • Letošní Game Awards mi přijdou možná i větší událost, než byla E3. To lehké ignoranství stran herních žurnalistů mě popravdě překvapilo.
  • spoock
    no, snad ukáže už něco ze hry, další teaser mě do kolen nedostane
  • Inquisitor
    Možná by stálo zato udělat díl jednou za 14 dní nebo za měsíc. Aby se nahromadilo víc témat a nebyla by to pro přítomné až taková otrava.
  • TheRKD
    Super je special k Zaklinaci 3
  • TheGGG
    cokoliv kde je Drda, nebo Bulíř (ten sice vypadá že spí, ale fakt se vyzná, hodně hraje a baví ho to) + díly s Vávrou, sry ale konkrétní čísla si nepomatuji...
  • jamar28
    Aha. Já jsem games.cz objevil relativně nedávno (ani jsem ho neměl spojený s Levelem) a Fight Cluby jsem si zkusil pustit asi třikrát a zatím jsem asi měl smůlu nebo nevím, protože jsem viděl skupinu otrávených lidí, kteří znuděně řeší něco okolo her. Mohl bys mi (nebo někdo, kdo to čte) doporučit nějaké dobré díly?
  • Zrovna tenhle podcast byl rozhodně jeden z těch lepších za poslední dobu. Místo zdechlýho brblání o finančním kvartálu Ubisoftu, zákulisní nudě a rubrice o tom, jak jsou mikrotransakce dobrý a kdo si na ně stěžuje, je blbec, se bavili o hrách a všichni byli duchem přítomní, takže oproti některým dílům naprostá extáze.
  • Tak poslední dobou až na pár dílů o ho... . Název Fight Club si to dávno nezaslouží, škoda, starý byli fakt pr... *3* .
  • Během těch 350 dílů se změnilo osazenstvo, vyprchalo nadšení a hosté přestali chodit. Tedy hosté co jsou schopní i něco zajímavého říci. Tak nějak už ani nedoufám v nějaký legendární díl s Drdou, Vávrou apod., jelikož jim ani nemá kdo sekundovat. Jediné co vyřešili je zvuk. Poslouchat prostoduché plky je zábavné jen občas.

    Ty dnešní témata byli dost žalostný a celkově i koncept toho pořadu v háji. Možná by stačilo, kdyby si alespoň jednou pustili záznam.
  • Jediný, co mě zajímá na Game Awards, že tam Kojima bude prezentovat Death Stranding.
  • jamar28
    A co jiného teda řeší v těch 350 dílech nebo kolik jich už je?
  • Si ještě nepochopil že oni se neradi baví o hrách?
  • skoda ze ste se nevenovali Game Awards. letma zminka byla dost malo. asi to hodlate probirat zpetne az bude vyhlaseno, ale nejake predikce by byli fajn.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit