Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inquisitor
    Jenom se držel přísloví. Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá.
  • nerekl "neco", rekl hloupost a "zareagoval" hodne vulgarne. Taky v jine časti videa rika at si divak nazor na Owervatch necha pro sebe
  • zdeeneek
    30:00 Ryneš řekl něco o Kingdom Come, což nevydejchal nějaký Vávrův fanboy a napsal Rynešovi něco do chatu. Na to Ryneš v 32:25 zareagoval a někteří teď z toho dělají strašnou aféru.
  • Lukass
    Nic tam nerika, naopak je v pohode. Lepsi nez slizak Smutny nebo rrrrrackujici Olejnik.
  • Hz: Je to jak říkaš. Když jsem na to koukal tak mi to přišlo chaotické, nepřehledné a divné ale když to člověk hraje tak to je úplně jina věc. Nevím jak tě tak hra zajímá. Jestli vůbec tak to je samozřejmě v pořádku ale myslím že zanevřít na KC kvůli soubojovému systému není nutné. Třeba tam najdeš něco jiného, třeba dobrý příběh (snad). Má tam být taky stealth a jiné způsoby projití hrou tak uvidíš. Pro mne je ta hra nejočekávanější protože to je to co chci celý život: velké RPG z historie bez kouzel a podobně. To že to je český středověk je už bonus. Kdyby to dělali třeba francouzi,němci nebo angličané z jejich středověku tak by bych byl stejně nahypovaný.
  • prave proto se na to chci kouknout abych videl co "hroznyho" tam rikal, nemas ty casy kdy to ve videu je?
  • zdeeneek
    Schválně jsem si FC 306 pustil, abych mohl jednou svým vnoučatům říkat, že jsem byl u největšího skandálu v historii českých podcastů ... a bohužel nic. Kromě toho, že se tu pár lidí/diváků snaží vytvořit z prdu kuličku, se tam nic kontroverzního nestalo. Pokus o démonizaci Ryneše se nezdařil.
  • Nejde o to, ze jsou souboje težké. Problém je v tom (aspoň pro me), ze ty postavy u toho vypadají jako by byly postizeny - působí strašně neprirozene. Člověku, který to hraje, to možná nepřijde - ten se soustředí na to, aby jeho postava v boji nezemrela. Ale mne, jako divákovi, který se muže soustředit jen na to jak to vypadá, ten souboj připadá dost tragikomickej.
  • TheGGG
    sakra, tato diskuze mě láka si to pustit, jen abych zjistil, co tam ten ryneš zahejkal tak kontroverzního...
  • beta rok pred vydanim. to je skoro ako ubisoft beta 2 tyzdne pred releasom. uvazovanie herneho pisalka
  • zaty
    Holt pro některé je hate už když dodatečně jasavě nesdílíš hype, nebo třeba pochybuješ o kvalitě budoucího produktu.
  • muze nekdo postnout casy na best of rynes (reakce na divaka, hatovani KC)? nechce se mi koukat na to cely.
  • Mart9
    *1* *1*
  • Mart9
    Ještě jsem tenhle díl neviděl, ale je naprosto v pořádku, pokud se spolu lidi v pořadu takového formátu baví normálně. Pokud tě to uráží, pusť si Sama doma. Rozdíl je i v tom, že díl 55 nebyl přímý přenos na youtube.
  • zaty
    Vážení a míli soudruzi, pca pca ...
  • Tak mě třeba ten souják co je v betě vyhovuje a to jsem se toho bál. Člověk tomu musí dát ale trochu čas aby se do toho dostal. A taky to není souboják, kde může člověk mlátit to tlačítek ale musí u to přemýšlet a taktizovat a učit se komba: Je ale pravda, že provést komba je těžké ale ne nemožné a člověk tomu musí dát jenom ten čas. Mám v betě nahráno 90 hodin a není tak nic co by mě vyloženě štvalo.
    Co se týče komunikace tak nevím, kde je problém. Lidé z Warhorse na foru odpovídají.
  • Já si to pustil, kdo ví jaký hate tam nebude, a nic. Nechápu co tu někdo řeší.
  • K zamyšlení možná i fakt, že zde v diskusi zde raději všichni sprostá slova "vypípávají", zatímco "profesionálové" v pořadu vysílaném pro tisíce lidí ze stejného webu si to může dovolit říct naplno.
  • Právě poslouchám staré podcasty Hrej s touto redakcí, Faridem atd. Je zajímavé kam se to posunulo. Konkrétně např. dík 55, kde se vypípává i "do pr.ele". Což by někdo mohl říct, že je třeba přehnané. Ale pak se podívám sem a zazní tu "p.ča tvojí mámy" atd. Tohle je opravdu smutné kam ta úroveň klesla :-(
  • Tolik povyku kvuli nakymu Rynesovi, musel sem se podivat kdo to je, ze vzbudil takovej ohlas:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit