Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • presne, jak se dalo cekat

    vr jen dalsi gimmick

    psvr jen pro masochisty bez obsahu a vyznamu
  • Jack1947
    ale ale co to vidí oko mé ? *8* Nebyl si jiného názoru že Pewdiepie byl celkem v pohodě?
  • Spíš si myslím, že to budou stovky maximálně. A skutečně když se zamyslíš nad tím, co denně dýcháš a čeho všeho se dotýkáš, tak hodina v brejlích VR fakt není něco, z čeho bych si na tvém místě dělal hlavu. Fun fact: Vědci zkoumají, proč mají lidé alergie, a jedno z vysvětlení je, že jsme zlikvidovali parazity, se kterými jsme desítky tisíc let žili v symbióze a lidský organismus na jejich absenci občas reaguje abnormálně. A tak se dá pokračovat, včetně toho, co všechno na sebe přeneseš líbáním nebo dokonce orá--- éééé čtou to tady děti. :)
  • MickeyMutant
    Mohly být, pokud fungují už skoro rok. Rozdíl oproti MHD bude, že hladká tyč a pěnová hmota nejsou totéž a obličej a ruce taky.
  • Tak tisíce to určitě nebyly. Ale i kdyby, denně v MHD zažíváš daleko větší humus a vůbec o tom nevíš. Kolik lidí si ráno udělalo hezkou chvilku a potom se drželo stejné tyče jako ty? ;)
  • MickeyMutant
    Co by mě trochu odrazovalo od návštěvy herny s virtuální realitou je nepříjemná skutečnost, že se do brýlí přede mnou intenzivně potily tisíce lidí. Provozovatel to určitě čistí, ale vzhledem k poréznímu charakteru materiálu, který se dotýká nejcitlivější kůže kolem nosu a očí, to stejně bude celkem humus.
  • TheGGG
    pewdipaj moc dobře věděl co se stane, jeho trapná uřvaná videa jsou na jedno brdo a tak se pokusil být víc edgy... žádné skutečné překvapení, když to nějací dva hejhulové udělali tam nebylo, pewdipaj moc dobře věděl, že spousta lidí by ten transparent držela i zadarmo. Akorát si fracek myslel, že s 50 milionama subskrajbrů je nějaký nesmrtelný nedotknutelný borec... spousta youtuberů nyní brečí, že jim kvůli obsahu budou hrozit problémy. Nahlas to neřeknou, ale já na youtube odbírám tak 100 youuberů a tak vidím, jak jsou kvůli tomu n*sratý... prostě fracek ze švédska si myslel že je king a že mu nic nehrozí... doufám že ho semelou
  • No možná je to dáno, že nevíš, nebo se moc nezajímáš o věci. V podstatě ke každému oboru jsou tam zajímavá videa - a nemyslím jen dokumenty. Je tam řada lidí, co spadají do kategorie youtuberů, ale dělají tu práci jinak a zabývají se třeba odbornými tématy. Mnohdy to chce ale jazykovou vybavenost, protože takových českých youtuberů je prostě málo.
  • Docela dobrý FC.

    Překvapilo mě, jak ten týpek z VR herny mluvil o VR. Pochytil jsem z toho, že je to zatím pro běžného člověka zcela zbytečná platforma. Do té herny si někdy zajdu, protože by mě fakt zajímalo, jaké to je. Hry na tuto platformu mě ale vůbec nezajímají - raději virtuální prohlídky. U her chci v klidu sedět a mít cokoli dlouhodobě nasazeného na hlavě je pro mě zcela nemyslitelné. Když už mám čas hrát, vyžaduju nejméně 3 hodiny čistého času.

    K té youtube aféře: Podle mě z velké míry vybudováno uměle, aby se prodávalo. To je bohužel běžná praxe novinářů. Budují aféry, aby se lépe prodávala jejich práce. Proto si práce běžných novinářů příliš nevážím. Stačí se podívat, jak se dělala a dělá novinařina v době tzv. uprchlické krize, jak se informuje o kdečem.

    K youtuberům: Neodmítejte je všechny jedním šmahem. Spousta z nich jsou velmi kvalitní. Mnozí se zabývají vědou, technikou apod. a ne jen přenášem gameplayů doprovázející podivnými zvuky a hloupými slovními obraty. I u her se dá najít tu a tam dobrý youtuber. Pewdieatd. považuju za žumpu a ukázku toho, že nejpopulárnější není nikdy nejkvalitnější. Naštěstí mě nikdo nenutí ho sledovat a že má peníze mu přeju - vydělal si je, tak budiž. Určitý talent mít musí, jinak by takovou popularitu nikdy nezískal. Mně tím nijak neškodí.

    Říkám to pořád dokola. Když si pozvete unikátního hosta, více ho využijte. Byly tam chvilky, kdy se host fakt nudil a když už chtěl něco říci, byl uťat těmi, co jsou v FC pořád a jejich názor může zaznít kdykoli jindy. Jinak dobrá práce.
  • Spousta tzv. youtuberů jsou fakt dobří. Já nesnesu vřeštící 15 leté blbečky a pewdieatd. mi leze krkem. Naštěstí na žádná jejich videa nemusím koukat, i když už když mi tam některé jejich video vyskočí mezi videama, co se mám kouknout, štve mě to. Je ale řada super youtuberů. Já třeba sleduju několik kolem IT, HW, vědy a i těch her. Obecně bych je rozhodně nezatracoval.
  • No ten týpek teda moc reklamu nedělal. V podstatě řekl, že VR v současné podobě je na prd a kupovat si to domu je velká blbost. Zajít si do herny je sice fajn, ale taky to není na častou návštěvu. Docela jsem žasnul, že takhle mluví. *1*
  • 30 min reklama na VR hernu zadara, kdo to dneska má
  • K tomu Pewdiepieovi bych doporučil kouknout se na jeho vyjádření.
    Jeho humor fakt moc nemusím, ale to, co tam řekl, dává smysl.

    https://youtu.be/lwk1DogcPmU
  • Vzdycky jsem si rikal, kdo muze koukat na blba jako Pew...a hele, kolik se tady vyrojilo fanboyu...a vubec, to vazne nekde zere ty jutubri??? Svet se v prDell obraci... :D
  • Jack1947
    To se tam mluvilo pwedep ? tak to, nekouknu.
  • Jack1947
    čili kdyby to neportly nic by se závažného zas nestalo *3*
  • Povídání o VR zaujalo a děkuji za něj. Téma youtube nic pro mě, na youtube občas zajdu, ale tamní žumpu tvořenou takzvanými "jůťůbery" nesleduji.
  • Tak to mě pouč kde, spousta youtuberů se za něj postavila a naopak jim stoupla popularita i subscribeři. Ano chystal se velký nový projekt se spoustou slavných youtuberů který nedopadnul, protože WSJ zatlačil na Disney ať s Felixem ukončí smlouvu. Hele zjisti si fakta, já na youtube strávím až nezdravé množství času, ale alespoň o téhle kauze "něco" vím. Dave Chapelle má ještě mnohem drsnější rasistickej humor ale prochází mu to protože je černej - za tuhle větu by mě WSJ ukamenoval, kdybych byl slavný youtuber jako on. Představovali si, že jim tahle kontroverze přinese peníze a sledovanost, místo toho nastal odliv předplatitelů a pro něj naopak 4 miliony nových subscriberů, ale je mi jasné že průměrný americký fotr bude věřit radši "seriózním" novinám než mladýmu klukovi ze švédska, ale u čechů kteří umějí používat internet mě to zaráží
  • TheGGG
    pokud je někdo tak blbej, že nabídne lidem prachy aby něco podobného udělali a pak se diví že to udělají, dobře mu tak... kór někdo kdo žije v multikulti propláchnutém SJW/PC švédsku jako pew by měl vědět, jak málo stačí aby se lidí trignuly... kvůli němu teď mají problém i ostatní youtubeři, kteří často mají vtipný a zábavný kontent s občanými vulgaritami...
  • Ale vyjadřovala se stejně jako v minulosti k českým ústavům k tomuhle tématu, o kterém věděla stejně jako KED a GGG, možná ještě míň. Wall Street Journal dokázal, jak hluboko dokáže klesnout žurnalismus, když je zahnaný do kouta, člověk by neřekl, že i taková slavná značka bude schopná takového bahna jak ten nejposlednější bulvár, ale ještě horší je, že jim věří a podporují je celebrity jako J. K. které tuhle špínu šíří dál a nedala si to vymluvit ani od svých fanoušků. Právě jsem dokoukal Fantastic Beast na BR, úžasný film, líbí se mi její práce, ale neměla by se vyjadřovat k věcem, o kterých neví nic a šířit desinformace

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit