Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A pak ti zazvonil budík a musel jsi jít do školy, že?
  • Takze vyreseno...LV426 a jeho 15 bratranku to prijedou nazvucit - zvuk jim bude samozrejme bezet v stabilnich 60 fps.
  • Inquisitor
    No jo tak to dávejte bez původního znění s titulky a bude klid.
  • Ten konec je nějaký divný ne?? Něco se vystříhalo??
  • No, me ten zvuk pride v pohode :). Samozrejme mikrofony polozeny na stole budou brat bordel typu mlaceni do stolu, kdyz budou mluvit smerem od mikraku tak to bude hur slyset atd atd, ale to se da vsechno poresit - dat mikrak na rameno ci pod nej hodit kostku z molitanu... naucit mluvici mluvit na mikrak... a pripadne kopupit za par kacek akusticky molitan a prdnout to kolem nich...
  • O mile lepsi nemaji zvuk ani omylem, sumi jim to a je to taky koupelna. Nejlepsi zvuk meli na Games s temi mikrofony pres hlavu.
  • Na Hrej mají, pokud vím, jeden mikrofon. Natáčí v 3-4 lidech, několikrát za poslední dobu měnili redakční prostory, ale zvuk mají o mile lepší než jste vy tady na Games kdy měli.
  • protoze ma ty sluchatka asi dost hlasite, kdyz je nepotreboval osolit, ty chytroline

    jestli to nevis, tak sluch se jaksi neregeneruje, takze kdyz si ho znici, bude hluchej
  • oVer9000
    ON bude brzo hluchej, když to slyší v pohodě? A ty to musíš maxovat a neslyšíš? Seems legit. :D Jojo, to ON má sluch v nepořádku. :D
  • tak asi budes brzo hluchej, normalne mam hlasitost v systemu na 50%, na yt video od videa, takt zhruba v pulce prumerne, tady jsem neco slysel az na 100%/100%
  • Já teda nevím,co všichni pořád máte s tím zvukem,mě to přišlo úplně normální,slyším krásně. A ani jsem nemusel vytáčet hlasitost do extrémů. Pořidte si normální věci na poslouchání. Asi máte všichni doma odstrašující hardware na poslech. Podotýkám,že mám uplně normální sluchátka nebo bedny. Ty vaše "krystalky" bych teda chtěl vidět. :D
  • zrejme je uz nebavi vymejslet pravidla klubu rvacu, plynule se preslo na, proc to zase poradne nezvucilo
  • Koukam, ze dneska je to tady pro zmenu samy zvukar s absolutnim sluchem...kdo vi, co bude zitra - games...misto neomezenych moznosti...
  • Taky si zahejtím…



    …dnes to bylo dobré!
  • Draken69CZ
    Tak jestli ti třeba tahle část http://1url.cz/EtFDA přijde dobrá a ne jak kdyby byl Martin v sudu tak bude problém u tebe. Hlasitost je jedna věc to si člověk může poštelovat, když tam teda někdo schválně netříská do stolu nebo netleská jen tak že mu to přijde vtipné, ale tohle je celkem děs. Na jednu stranu je to potichu na druhou jak kdyby to bylo přebuzené s ozvěnou a ještě nějaká vazba.

    Poslouchám hPod/FC při práci stále dokola takže jsem schopný překousnout i nahrávání na mikrofón u kamery, ale u nových dílu bych čekal že už to bude mít nějakou úroveň a tohle je teda jak z počátků hPodu.
  • oVer9000
    Včerejší MZ live bylo slyšet perfektně s tímhle set upem. Tohle je horší. Ale že by to teď bylo vyloženě špatný? Nevim... Buď by si někteří měli zajít na ušní, pořídit lepší sluchátka a nebo vás jen nemaj rádi a budou nadávat ať budete vysílat jakkoliv a s čímkoliv. Za mě dobrý. (dodávám: jen dobrý, ne skvělý :D)
  • Oukej, budeme doufat, že se příště zadaří. Nikoho neobviňuji, jen to tu všichni řeší z důvodů, že jim to není jedno, protože se na vás rádi dívají a mají snahu aspoň takhle na dálku říci takhle asi nééé...
  • janchor
    Jak už tu padlo, youtuber s mikrofonem u huby je úplně jiná problematika, než ozvučení čtyř lidí v prostoru, který není studiový.
  • janchor
    Právě s tím něco děláme. Náhlavní mikrofony jsou v opravě, tak jsem toho využil a půjčil vybavení k testu (vyměnili jsme kompletně celý setup). Včera s kluky z Moviezone to dopadlo skvěle, dneska to jelo bůhvíproč potichu, ale zítra se na to podívám - sázím na lidskej (= svůj) faktor, něco jsem musel přehlídnout. S kondenzátory (když nepočítám ty náhlavní v opravě) máme z dřívějška špatné zkušenosti, redakce není odhlučněné studio a nešlo se vyhnout okolnímu bordelu, kterej už byl při poslechu neúnosnej.
  • Když asi nechcete odborníka aby Vám to laskavě nainstaloval jak to má být a případné problémy by šli na něj....

    Tak se zeptejte dětí youtuberůůůů.... Jak to dělají. Protože většině to jede normálně. Stejně hlasitě, bez ruchů apod. A nemají extra drahé zařízení.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit